Pożyczki całodobowe – tutaj złożysz wniosek o pożyczkę o każdej porze dnia i nocy!

Pożyczki online wiodą prym wśród klientów poszukujących szybkiego wsparcia finansowego. Szczególnie pożądane są pożyczki całodobowe, dostępne bez względu na porę dnia i nocy. Dostępność nie jest ich jedynym atutem. Cechuje je również szybka wypłata. Pieniądze można otrzymać tego samego dnia! To pożyczki w 15 minut, bez formalności, kolejek i długiego oczekiwania na decyzję.

Poniżej prezentujemy zestawienie 10 najlepszych ofert pożyczek całodobowych. Porównujemy je pod kątem kwoty pożyczki, okresu kredytowania, czasu zatwierdzenia wniosku i czasu wypłaty. Sprawdzamy też, czy pożyczkodawcy pozwalają aplikować o zastrzyk gotówki w nocy. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi propozycjami pożyczek dostępnych przez całą dobę i do złożenia wniosku!

Firma Weź pożyczkę Kwota Czas spłaty Czas zatwierdzenia Czas wypłaty
Extraportfel Weź pożyczkę 500 – 7500 zł 30 dni Kilka minut Natychmiast po akcept. wniosku
Pożyczka Plus Weź pożyczkę 200 – 15 000 zł 30 dni dni Klika minut Natychmiast po akcept. wniosku
Finbo Weź pożyczkę 500 – 15 000 zł 30 dni 3 minuty 15 minut
Szybka Gotówka Weź pożyczkę 400 – 15 000 zł 1 – 65 dni 1 minuta 15 minut
Miloan Weź pożyczkę 500 – 5000 zł 30 dni Niezwłocznie Natychmiast po akcept. wniosku
Ofin.pl Weź pożyczkę 500– 150 000 zł 1-120 mies. 15 minut Tego samego dnia
Aasa Polska Weź pożyczkę 1000 – 25000 zł 36 mies. Niezwłocznie Natychmiast po akcept. wniosku
Ferratum Bank Weź pożyczkę 1000 – 10 000 zł 6 – 24 mies. Niezwłocznie Natychmiast po akcept. wniosku

Wielu pożyczkodawców oferuje pożyczki całodobowe również w soboty i niedziele! Wniosek o pożyczkę i chwilówkę w weekend jest rozpatrywany w możliwie najkrótszym terminie, firma pożyczkowa równie szybko dokonuje przelewu środków na konto. To propozycja, której nie można przegapić. Tym bardziej, że pożyczki całodobowe to też pożyczki bez weryfikacji tożsamości, wyłącznie z dowodem osobistym. Kto może z nich skorzystać?

Nocne pożyczki całodobowe – wymagania

Pożyczki całodobowe, podobnie jak pozostałe rodzaje pożyczek, są dostępne dla osób powyżej 18 roku życia. Jednak nie każdy z pożyczkodawców oferuje wsparcie finansowe z chwilą osiągnięcia pełnoletniości. Dlatego warto sprawdzić ranking pożyczek od 18 lat i zweryfikować, czy w wybranej firmie możemy aplikować o pożyczkę dla młodych. W rankingu pożyczek ratalnych i rankingu chwilówek znajdziemy też pożyczki dla seniorów. Pożyczać można w każdym wieku!

Pozostałe wymagania pożyczek całodobowych to:

 • polskie obywatelstwo,
 • stały adres zamieszkania na terenie polski,
 • numer PESEL,
 • dowód osobisty,
 • brak zaległości w spłacie pozostałych kredytów i pożyczek,
 • konto w polskim banku,
 • aktywny numer telefonu komórkowego,
 • poprawnie wypełniony wniosek o pożyczkę.

Poza dowodem, nie potrzebujemy żadnych dodatkowych dokumentów. Pożyczkodawca nie będzie weryfikować naszych dochodów u pracodawcy, nie wymaga także wyciągu z konta. Pożyczka bez zaświadczeń daje ogromne szanse na pozytywną decyzję kredytową!

Jak starać się o pożyczkę w nocy?

Wnioskowanie o pożyczkę całodobową jest bardzo proste! Poniżej prezentujemy dokładny proces ubiegania się o dodatkowe środki.

Pożyczka całodobowa krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki i czas, w jakim chcesz spłacić pożyczone środki.
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny, wpisując podstawowe dane.
 3. Dokonaj weryfikacji tożsamości w sposób wskazany przez firmę pożyczkową.
 4. Poczekaj na decyzję. Pozytywna odpowiedź skutkuje błyskawicznym przelewem pożyczki!

Wnioski o pożyczki całodobowe są rozpatrywane według kolejności zgłoszeń, niezależnie od pory dnia i nocy. Nie zwlekajmy z aplikowaniem o dodatkowe środki do rana! Możemy złożyć wniosek 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.
Ważne! Niektóre firmy zastrzegają sobie indywidualne godziny pracy. Choć przyjmują wnioski przez całą dobę, rozpatrują je wyłącznie w godzinach ich pracy. Aplikacje przesłane poza wyznaczonymi godzinami, zostaną rozpatrzone następnego dnia roboczego.

Zalety pożyczki online dostępnej przez całą dobę

Pożyczki całodobowe mają wielu zwolenników z racji wielu korzyści, z którymi się wiążą. Podsumujmy wszystkie atuty pożyczek dostępnych przez całą dobę.

Zalety pożyczek całodobowych:

 • szeroka oferta pożyczek całodobowych,
 • pożyczki bez weryfikacji, z dowodem osobistym,
 • dostęp do pożyczek w soboty i niedziele,
 • możliwość wnioskowania w nocy,
 • prosty i przejrzysty proces aplikowania o dodatkowe środki,
 • decyzja kredytowa nawet w 1 minutę od złożenia wniosku,
 • przelew pożyczki już w 15 minut.

Kiedy korzystać z pożyczek całodobowych?

Pożyczki całodobowe to najlepsza oferta dla osób, które mają nieprzewidziane wydatki. Zwłaszcza kiedy niespodziewane problemy finansowe dosięgają nas późnym wieczorem lub w nocy. Coraz więcej firm pożyczkowych udziela pożyczek przez całą dobę, również w weekendy. Dzięki temu nie musimy martwić się o pieniądze i szybko znajdziemy pożyczkodawcę, który pomoże nam zaradzić chwilowym trudnościom!

Pamiętajmy, że szybkość realizacji zleconego przelewu zależy od banku, w którym mamy rachunek. Dlatego nie odkładajmy składania wniosku w nieskończoność! Prześlijmy formularz rejestracyjny od razu, kiedy potrzebujemy pieniędzy, aby otrzymać środki najszybciej, jak to możliwe.