Izka zapytał 2 lata temu

Moja babcia chce wziąć szybką pożyczkę, ale ma 72 lata. Firmy, które sprawdziłam, udzielają pożyczek tylko do 70 roku życia. Orientujecie się czy znajdę jakąś firmę, która udzieli pożyczki osobom powyżej 70 lat?

6 odpowiedzi
slawek (2 lata ago)

Twoja babcia bez problemu wezmie pozyczke wybierajac np. Kredito24. Nie ma gornego limitu wieku, dlatego nie bedziecie miec problemu jesli chodzi o ta kwestie.

Anonimowy (2 lata ago)

Bez górnej granicy wieku pożyczek udziela także Szybka Gotówka. W dodatku pierwsze 300 zł jest za darmo, bez żadnych dodatkowych opłat – może warto skorzystać?

Marcin (2 lata ago)

Ja dorzucę jeszcze ofertę Wongi – w dodatku cały proces brania pożyczki realizowany jest przez Internet, dlatego babcia z Twoją małą pomocą w obsłudze komputera, jeśli jej potrzebuje, może dostać pieniądze nie wychodząc z domu. Ja bym skorzystał z takiej oferty.

Eliasz (2 lata ago)

Filarum!!! Cenowo wypada najlepiej i nie maja górnej granicy wieku.

everyman (1 rok ago)

No to na pewno nie będzie najłatwiejsze, bo jednak emeryci nie są dużą grupą pożyczkobiorców w porównaniu do młodych ;x Przeczytajcie sobie https://pozyczkaportal.pl/pytanie-qa/pozyczka-dla-mlodych/ ;)

eliser (1 dzień ago)

Uzyskaj kredyt bez żadnych zmartwień cześć Będąc ofiarą oszustwa na osobiste pożyczki pieniężne kilka razy znalazłem osobę o dobrym sercu, która dała mi pożyczkę pieniędzy, której chciałem od lat i dzięki niemu Mogłem zrealizować swoje marzenia i spłacić swoje długi.Po zapłaceniu kosztu uzyskania umowy ubezpieczenia kredytu, otrzymałem kredyt na moim koncie w ciągu 72 godzin. Niech będzie pochwalony Bóg, proponuję go również dla wszystkich twoich problemów finansowych. Zostawiam ci jego e-mail, skontaktuj się z nim, a on ci pomoże. mariecervantes@financier.com Przysięgam ci, że będziesz 100/100 zadowolony Dziękuję za zrozumienie.

Twoja odpowiedź

20 + 16 =