Feniko Nasza ocena 8 /10

Feniko - opinie

3.16 z 5 Na podstawie 75 opinii
(75 opinie o Feniko)

Maksymalna kwota pożyczki: 1000 zł

Feniko.pl jest firmą udzielającą pozabankowych pożyczek ratalnych. Ich kwota wynosi do 1000 zł, a okres spłaty zobowiązania to najdłużej 4 miesiące.

Porównaj

Feniko.pl nie oferuje wysokich kwot pożyczek, ale z drugiej strony niższe zobowiązania są dużo łatwiejsze do spłaty. Niekiedy taka suma wystarczy, aby uratować domowe finanse. Należność należy uregulować maksymalnie w ciągu 4 miesięcy, co pozwala rozłożyć płatność na rozsądne dla budżetu części. Chociaż 1000 zł nie jest zobowiązaniem, które ciężko byłoby spłacić, jednorazowy zwrot takiej kwoty może czasami przysporzyć trudności. Szczególnie, że zawsze należy mieć na uwadze inne zobowiązania finansowe, które również należy uiścić zgodnie z terminem.

Feniko – 1000 zł w wygodnych ratach

Rynek pożyczkowy cały czas się rozrasta, dlatego pojawia się na nim coraz więcej ofert. Pożyczkobiorcy muszą szukać warunków, które będą im odpowiadać. Z tego względu firmy pozabankowe powinny gwarantować dogodne dla nich propozycje. Feniko.pl stara się dopasować do potrzeb klientów, zapewniając im pożyczkę ratalną w wysokości 1000 zł. Gotówka wypłacana jest w walucie polskiej i można przeznaczyć ją na dowolnie wybrane cele. Nie jest to wysoka kwota, ale mimo to można rozłożyć ją na raty. Dzięki temu nie naruszamy miesięcznego budżetu i nie martwimy się, że pieniądze skończą się szybciej, niż przewidywaliśmy.

Wypełnij formularz

Feniko nie ukrywa kosztów

Feniko.pl pozwala wybrać potrzebną nam sumę i właściwy okres kredytowania, od razu prezentując dokładne warunki spłaty. Klient widzi, jak dużo wyniesie prowizja, odsetki, jaka będzie wysokość rat oraz RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania. Wie, jaką ratę będzie musiał spłacić i jaka jest dokładna data regulacji zobowiązania. Świadomość kosztów w przypadku brania zobowiązań finansowych jest najistotniejsza. Powinniśmy wiedzieć, jakie wydatki nas czekają, aby rozsądnie zaplanować budżet na najbliższe miesiące. Tylko dzięki przemyślanym decyzjom nie będziemy musieli się obawiać, że dotkną nas nieprzyjemne konsekwencje braku spłaty pożyczki.

Weź pożyczkę

Feniko – wymagania

Feniko.pl stawia ściśle określone warunki, które trzeba spełnić, aby móc skorzystać z atrakcyjnej oferty. Po pierwsze, należy posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej oraz mieć stałe miejsce zamieszkania. Konieczna jest zdolność do spłaty zaciągniętych zobowiązań, dlatego pożyczkodawca przeprowadza ocenę ryzyka kredytowego. Chce mieć pewność, że pożyczone przez niego pieniądze zostaną zwrócone zgodnie z terminem. Wiarygodny finansowo klient nie będzie powodować opóźnień i dotrzyma warunków podpisanej umowy. Pożyczkobiorca jest zobowiązany podać w umowie swoje imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz dane dotyczące miejsca jego zamieszkania. Ponadto niezbędny jest numer PESEL, numer i seria dowodu osobistego, imiona rodziców oraz źródło dochodów. Klient musi określić, z jakiego źródła otrzymuje comiesięczne wynagrodzenie, które pozwoli mu spłacić zaciągnięte zobowiązanie. Może to być umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, własna działalność gospodarcza czy emerytura. Akceptowane są również dochody z tytułu prowadzenia gospodarstwa rolnego, ze wskazaniem na zakład pracy oraz hektary przeliczeniowe.

Weź pożyczkę

feniko – kolejne pożyczki

W momencie starania się o pożyczkę w firmie Feniko.pl, nie można posiadać innych zobowiązań u niniejszego pożyczkodawcy. Najpierw należy spłacić jedną pożyczkę, a dopiero później można zaciągnąć kolejną. Pożyczkodawca dba o bezpieczeństwo finansowe swoich klientów, nie pozwalając im na posiadanie zbyt dużej liczby świadczeń w jednym terminie. Trzeba też zaznaczyć, że pożyczkobiorca nie może mieć ogłoszonej upadłości konsumenckiej ani znajdować się w trakcie postępowania upadłościowego.

Feniko – Proces ubiegania się o pożyczkę

Feniko.pl gwarantuje łatwy proces pożyczania. Do otrzymania koniecznej gotówki wystarczy zrealizować cztery proste kroki:

 • Określenie potrzebnej kwoty i wypełnienie wniosku
 • Otrzymanie decyzji po analizie przesłanego wniosku
 • Dokonanie opłaty weryfikacyjnej
 • Otrzymanie pieniędzy na konto bankowe

Pierwszym krokiem jest określenie kwoty, która zrealizuje nasze potrzeby. Feniko.pl udostępnia maksymalnie 1000 zł, które można przeznaczyć na dowolnie wybrane cele. Następnie konieczne jest wypełnienie wniosku. Podajemy podstawowe informacje na swój temat oraz dane dotyczące otrzymywanego dochodu. Bez tego nie możemy liczyć na akceptację przesłanej przez nas aplikacji.
Decyzję otrzymujemy po wysłaniu przez nas uzupełnionego formularza. Proces analizy jest dwuetapowy, dlatego może trwać maksymalnie 24 godziny. Najpierw dokonywana jest ocena ryzyka kredytowego, potem zaś pożyczkodawca ocenia poprawność wprowadzonych danych oraz nasz status w bazach BIG. Jeśli decyzja jest pomyślna, klient otrzymuje pozytywną odpowiedź i dalsze instrukcje.
Kolejnym krokiem jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 grosza. Stanowi on zakończenie procesu zawarcia umowy pożyczki.
Kiedy Feniko zaakceptuje wniosek, uruchamia pożyczkę. Robi przelew na konto pożyczkobiorcy z kwotą określoną w podpisanej umowie. Pożyczkobiorca może rozsądnie korzystać z otrzymanej sumy, pamiętając o terminowym spłacaniu należności.

Zarejestruj się w Feniko

Feniko – Podsumowanie

Zalety

 • Możliwość rozłożenia spłaty zobowiązania na 4 wygodne dla budżetu raty
 • Prosty proces pożyczania
 • Jasno określone koszty pożyczki

Wady

 • Niska maksymalna kwota pożyczki
 • Brak możliwości kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w weekendy
 • Możliwość zaciągnięcia kolejnej pożyczki dopiero po spłacie poprzedniej


Dagona Sp. z o.o.

Fabryczna 12
Tychy, Śląskie 43-100
Telefon: 801005022
Email: kontakt@feniko.pl
Numer VAT (zazwyczaj taki sam jak NIP): 6462950868

wejdz na feniko.pl

Pożyczka online do 1000 zł w Feniko

Okres spłaty

4 miesiące

Godziny pracy w dni powszednie

od 8:00 do 18:00

Godziny pracy w weekendy

nie pracuje

Dodaj opinię o Feniko

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Jednym slowem porażka. Pomijam ogromne koszty (wziąłem 700zl, do spłaty mam 1100 w 4 ratach) ale jak tylko się spóźniałem z wplata to przyjeżdżał gość,bezczelny, straszył, jak raz mnie nie było w domu, zostawił wizytówkę u sąsiada (specjalista do spraw windykacji piii piii) Odradzam, chyba że ktoś weźmie pożyczkę i w terminie odda. Windykacja do dupy..na terenie małopolski, nie wiem jak w innych.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 5 / 5.00

  nie trzeba być inteligentnym, żeby wiedzieć, że pożyczają osobom które mają niespłacone inne zobowiązania, inaczej vivus by nie odrzucał itd,itp na podstawie potwierdzonego źródła dochodu i oceny zdolności która jak niektórzy sądzą będzie telefonem do św. mikołaja czy był grzeczny i jak na obiad był schabowy to może przyznają. Drogo dla osób które nie powinny pożyczać bo nie mają pieniedzy, Jak czytam że ktoś pożyczył nie płacił i ma pretensje to mi się kibel zatyka bo można zes..ć się ze śmiechu:)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 1 / 5.00

  A piszcie co chcecie- ja uważam, że jest strasznie drogo i dostępne kwoty są niskie i zdecydowanie przy takich niskich kwotach cennik jest wysoki.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 5 / 5.00

  szczerze polecam, przed świętami mam zamiar ponownie skorzystać z ich usług.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 5 / 5.00

  Polecam Feniko. Mogłem sie do nich zwrócić kiedy żadna inna firma nie udzieliła mi pożyczki. Uważam że cena jest adekwatna do tego co dają innym. Weryfikacja przebiegła sprawnie. Pozdrawiam.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 1 / 5.00

  Tak wysokie koszta przy 1000 zł? Pomyłka.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • pożyczke można rozłożyc aż na 4 raty. Mają realne wymagania :P Bałam sie że to będzie kolejna firma która odrzuci mój wniosek ale sie udało.

   Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 5 / 5.00

  Firma godna polecenia. Każda pożyczka zaczyna sie szybką weryfikacją :)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 1 / 5.00

  Zycze powodzenia z takim cennikiem.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 1 / 5.00

  Oferta pomyłka. Drogo i nieprzyjemnie!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • nie mogę się z tym zgodzić. korzystałem i bardzo jestem zadowolony.

   Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 5 / 5.00

  Dwa razy brałam pożyczkę w Feniko i mogę ich polecić. Nie było żadnych problemów, fachowa obsługa

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 5 / 5.00

  polecam z całego serca!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 5 / 5.00

  Sprawdziłem i polecam Feniko

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 4 / 5.00

  Wziełam 1000zł i wszystko przebiegło w porządku.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 5 / 5.00

  Cena warta jakości usługi ! Polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 1 / 5.00

  Dostępne kwoty sa niskie, oferta droga i generalnie jestem na NIE!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 5 / 5.00

  Przyjeli szybko mój wniosek i pieniądze dostałem tak szybko jak były potrzebne. Jak dla mnie kwota adekwatna do jakości usługi!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 5 / 5.00

  Polecam, Pani z infolinii rozwiała moje wszelkie wątpliwości.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 18. 4 / 5.00

  Czy komuś naliczono odsetki i miał jakieś problemy z ich spłaceniem ze strony Feniko ??

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 19. 1 / 5.00

  Cenowo to jakaś pomyłka.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Jak dla mnie cena jest odpowiednia dla kwoty pożyczki i realna do spłaty. Polecam

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 20. 5 / 5.00

  szczerze polecam, nikt nie nachodził mnie ani w domu, ani w pracy :)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Lendon LendOn
  3.88 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.15 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.41 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.76 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  3.59 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.39 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • zylion logo Zylion
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3500 zł
 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka Logo POLOżyczka
  3.87 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Finbo - pierwsza promocyjna pożyczka do 3000 zł na 30 dni Finbo
  4.50 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Sloan logo Sloan
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2001 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.91 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.97 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 30 dni Maks. kwota: 8000 zł
 • Filarum Filarum
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.20 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 40 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Super Grosz Supergrosz Express Pierwsze 3000 zł gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credilo - opinie Credilo
  2.58 / 5.00
  1200 na 30 dni gratis!
  1200 zł Maks. kwota: 3500 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.38 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Soho Credit Soho Credit
  3.55 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł