hapipożyczki Nasza ocena 8.5 /10

Hapipożyczki - opinie

3.17 z 5 Na podstawie 98 opinii
(98 opinie o Hapipożyczki)

Maksymalna kwota pożyczki: 15000 zł

Hapi Pożyczki to instytucja pozabankowa powiązana z firmą Provident, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty. Oferta, którą proponuje, uwzględnia możliwość wzięcia od 800 do 15000 zł, czemu towarzyszą korzystne warunki. Możemy wybrać okres spłaty od 3 do 36 miesięcy.

Weź Pożyczkę

Porównaj

15000 zł w Hapipożyczki!

Jeśli jesteśmy zainteresowani skorzystaniem z usług jednej z instytucji pozabankowych, warto zapoznać się z propozycją przygotowaną przez Hapi Pożyczki. Wspomniana firma pożyczkowa udziela pożyczek na raty, które mogą wynosić nawet 15000 zł. Co więcej, nasze zobowiązanie możemy spłacać stopniowo na bardzo dobrych warunkach. Pożyczaną sumę możemy oddawać w ratach maksymalnie na przestrzeni 36 miesięcy. Osoby, które chcą wywiązać się z tych należności wcześniej, mogą wybrać okres 3 miesięcy. Jak widać oferta jest bardzo elastyczna i adekwatna do potrzeb wielu klientów.
Firma Hapi Pożyczki deklaruje, że rozumie potrzeby swoich potencjalnych klientów, dlatego stara się dostosować ofertę do ich potrzeb. Jeżeli złożymy wniosek, możemy liczyć na szybkie rozpatrzenie. Klient może otrzymać odpowiedź w ciągu zaledwie kliku chwil.

Weź pożyczkę

Hapi pożyczki – pożyczka przy innych zobowiązaniach

Indywidualne podejście do klienta, które deklarują Hapi Pożyczki widać także na etapie rozpatrywania wniosków. Firma pożyczkowa nie wyklucza wnioskujących, którzy posiadają inne zobowiązania finansowe. Jeśli spłacamy nasze należności systematycznie, wciąż mamy szansę na pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku. Jeśli tak będzie, na pewno wciąż będziemy partnerem do rozmów z pożyczkodawcą.

Wakacje pożyczkowe w Hapi pożyczki

Jak już zostało wspomniane, firma pożyczkowa uwzględnia niespodziewane sytuacje, które mogą przytrafić się każdemu klientowi. Dlatego w sytuacji, kiedy nie jesteśmy w stanie spłacić naszej raty w danym miesiącu, instytucja pozabankowa umożliwia nam skorzystanie z tzw. wakacji pożyczkowych. Innymi słowy, możemy przesunąć termin spłaty. To ile razy możemy skorzystać z takiej opcji zależy od parametrów naszej pożyczki.
Bardzo ważne jest wcześniejsze poinformowanie o tym, że zależy nam na odroczeniu spłaty. Taka opcja jest możliwa dla osób, które wzięły pożyczkę ratalną na okres przynajmniej 7 miesięcy. Warto podkreślić, że kwota nie ulegnie tu zmianie, zostanie natomiast wydłużony okres spłaty. Taka opcja jest bardzo korzystna, pod warunkiem, że po przerwie sumiennie będziemy oddawać kolejne części naszej pożyczki.

Weź pożyczkę

Hapipożyczka – wymagania

Jeśli chcemy skorzystać z usług firmy Hapi Pożyczki, musimy spełniać kilka warunków. To normalne w przypadku firm pożyczkowych. Muszą one mieć swoje wymagania, ponieważ chcą nawiązać współpracę z rzetelnym klientem. Powinno to być dla nas zrozumiałe.

Wymagania wieku

Przyszły pożyczkobiorca powinien mieć ukończone 18 lat. Bardzo istotne jest to, że Hapi Pożyczki nie określają górnej granicy wieku. Dzięki temu także emeryci mogą skorzystać z pożyczki, jeśli potrzebują pieniędzy. Wiele firm pożyczkowych wprowadza bardziej surowe kryteria wiekowe, więc takie podejście przemawia na korzyść Hapi Pożyczek.

Wymagania formalne

Jeśli ubiegamy się o pożyczkę ratalną w tej firmie, musimy posiadać obywatelstwo polskie i stały adres zamieszkania na terenie kraju. To bardzo istotne z punktu widzenia pożyczkodawcy. Jest to potrzebne ze względu na procedury związane z weryfikacją tożsamości. To także standardowy wymóg, jaki stosują tego typu instytucje działające w branży pożyczkowej. Konieczne jest także posiadanie dowodu tożsamości oraz numeru PESEL, który jest niezbędny w procesie ubiegania się o pożyczkę pozabankową.

Wymagania techniczne

Jeśli chodzi o wymagania techniczne, powinniśmy posiadać telefon komórkowy i rachunek w polskim banku. Musimy też zadbać o dostęp do internetu na czas składania wniosku oraz towarzyszących temu formalności. To bardzo ważne jeśli chcemy, żeby ten proces przebiegł bez przeszkód.

Zgłoś się po pożyczkę!

Ubieganie się o pożyczkę w Happy

Gdy chcemy ubiegać się o pożyczkę pozabankową, najpierw powinniśmy dokładnie sprawdzić, czy nasza sytuacja finansowa nam na to pozwala. Jeśli tak, musimy upewnić się, że spełniamy warunki, które przewidział pożyczkodawca. Wtedy możemy zapoznać się dokładnie z treścią oferty. Jeśli wszystkie jej aspekty nam odpowiadają, możemy przejść do wyboru kwoty i okresu spłaty.

Rejestracja na stronie Hapi

Rejestracja na stronie firmy jest bardzo prosta. Sprawdź jak łatwo jest wypełnić formularz rejestracyjny w Hapi Pożyczki na poniższym video. Na stronie głównej firmy Hapi Pożyczki za pomocą wygodnych suwaków. Od razu będziemy wiedzieli, jakie są parametry naszej pożyczki, w tym jej całkowity koszt. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza, który stanowi podstawę naszego wniosku. Wypełnimy go bardzo szybko, ponieważ wymagane będzie od nas podanie podstawowych informacji. Następnie otrzymamy potwierdzenie danych metodą telefoniczną. Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, możemy liczyć na szybkie otrzymanie pieniędzy. Zostaną nam one przelane na konto lub odbierzemy je na poczcie.

Wypełnij formularz

Proces weryfikacji klientów w Hapi pożyczki

Firma pożyczkowa, która rozpatruje nasz wniosek, musi upewnić się, że nie nawiązuje współpracy z oszustem. Dlatego będzie oczekiwać ona od nas symbolicznego przelewu weryfikacyjnego na wskazany numer konta. Pozwoli to na potwierdzenie naszej tożsamości, dzięki czemu będziemy mogli uzyskać potrzebne nam pieniądze.

Sprawdzanie w rejestrach dłużników

Instytucja pozabankowa chce współpracować z wiarygodnymi klientami. Dlatego właśnie sprawdza wnioskujących pod kątem ich obecności w rejestrach dłużników. Niekiedy odmowa może być korzystna dla klienta – pozwoli mu uniknąć zadłużenia. Na szczęście posiadanie innych zobowiązań nie przekreśla naszych szans na uzyskanie wsparcia finansowego w firmie Hapi Pożyczki. Firma podchodzi do klientów indywidualnie i wykazuje się wyrozumiałością. Jeżeli nasza zdolność kredytowa jest dobra, a pozostałe należności spłacamy sukcesywnie i terminowo, jest prawdopodobieństwo, że otrzymamy naszą pożyczkę. Warto o tym pamiętać gdy wybieramy pożyczkodawcę, ponieważ nie każda instytucja pozabankowa uwzględnia taką możliwość.

Hapi Pożyczki – Podsumowanie

Zalety

 • Niskie raty
 • Wysoka kwota pożyczki
 • Przejrzysta strona
 • Sprawdzona firma
 • Brak górnej granicy wieku
 • Niska dolna granica wieku

Wady

 • Wysokie koszty
 • Brak procesu online


IPF Polska Sp. z o.o.

Jerozolimskie 136
Warszawa, Mazowieckie 02-305
Polska
Telefon: 22 395 85 85
Email: bok@hapipozyczki.pl
VAT ID: 7010191956

wejdź na hapipozyczki.pl

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

15000 zł

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

15000 zł

Okres spłaty

36 miesięcy

Godziny pracy w dni powszednie

od 8:00 do 20:00

Godziny pracy w weekendy

nie pracuje

Banki, w któych firma posiada rachunek

Alior Bank, PKO BP, Pekao, BZ WBK, mBank, Millennium, Getin

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Bazy, z których korzysta firma

BIG Infomonitor, ERIF, KRD

Wiek pożyczkobiorcy

od 18 lat, bez górnej granicy wieku

Łączny koszt

88.5%

Darmowa pierwsza pożyczka

brak

Dodaj opinię o Hapipożyczki

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Kaszana jakich mało ! po złożeniu wniosku informacja aby przygotować dowód i numer konta bankowego do weryfikacji.
  Niestety nikt nie dzwoni !
  Więc dzwonię ja !
  Pani mówi że nie ma dla mnie propozycji ha ha !
  Co za kaszana !
  Ni9e polecam szkoda czasu na składanie wniosku !

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 3 / 5.00

  Dobrze że ostatnio pojawiło się tak wiele złych opinii na temat Hapi bo obniżyli koszty szkoda tylko że po to aby pozyskać nowych klientów. A starzy no co niech płacą. Zacznijcie doceniać klienta i nie wysyłacie głupich ankiet czy chętnie skorzystam kolejny raz albo czy chce jakieś bonusy.Hapi obniżaj koszty pożyczki wtedy każdy skorzysta bez proszenia. I zapamietajcie ludzie.!firmy pozyczkowe nie lubią jak się spłaca przed czasem bo dla nich jesteś nieżetelny klient bo nie zarobili. Ot cała prawda

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 1 / 5.00

  Nie polecam!!! Porazka jednym slowem mowiac. Nie pozdrawiam! 🖕

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 1 / 5.00

  Ściema jakich mało przy wyliczaniu kwote o połowę niższa niż po przejściu weryfikacji. Masakra

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 1 / 5.00

  Tragedia!Nie polecam nawet najbardziej zdesperowanym.Drogo,niesolidnie.Od kwietnia proszę o aktualizację pożyczki w bazie BIK,nie potrafią tego zrealizować.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 5 / 5.00

  Jedna z niedocenianych firm. Mało się o nich mowi, a na serio maja na maxa profesjonalna obsługę i extra oferte!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 5 / 5.00

  Jestem na tak

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 5 / 5.00

  Hapi jest ok

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 1 / 5.00

  27 lipca spłaciłem pożyczkę w całości, która wzięta była w kwocie 2200 zł po 7 tygodniach zwrociłem 2338 zł. Jak kontaktowałem się z infrolinią powiedziano mi, że mam wpłacić dana kwotę co też zrobiłem okazało się, że zrobiłem około 85 zł nadpłaty i ma być dokonany zwrot w ciągu 14 dni. Do dziś nie moge się doprosić o zwrócenie tej kwoty , codziennie dzwonie i nic.. a to , że w systemi nie ma informacji, albo , że ktoś jutro napewno zadzwoni... to wielkie oszustwo bo nikt nie raczy zadzwoni z wyjaśnieniami , a juz nie wspomne o nie odp na meile... niby na stronie reklamują się, że odpisaują w ciągu 24 godzin co jest zwykłą farsą bo minął tydzień jak nikt nie raczył odpisać.. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!! PIERWSZA FIRMA POŻYCZKOWA KTÓRA W TAKI SPOSÓB TRAKTUJE KLIENTA......
  TO NIE ŻADNE HAPI TO TYLKO PROBLEMY......

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 1 / 5.00

  Bardzo słabo zorganizowana firma, kredyt niby szybko ale dalszą współpraca z hapi to mega tragedia. Nie odpisują na maile, nie księgowa rat na konto pożyczkowe, bo mają jakiś błąd systemu i od miesiąca nie potrafią sobie z nim poradzić a Ciebie solidnego klienta windykacja nie wiedzieć dlaczego. Zdecydowanie nie polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 1 / 5.00

  Strata czasu. Historia BIK bez zarzutu. Stały dochód. Dwie ostatnie pożyczki u nich spłacie przed terminem. Dzwonią nachalie z ofertą po czym za każdym razem ich DZIWNY SYSTEM ODRZUCA WNIOSEK BEZ PRZYYNY. ODRADZAM

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 5 / 5.00

  Hej czy potrzebujesz pożyczki?
  Jeśli jesteś zainteresowany, jestem kredytodawcy pożyczki i jestem tutaj, aby pomóc.
  Oferta pożyczek dla sektora publicznego i prywatnego
  Pożyczka dla przedsiębiorców na 2017 i inni
  Udzielenia kredytu z 2% stopy procentowej
  Prosimy o kontakt e-mail naszej firmy teraz więcej szczegóły (patrickloans15@gmail.com)
  W Bogu ufać i obietnicę pomocy ludzie, którzy finansowo utopić
  Możesz wysłać mi prośbę przyjaciela na Facebooku
  PATRICKLOANS15@GMAIL.COM.
  Kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji
  Dziękuję
  Niech Bóg błogosławi

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • nie mieszaj w to Boga oszuscie

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 2 / 5.00

  Wysokie koszty w dodatku od momentu zaakceptowania wniosku trzeba czekać dwa dni zanim ktoś się zainteresuje. Dzwonię raz, Pan mówi że pieniądze zostały wysłane na konto, po paru godzinach dzwonię drugi raz a co się okazuje, że pieniądze dopiero będą wysłane na konto. Zero zorganizowania i mało kompetentni ludzie.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 1 / 5.00

  Wakacje pożyczkowe - niestety tylko na papierze. Chciałam skorzystać z przesunięcia terminu spłaty, pierwszy raz po rzetelnym spłacaniu poprzednich rat. Jakie było moje zdziwienie kiedy pani na infolinii poinformowała, że nie ma możliwości zmiany harmonogramu płatności. Odesłała mnie do działu pytań i odpowiedzi na ich stronie.
  Szkoda tylko, że w umowie pożyczki napisane jest wyraźnie o prawie do skorzystania z przesunięcia raty i wysłaniu klientowi nowego harmonogramu :(
  Ostatni raz wzięłam u nich pożyczkę.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 5 / 5.00

  Oferta spoko. Nawet bardzo spoko. Nie oszukujmy się ale nikt nam kasy nie pożyczy za free- chyba, że babcia! Ale do jakiej firmy pożyczowej nie pojdziesz to każda chce zarobić, a oni przynajmniej njmniejszych problemów z niczym nie robią! Pożyczasz ile chcesz i kasa od razu na koncie.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 4 / 5.00

  raty sa niskie wiec splata ich nie jest taka uciazliwa. do tego jest szybko.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 1 / 5.00

  Oszuści l! Mąż wziął pożyczkę Pan przy weryfikacji powiedział że pieniądze zostaną przelane za 40min na konto. Na następny dzień mąż dzwoni że nadal nie dostał pieniędzy powiedziano ze będą za pół godz na koncie i nadal nic! Już 3 dzień a konto puste nie polecam nikomu! Już provident jest tańszy i nie robi z ludzi idiotów!

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 1 / 5.00

  Konsultant dzwonil dostal ode mnie papiery i cisza. A to problemy tech. A to konulyant mnie poinformuje . Szybka pozyczka a juz 3 dni mija

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 1 / 5.00

  brk procesu online- jestem jak najbardziej na nie

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 1 / 5.00

  Uwaga na tą firmę nie usuwają spłaconych pożyczek z bik-u ostatnio się dowiedziałem jak sprawdzili mi bik. Pożyczka spłacona w kwietniu zeszłego widniała w kwietniu tego roku Nie polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 9 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Super Grosz - pożyczka na raty

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.18 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.33 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.30 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.32 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki
  3.29 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka opinie POLOżyczka
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ferratum Bank opinie Ferratum Bank
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.50 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  2.95 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.19 / 5.00
  Pierwsze 2100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.19 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  4.02 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Wonga WONGA
  4.01 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 10000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.35 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credit Credit
  2.65 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  4.02 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.06 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Soho Credit Soho Credit
  3.47 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł