Anna zapytał(a) 4 lata ago

Szukam najtańszej pozyczki przez internet. Nigdy nie brałam pożyczek przez internet i nie wiem gdzie są najtańsze. Słyszałam że niektóre firmy dają pożyczki za 0 zł ale nie wiem czy one sa bezpieczne? Brał ktos taką pożyczkę?

5 odpowiedzi
1.
Ocena: 9
Lendon LendOn 4.18
na podstawie 615 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Emilka odpowiedział(a) 4 lata ago

Moim zdaniem nie mozna tak rozrozniac ze jak za darmo to bezpieczne albo nie. to zależy od firmy, moim zdaniem warto korzystac z tych ktore mają dobre opinie i sa wysoko w rankingach chwilowek. Mogę polecic ci darmowa chwilowke w Netcredit. Moj chłopak brał tez chwilówke za darmo w vivus i tez była ok. Pamietaj tylko zeby zawsze brac pozyczki ze sprawdzonych firm, najlepiej wczesniej poszukac opini.

Kasia odpowiedział(a) 4 lata ago

Brałam w lendon darmowa pożyczke. Całkiem szybko rozpatrzyli moj wniosek. 

Kasia odpowiedział(a) 4 lata ago

Najtańsze są oczywiście darmowe pożyczki, których szeroką ofertę znajdziesz przeglądając rankingi pożyczek. Warto korzystać z takiej pomocy, ponieważ będziesz pewna, że nie wybierzesz pożyczki, która tak naprawdę nie będzie dla ciebie opłacalna. Z tego co widziałam darmową pożyczkę ma np. Net Credit i ExtraPortfel – w dodatku oferują aż 2000 zł.

2.
Ocena: 9
Extra portfel Extraportfel 4.18
na podstawie 395 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
kinga odpowiedział(a) 4 lata ago

bezpiecznie i za darmo, proszę bardzo, polecam Kasa Tak, fajna firma, masz 1500 zł za 0 zł, sprawdź sobie. brałam na wyjazd, każdy czasem potrzebuje szybko pieniędzy, a ta firma właśnie w czymś takim się specjalizuje, zależy im na klientach. 

karola odpowiedział(a) 2 lata ago

Polecam pożyczkę od Halopożyczka – pierwsza pożyczka na kwotę 500-2000 zł jest darmowa. Poniżej link do wniosku:
klik

Twoja odpowiedź

13 + 3 =