Dzięki nowoczesnemu systemowi weryfikacji i minimum formalności, pieniądze trafiają na konto wnioskodawcy już następnego dnia roboczego – informacja o przekazaniu środków jest wysyłana za pośrednictwem wiadomości SMS. Cały proces ubiegania się o pożyczki na raty przeprowadzany jest całkowicie online.

Wygodna Pożyczka – do 3 000 zł na raty

W Wygodna Pożyczka wnioskodawcy mogą ubiegać się o pożyczki do 3 000 zł na okres 5 tygodni. Cechą charakterystyczną tej firmy jest to, że klienci mają możliwość wyboru rodzaju spłaty zobowiązania: ratalną z opłatami co tydzień lub jednorazową, gdzie należności należy uregulować w piątym tygodniu. Jeśli wybierzemy opcję na raty, pierwsze cztery z nich są niższe od ostatniej. Gdy zdecydujemy się na pożyczkę w kwocie 1 000 zł na 5 tygodni, to całkowity koszt wyniesie 1 163,10 zł z RRSO na poziomie 467%, bez konieczności uiszczania opłaty przygotowawczej. Takie atrakcyjne warunki są wynikiem współpracy Wygodna Pożyczka z jednym z najbardziej znanych pożyczkodawców na rynku – LoanMe.

Weź pożyczkę

Spłat należy dokonywać za pośrednictwem serwisu bankowości elektronicznej naszego banku lub przez inne podmioty zajmujące się transferami pieniędzy. Wpłaty muszą być jednak przelewane na indywidualne konto (rachunek wskazany w umowie pożyczki). Co ciekawe, przelewu środków za zobowiązanie mogą dokonywać osoby trzecie – rodzina i bliskie osoby.

Klienci Wygodna Pożyczka mogą odstąpić od umowy pożyczki w terminie 14 dni od daty zawarcia umowy, bez podawania przyczyny.

Wygodna Pożyczka – wymagania

Szansę na otrzymanie finansowania od Wygodna Pożyczka ma każdy, kto ukończył 18. rok życia, posiada polskie obywatelstwo i mieszka na terenie RP. Dodatkowo trzeba mieć własny adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego, a przede wszystkim aktywne konto bankowe. Wygodna Pożyczka zwraca także uwagę na zdolność kredytową – musi być na akceptowalnym poziomie. Jeśli chodzi o dokumenty, to wystarczy dowód osobisty. W niektórych przypadkach pożyczkodawca może poprosić nas o dokument potwierdzający dochody.

Aby otrzymać pożyczkę w Wygodna Pożyczka, należy wybrać preferowane warunki na suwaku, a następnie kliknąć przycisk “Złóż wniosek o…”. Zostaniemy poproszeni o podanie danych osobowych i dodatkowych, tych dotyczących zatrudnienia oraz naszych wydatków i ewentualnych zobowiązań. Ostatni etap to wpisanie danych adresowych i przejście przez proces weryfikacji. W przypadku pozytywnej decyzji o udzielenie finansowania pieniądze pojawią się na naszym rachunku następnego dnia roboczego.

Zobacz ofertę

Wygodna Pożyczka – Podsumowanie