Izka zapytał(a) 4 lata ago

Moja babcia chce wziąć szybką pożyczkę, ale ma 72 lata. Firmy, które sprawdziłam, udzielają pożyczek tylko do 70 roku życia. Orientujecie się czy znajdę jakąś firmę, która udzieli pożyczki osobom powyżej 70 lat?

6 odpowiedzi
1.
Ocena: 9
Lendon LendOn 4.18
na podstawie 615 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
slawek odpowiedział(a) 4 lata ago

Twoja babcia bez problemu wezmie pozyczke wybierajac np. Kredito24. Nie ma gornego limitu wieku, dlatego nie bedziecie miec problemu jesli chodzi o ta kwestie.

Anonimowy odpowiedział(a) 4 lata ago

Bez górnej granicy wieku pożyczek udziela także Szybka Gotówka. W dodatku pierwsze 300 zł jest za darmo, bez żadnych dodatkowych opłat – może warto skorzystać?

Marcin odpowiedział(a) 4 lata ago

Ja dorzucę jeszcze ofertę Wongi – w dodatku cały proces brania pożyczki realizowany jest przez Internet, dlatego babcia z Twoją małą pomocą w obsłudze komputera, jeśli jej potrzebuje, może dostać pieniądze nie wychodząc z domu. Ja bym skorzystał z takiej oferty.

2.
Ocena: 9
Extra portfel Extraportfel 4.18
na podstawie 395 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Eliasz odpowiedział(a) 4 lata ago

Filarum!!! Cenowo wypada najlepiej i nie maja górnej granicy wieku.

everyman odpowiedział(a) 3 lata ago

No to na pewno nie będzie najłatwiejsze, bo jednak emeryci nie są dużą grupą pożyczkobiorców w porównaniu do młodych ;x Przeczytajcie sobie https://pozyczkaportal.pl/pytanie-qa/pozyczka-dla-mlodych/ 😉

Tymon Zastrzeżyński Personel odpowiedział(a) 1 rok ago

Myślę, że odpowiedni będzie jednak wpis https://pozyczkaportal.pl/pozyczki-emeryci-seniorzy/, gdzie znajdą państwo pożyczki dla osób starszych.

Twoja odpowiedź

9 + 6 =