Hapi Pożyczki Nasza ocena 8.5 /10

Hapi pożyczki - opinie

3.25 z 5 Na podstawie 83 opinii
(83 opinie o Hapi pożyczki)

Maksymalna kwota pożyczki: 15000 zł

Hapi Pożyczki to instytucja pozabankowa powiązana z firmą Provident, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty. Oferta, którą proponuje, uwzględnia możliwość wzięcia od 800 do 15000 zł, czemu towarzyszą korzystne warunki. Możemy wybrać okres spłaty od 3 do 36 miesięcy.

Weź Pożyczkę

Porównaj

15000 zł w Hapi pożyczki!

Jeśli jesteśmy zainteresowani skorzystaniem z usług jednej z instytucji pozabankowych, warto zapoznać się z propozycją przygotowaną przez Hapi Pożyczki. Wspomniana firma pożyczkowa udziela pożyczek na raty, które mogą wynosić nawet 15000 zł. Co więcej, nasze zobowiązanie możemy spłacać stopniowo na bardzo dobrych warunkach. Pożyczaną sumę możemy oddawać w ratach maksymalnie na przestrzeni 36 miesięcy. Osoby, które chcą wywiązać się z tych należności wcześniej, mogą wybrać okres 3 miesięcy. Jak widać oferta jest bardzo elastyczna i adekwatna do potrzeb wielu klientów.
Firma Hapi Pożyczki deklaruje, że rozumie potrzeby swoich potencjalnych klientów, dlatego stara się dostosować ofertę do ich potrzeb. Jeżeli złożymy wniosek, możemy liczyć na szybkie rozpatrzenie. Klient może otrzymać odpowiedź w ciągu zaledwie kliku chwil.

Weź pożyczkę

Hapi pożyczki – pożyczka przy innych zobowiązaniach

Indywidualne podejście do klienta, które deklarują Hapi Pożyczki widać także na etapie rozpatrywania wniosków. Firma pożyczkowa nie wyklucza wnioskujących, którzy posiadają inne zobowiązania finansowe. Jeśli spłacamy nasze należności systematycznie, wciąż mamy szansę na pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku. Jeśli tak będzie, na pewno wciąż będziemy partnerem do rozmów z pożyczkodawcą.

Wakacje pożyczkowe w Hapi pożyczki

Jak już zostało wspomniane, firma pożyczkowa uwzględnia niespodziewane sytuacje, które mogą przytrafić się każdemu klientowi. Dlatego w sytuacji, kiedy nie jesteśmy w stanie spłacić naszej raty w danym miesiącu, instytucja pozabankowa umożliwia nam skorzystanie z tzw. wakacji pożyczkowych. Innymi słowy, możemy przesunąć termin spłaty. To ile razy możemy skorzystać z takiej opcji zależy od parametrów naszej pożyczki.
Bardzo ważne jest wcześniejsze poinformowanie o tym, że zależy nam na odroczeniu spłaty. Taka opcja jest możliwa dla osób, które wzięły pożyczkę ratalną na okres przynajmniej 7 miesięcy. Warto podkreślić, że kwota nie ulegnie tu zmianie, zostanie natomiast wydłużony okres spłaty. Taka opcja jest bardzo korzystna, pod warunkiem, że po przerwie sumiennie będziemy oddawać kolejne części naszej pożyczki.

Weź pożyczkę

Hapi pożyczka – wymagania

Jeśli chcemy skorzystać z usług firmy Hapi Pożyczki, musimy spełniać kilka warunków. To normalne w przypadku firm pożyczkowych. Muszą one mieć swoje wymagania, ponieważ chcą nawiązać współpracę z rzetelnym klientem. Powinno to być dla nas zrozumiałe.

Wymagania wieku

Przyszły pożyczkobiorca powinien mieć ukończone 18 lat. Bardzo istotne jest to, że Hapi Pożyczki nie określają górnej granicy wieku. Dzięki temu także emeryci mogą skorzystać z pożyczki, jeśli potrzebują pieniędzy. Wiele firm pożyczkowych wprowadza bardziej surowe kryteria wiekowe, więc takie podejście przemawia na korzyść Hapi Pożyczek.

Wymagania formalne

Jeśli ubiegamy się o pożyczkę ratalną w tej firmie, musimy posiadać obywatelstwo polskie i stały adres zamieszkania na terenie kraju. To bardzo istotne z punktu widzenia pożyczkodawcy. Jest to potrzebne ze względu na procedury związane z weryfikacją tożsamości. To także standardowy wymóg, jaki stosują tego typu instytucje działające w branży pożyczkowej. Konieczne jest także posiadanie dowodu tożsamości oraz numeru PESEL, który jest niezbędny w procesie ubiegania się o pożyczkę pozabankową.

Wymagania techniczne

Jeśli chodzi o wymagania techniczne, powinniśmy posiadać telefon komórkowy i rachunek w polskim banku. Musimy też zadbać o dostęp do internetu na czas składania wniosku oraz towarzyszących temu formalności. To bardzo ważne jeśli chcemy, żeby ten proces przebiegł bez przeszkód.

Zgłoś się po pożyczkę!

Ubieganie się o pożyczkę w Happy

Gdy chcemy ubiegać się o pożyczkę pozabankową, najpierw powinniśmy dokładnie sprawdzić, czy nasza sytuacja finansowa nam na to pozwala. Jeśli tak, musimy upewnić się, że spełniamy warunki, które przewidział pożyczkodawca. Wtedy możemy zapoznać się dokładnie z treścią oferty. Jeśli wszystkie jej aspekty nam odpowiadają, możemy przejść do wyboru kwoty i okresu spłaty.

Rejestracja na stronie Hapi

Rejestracja na stronie firmy jest bardzo prosta. Sprawdź jak łatwo jest wypełnić formularz rejestracyjny w Hapi Pożyczki na poniższym video. Na stronie głównej firmy Hapi Pożyczki za pomocą wygodnych suwaków. Od razu będziemy wiedzieli, jakie są parametry naszej pożyczki, w tym jej całkowity koszt. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza, który stanowi podstawę naszego wniosku. Wypełnimy go bardzo szybko, ponieważ wymagane będzie od nas podanie podstawowych informacji. Następnie otrzymamy potwierdzenie danych metodą telefoniczną. Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, możemy liczyć na szybkie otrzymanie pieniędzy. Zostaną nam one przelane na konto lub odbierzemy je na poczcie.

Wypełnij formularz

Proces weryfikacji klientów w Hapi pożyczki

Firma pożyczkowa, która rozpatruje nasz wniosek, musi upewnić się, że nie nawiązuje współpracy z oszustem. Dlatego będzie oczekiwać ona od nas symbolicznego przelewu weryfikacyjnego na wskazany numer konta. Pozwoli to na potwierdzenie naszej tożsamości, dzięki czemu będziemy mogli uzyskać potrzebne nam pieniądze.

Sprawdzanie w rejestrach dłużników

Instytucja pozabankowa chce współpracować z wiarygodnymi klientami. Dlatego właśnie sprawdza wnioskujących pod kątem ich obecności w rejestrach dłużników. Niekiedy odmowa może być korzystna dla klienta – pozwoli mu uniknąć zadłużenia. Na szczęście posiadanie innych zobowiązań nie przekreśla naszych szans na uzyskanie wsparcia finansowego w firmie Hapi Pożyczki. Firma podchodzi do klientów indywidualnie i wykazuje się wyrozumiałością. Jeżeli nasza zdolność kredytowa jest dobra, a pozostałe należności spłacamy sukcesywnie i terminowo, jest prawdopodobieństwo, że otrzymamy naszą pożyczkę. Warto o tym pamiętać gdy wybieramy pożyczkodawcę, ponieważ nie każda instytucja pozabankowa uwzględnia taką możliwość.

Hapi Pożyczki – Podsumowanie

Zalety

 • Niskie raty
 • Wysoka kwota pożyczki
 • Przejrzysta strona
 • Sprawdzona firma
 • Brak górnej granicy wieku
 • Niska dolna granica wieku

Wady

 • Wysokie koszty
 • Brak procesu online


IPF Polska Sp. z o.o.

Jerozolimskie 136
Warszawa, Mazowieckie 02-305
Polska
Telefon: 22 395 85 85
Email: bok@hapipozyczki.pl
VAT ID: 7010191956

wejdź na hapipozyczki.pl

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

15000 zł

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

15000 zł

Okres spłaty

36 miesięcy

Godziny pracy w dni powszednie

od 8:00 do 20:00

Godziny pracy w weekendy

nie pracuje

Banki, w któych firma posiada rachunek

Alior Bank, PKO BP, Pekao, BZ WBK, mBank, Millennium, Getin

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Bazy, z których korzysta firma

BIG Infomonitor, ERIF, KRD

Wiek pożyczkobiorcy

od 18 lat, bez górnej granicy wieku

Łączny koszt

88.5%

Darmowa pierwsza pożyczka

brak

Dodaj opinię o Hapi pożyczki

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 4 / 5.00

  raty sa niskie wiec splata ich nie jest taka uciazliwa. do tego jest szybko.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 1 / 5.00

  Oszuści l! Mąż wziął pożyczkę Pan przy weryfikacji powiedział że pieniądze zostaną przelane za 40min na konto. Na następny dzień mąż dzwoni że nadal nie dostał pieniędzy powiedziano ze będą za pół godz na koncie i nadal nic! Już 3 dzień a konto puste nie polecam nikomu! Już provident jest tańszy i nie robi z ludzi idiotów!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 1 / 5.00

  Konsultant dzwonil dostal ode mnie papiery i cisza. A to problemy tech. A to konulyant mnie poinformuje . Szybka pozyczka a juz 3 dni mija

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 1 / 5.00

  brk procesu online- jestem jak najbardziej na nie

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 1 / 5.00

  Uwaga na tą firmę nie usuwają spłaconych pożyczek z bik-u ostatnio się dowiedziałem jak sprawdzili mi bik. Pożyczka spłacona w kwietniu zeszłego widniała w kwietniu tego roku Nie polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 1 / 5.00

  Nie spłaciłam pożyczki Hapi Przez Dwa lata ze względu na problemy finansowe jakie sobie zgotowałam. Z 1500zł zrobiło się 5500zł. Miałam kilka pozyczek i żadna mnie tak nie potraktowała. Narazie nie płace. I zastanowię się co z tym fantem zrobić.

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 1 / 5.00

  Spóźnienie zapłaty raty drogo kosztuje.!!!!! Rata 500 zł, zapłata 3 dni po terminie- opłata 200 zł/ nie wiem ale to nie 10 % rocznie ale chyba 10000% rocznie/. 200 zł za 3 dni!!!!. Na infolinii nic nie wiedzą skąd taka opłata- pisma są nadawane przez " Zespół HAPIpożyczki"
  Zwłoka po 7 dniach to windykacja firmy zewnętrznej.

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 1 / 5.00

  Witam. Miałem swego czasu bardzo niską pożyczkę w Hapi Pożyczki. Kwota wynosiła 1500 zł i spłaciłem ją w całości przed terminem. Przez moją nieuwagę wpłaciłem firmie za dużą kwotę pieniędzy i tutaj pojawił się problem. Firma poinformowała mnie że dostanę zwrot pieniędzy dopiero po 14 dniach roboczych. Nie ma nigdzie takiego zapisu w umowie z klientem więc jest to bezpodstawne przetrzymywanie pieniędzy klienta i obrót nimi. Zagroziłem że skieruje sprawę do sądu i poproszę o należne mi odsetki ponieważ gdyby taka sytuacja wynikła w drugą stronę to firma naliczałaby względem klienta odsetki. Zgodziłem się poczekać max 7 dni i cóż po 7 dniach zero zwrotu więc zadzwoniłem i poinformowałem o skierowaniu sprawy do sądu. Wówczas nagle w godzinę po rozmowie pieniądze jednak trafiły na moje konto. Po całej sytuacji nie mam już możliwości wnioskowania w tej firmie o żadną pożyczkę a na moim profilu nie mam możliwości wybrania suwakami kwoty pożyczki. Krótko mówiąc pierwszy i ostatni raz zdecydowałem się na jakąś szybką pożyczkę pozabankową. Nie polecam!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 9 z 10 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 4 / 5.00

  Oferta sie zmienila przez lata- na szczescie zmiany sa ku lepszemu. firma ma coraz lepsza oferte i coraz milsza obsluge, ciagle jeszcze mogli by popracowac nad kosztami prowizji itd ale poza tym jest na serio ok

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 1 / 5.00

  Czekam na kontakt od konsultanta który ma potwierdzić tożsamość juz 3dni troche za długo chciałam dostać pieniadze szybko a trwa tyle co w banku.

  Czy ta opinia była pomocna? 13 z 14 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 1 / 5.00

  Uważałabym, to oszuści.
  Wykonywałam dla nich zlecenie i się nie rozliczyli, więc jeśli będą udzielać pożyczek i rozliczać w taki sposób to życzę powodzenia.

  OSZUSTWO

  Czy ta opinia była pomocna? 14 z 15 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 1 / 5.00

  Nie jest prawdą, że nie sprawdzają BIKu

  Czy ta opinia była pomocna? 11 z 13 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 1 / 5.00

  czy ktoś wie co się dzieje z hapipozyczki czemu się tyle czeka za nową oferta?

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 1 / 5.00

  Brałem pożyczki w różnych firmach i polecam najbardziej LoanMe

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 12 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 1 / 5.00

  Złożyłam wniosek w poniedziałek... do tej pory nie przeszłam etapu weryfikacji. Dzwoniłam już 4 razy i o 4 za dużo, bo są Święta bla bla bla... no ale to jest pożyczka na święta więc co mam ją dostać po świętach? Potrzebuję pilnie gotówki, a przez to zbywanie nie mam czasu, żeby znaleźć już inną ofertę! TO OSZUSTWO!

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 1 / 5.00

  Nie polecam, mąż miał u nich pożyczkę. Spłacił przed terminem a teraz nie może wziąć nowej, bo trzeba czekać na ofertę. Przed spłatą pożyczki na infolinii mówiono nam że można od razu składać wniosek, nie trzeba na ofertę czekać. Zostaliśmy oszukani. Teraz mimo spłaty pożyczki i jej rozliczenia nie można złożyć nowego wniosku bo pokazuje że masz aktywną pożyczkę. Milion telefonów do konsultantów i dalej problem. Brak rzetelnej informacji i poszanowania klienta. Bo dla takich firm nie liczy się klient szczególnie ten rzetelny tylko jakiś system.

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Witam, po wielu telefonach do biura obsługi klienta zablokowano starą strefę klienta żeby mógł złożyć w końcu wniosek, trwało to tydzień. Jak złożył wniosek, otrzymał ofertę na 5 tys., wykonał weryfikacje a po kliku godzinach dostał maila że decyzja jest jednak negatywna. Cyrk na kółkach. Znowu telefony do BOK, konsultanci nie widzą co powiedzieć i dlaczego się tak stało. To jakaś masakryczna firma. Każdy co innego mówi, w zależności od tego do kogo się dodzwonisz. Tak więc maż został przed świętami na lodzie i tyle.

   Czy ta opinia była pomocna? 7 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • witam czy mąż otrzymał już ofertę?

   Czy ta opinia była pomocna? 1 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 1 / 5.00

  pomimo 4 spłaconych przed czasem pożyczek nagle brak zdolności kredytowej system przyznał.bez komentarza

  Czy ta opinia była pomocna? 12 z 14 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 5 / 5.00

  Na prawdę polecam. Wysokie kwoty pożyczki. Wysoka przyznawalność. Dogodne spłaty rat. Przemiła obsługa (to chyba ich największa zaleta i polecam każdemu by odbył taką rozmowę z konsultantem). Dział windykacji i należności bardzo pomaga w razie problemów (tu chcę wyróżnić pana Bartłomieja z tego działu, który uprzejmie mi wytłumaczył problem i znalazł sposób na wyjście z dołka. Brawo. Takich pracowników potrzebują firmy!). Strona jest przeurocza i łatwa w obsłudze. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej! PS Z tego co się dowiedziałam pożyczki w BIK są weryfikowane - podczas składania wniosku trzeba wyrazić na to zgodę + pożyczka jest raportowana do BIK, jednakże można z tego zrezygnować. Informację uzyskałam na infolinii. Ocena: 10/10

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 14 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 5 / 5.00

  po pierwsze: posiadają infolinię, po drugie: pracują w weekendy, po trzecie: miła obsługa, dobra oferta. bardzo dobra firma!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 11 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 1 / 5.00

  obiecują ze zaraz dostaniesz nową po splacie wczesniejszej a tu LIPA.nie polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 10 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

2000 zł na lato, zupełnie za darmo od net credit!

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • InCredit InCredit
  4.40 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.38 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Filarum Filarum
  4.23 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Polożyczka opinie POLOżyczka
  3.98 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  4.22 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Money Man MoneyMan
  4.45 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  4.11 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Wonga WONGA
  4.09 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 60 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  4.05 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.78 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.19 / 5.00
  Pierwsze 2100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.33 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.91 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.36 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Credit Credit
  2.72 / 5.00
  Pierwsze 1200 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Cashalot Cashalot
  5.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  4.02 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.07 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.04 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2000 zł
 • Soho Credit Soho Credit
  3.47 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Visset Visset
  3.34 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ferratum Bank opinie Ferratum Bank
  4.10 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Alfa Kredyt Alfa Kredyt
  3.24 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł