MiniCredit jest międzynarodową instytucją finansową świadczącą usługi z zakresu  pożyczek konsumenckich, która działa na rynku pozabankowym w Polsce, a także na Litwie, w Estonii oraz Gruzji. Firma specjalizująca się w chwilówkach online, czyli krótkoterminowych zobowiązaniach udzielanych przez internet, plasuje się w czołówce segmentu mikropożyczek konsumenckich.

Mini Credit – do 5000 zł za lojalność

Oferta dla nowych klientów zamyka się w przedziale 100 – 500 zł. Po uregulowaniu pierwszego zobowiązania, można sięgnąć po drugie, którego wysokość nie może przekroczyć 800 zł. Przy trzeciej pożyczce widełki maksymalnej kwoty przesywają się do poziomu 1200 zł, a za czwartym razem można sięgnąć po 1500 zł. Piąta umowa z Mini Credit może opiewać na 2000 zł, a szósta daje prawo do wnioskowania o nawet 2500 zł. Dopiero siódma i kolejna pożyczka uprawnia do aplikowania o maksymalną dostępną kwotę, czyli 5000 zł. Na spłatę zobowiązania mamy od 5 do 30 dni. W przypadku problemów z oddaniem pieniędzy można przedłużyć pożyczkę o 5, 15 lub 30 dni.

Weź pożyczkę w Mini Credit

Mini  Credit – wygodny proces aplikacji

Jako nowi klienci, możemy aplikować o ekstra pieniądze wyłącznie wypełniając formularz online. Na decyzję przyjdzie nam poczekać około godziny. Stali pożyczkobiorcy mogą skorzystać z szybszego procesu wnioskowania – wystarczy, że wyślą SMS-a pod numer 71200 o treści MC HASŁO (które wybraliśy, rejestrując się na stronie) KWOTA TERMIN (w dniach od 5 do 30), a odpowiedź pozytywną lub negatywną otrzymają w ciągu 15 minut. Aby ubiegać się o pierwszą pożyczkę, niezbędna jest rejestracja – należy podać e-mail, na które zostanie wysłany link do aktywacji konta. Wystarczy w niego kliknąć, a następnie można przejść do wypełniania wniosku. W celu weryfikacji danych, trzeba wykonać przelew ze swojego konta bankowego w wysokości 1 gr na jeden z rachunków wskazany przez MiniCredit.

Wypełnij wniosek Mini Credit

Mini Credit – elastyczne kryteria wiekowe

Klient MiniCredit musi mieć ukończone co najmniej 20 lat, ale nie może przekraczać 70 r.ż. Do pozytywnego rozpatrzenia wniosku niezbędne jest nie figurowanie na listach rejestrów dłużników biur informacji gospodarczej, a także posiadanie stałego źródła dochodu.

Mini Credit – Podsumowanie

Zalety

  • Elastyczne kryteria wiekowe (20-70 lat)
  • Wniosek przez SMS-a w przypadku stałych klientów
  • Aplikowanie o kolejną pożyczkę zaraz po spłacie poprzedniej
  • Biuro Obsługi Klienta czynne również w sobotę (od 9.00 do 17.00)

Wady

Wejdź na mini-credit.pl

 

Informacje o Mini Credit

Nazwa firmy

Adres
Telefon
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek