Warto wspomnieć, że Pożyczka Plus udziela kredytów w Polsce, Litwie, Łotwie, Czechach, Ukrainie, Mołdawii oraz Kazachstanie. Od 1 stycznia 2015 Pożyczka Plus jest członkiem Związku Firm Pożyczkowych. Firma uzyskała certyfikaty “Rzetelna Firma” w 2012 roku oraz “Firma Wiarygodna Finansowo” w 2013, w 2015 otrzymała od branżowego medium Loan-Magazine certyfikat „Odpowiedzialny Pożyczkodawca”, a w 2016 roku wyróżniona została tytułem „Instytucja Pożyczkowa Roku 2016”. Firma posiada również drugą markę pożyczkową – Smart Pożyczka, która zasadniczo różni się warunkami od Pożyczki Plus.

Pożyczka Plus - zobacz ofertę

Pożyczka Plus – oferta

Pożyczka Plus oferuje swoim klientom chwilówkę w wysokości od 200 do 10 000 zł.  Pierwszy raz można się starać o 1200 złotych za darmo. Okres kredytowania w tej firmie wynosi  od 30 do 45 dni. Wszystko zależy od tego, po jaką kwotę sięgamy. Jeśli chcemy cieszyć się pierwszą pożyczką bez opłat, musimy zwrócić pieniądze w ciągu miesiąca.

W ramach oferty instytucji pożyczkowej możemy liczyć na błyskawiczną obsługę oraz indywidualne podejście do klienta. Co więcej, Pożyczkę Plus otrzymamy bez przedstawiania jakichkolwiek zaświadczeń, zastawów czy poręczeń. Klientom z najlepszą zdolnością kredytową pożyczka jest wypłacana od ręki. Pamiętajmy, że w tym samym czasie możemy mieć tylko jeden aktywny kredyt konsumencki w Pożyczka Plus. Pożyczkodawca nie ma jednak nic przeciwko kredytowi bankowemu.

Weź 600 zł za darmo

Jakie wymagania ma pożyczkodawca?

Wnioskowanie o pożyczkę możliwe jest wyłącznie po spełnieniu wymagań określonych przez pożyczkodawcę. Należy do nich wiek. Potencjalny pożyczkobiorca powinien mieć od 21 do 73 lat. Dzięki takiej rozbieżności o pożyczkę mogą wnioskować zarówno osoby młode, jak i emeryci czy renciści. Wnioskujący powinni być obywatelami RP, a także posiadać stałe zatrudnienie. Bardzo ważna dla pożyczkodawcy jest także zdolność kredytowa. Ustalana jest ona indywidualnie na podstawie historii naszych płatności, a także wpisów w rejestrach osób niewypłacalnych.

Kluczowe dla pożyczkodawcy jest także to, aby aplikujący o dodatkową gotówkę posiadał aktywny rachunek w banku. To na niego zostaną przelane pieniądze z pożyczki. Niezbędny okazuje się także aktywny numer telefonu. Posłuży on przekazania pożyczkobiorcy wiadomości dotyczącej decyzji pożyczkowej. Warto dodać, że klienci będą mieć teraz większe szanse na otrzymanie zastrzyku gotówki – pożyczkodawca wprowadził lepsze parametry scoringu.

Jak wnioskować o gotówkę w Pożyczka Plus?

O pożyczkę w Pożyczka Plus należy wnioskować ze strony pożyczkodawcy. Pierwszym krokiem jaki należy uczynić, to wybrać za pomocą suwaków interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Pamiętajmy, aby parametry te były dopasowane do naszych finansowych możliwości. Drugim krokiem jest dokonanie płatności weryfikacyjnej na kwotę 1 grosza na konto pożyczkodawcy. Po dokonaniu opłaty otrzymamy jednorazowe hasło SMS, które pomoże nam zalogować się do serwisu. To właśnie z niego powinniśmy wysłać uzupełniony wniosek. W dokumencie powinny znaleźć się najważniejsze informacje pochodzące z naszego dowodu osobistego. Pożyczkodawca wprowadził również drugi sposób weryfikacji. Możemy ekspresowo potwierdzić nasze dane, korzystając z usługi Kontomatik.

Wysłanie wniosku nie od razu oznacza przyznanie nam pożyczki. Kredytodawca musi rozpatrzyć nasz wniosek i zdecydować, czy jesteśmy rzetelnymi klientami, którzy nie wpadną w spiralę zadłużenia, a pożyczkę oddadzą na czas. Dopiero, gdy wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, możemy liczyć na wypłatę pieniędzy z pożyczki. Choć cały proces wydaje się być skomplikowany, w praktyce trwa kilkanaście minut. Dzięki temu klienci firmy pożyczkowej mogą cieszyć się otrzymaną gotówką jeszcze tego samego dnia.Pożyczka Plus weryfikuje wnioski 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Przez cały tydzień wykonuje przelewy i rozmawia z klientami na Infolinii.

Sprawdź jak wziąć pożyczkę w pożyczka plus na poniższym video!

Pożyczka Plus – jak wygląda spłata pożyczki?

Spłata pożyczki w Pożyczka Plus jest równie prosta, co jej wzięcie. Wystarczy, że zalogujemy się do panelu klienta na stronie internetowej pożyczkodawcy i przejdziemy do odpowiedniej zakładki. Będzie się w niej znajdował specjalnie stworzony dla nas harmonogram, który ułatwi nam spłatę zadłużenia. Dzięki niemu nie zapomnimy o kolejnej racie. Ważne jest to, że pożyczkodawca umożliwia wcześniejszą spłatę pożyczki zupełnie za darmo.

Pamiętajmy, że jeśli sytuacja wygląda zupełnie odwrotnie, nie warto się załamywać. Niemożność spłaty pożyczki w terminie należy zgłosić pożyczkodawcy. Może nam on zaproponować możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki lub pożyczkę refinansującą. Należy jednak pamiętać, że obie te opcje wiążą się do dodatkowymi kosztami.

Wypełnij wniosek

Pożyczka Plus - zobacz ofertę

Pożyczka Plus – podsumowanie