hapipozyczki Nasza ocena 8.5 /10

Hapipożyczki - opinie

3.05 z 5 Na podstawie 140 opinii
(140 opinie o Hapipożyczki)

Maksymalna kwota pożyczki: 25000 zł

Hapi Pożyczki to instytucja pozabankowa powiązana z firmą Provident, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty. Oferta, którą proponuje, uwzględnia możliwość wzięcia od 800 do 25000 zł, czemu towarzyszą korzystne warunki. Możemy wybrać okres spłaty od 3 do 48 miesięcy.

Porównaj

25000 zł na 48 miesięcy w Hapipożyczki!

Jeśli jesteśmy zainteresowani skorzystaniem z usług jednej z instytucji pozabankowych, warto zapoznać się z propozycją przygotowaną przez Hapipożyczki. Wspomniana firma pożyczkowa udziela pożyczek na raty, które mogą wynosić nawet 25000 zł. Co więcej, nasze zobowiązanie możemy spłacać stopniowo na bardzo dobrych warunkach. Pożyczaną sumę możemy oddawać w ratach maksymalnie na przestrzeni 48 miesięcy. Osoby, które chcą wywiązać się z tych należności wcześniej, mogą wybrać okres 3 miesięcy. Jak widać oferta jest bardzo elastyczna i adekwatna do potrzeb wielu klientów.
Firma Hapipożyczki deklaruje, że rozumie potrzeby swoich potencjalnych klientów, dlatego stara się dostosować ofertę do ich potrzeb. Jeżeli złożymy wniosek, możemy liczyć na szybkie rozpatrzenie. Klient może otrzymać odpowiedź w ciągu zaledwie kliku chwil.

Weź swoją hapipożyczkę nawet 25 000 zł na 48 lekkich rat!

Hapipożyczki – pożyczka przy innych zobowiązaniach

Indywidualne podejście do klienta, które deklarują Hapipożyczki widać także na etapie rozpatrywania wniosków. Firma pożyczkowa nie wyklucza wnioskujących, którzy posiadają inne zobowiązania finansowe. Jeśli spłacamy nasze należności systematycznie, wciąż mamy szansę na pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku. Jeśli tak będzie, na pewno wciąż będziemy partnerem do rozmów z pożyczkodawcą.

Wakacje pożyczkowe w Hapipożyczki

Jak już zostało wspomniane, firma pożyczkowa uwzględnia niespodziewane sytuacje, które mogą przytrafić się każdemu klientowi. Dlatego w sytuacji, kiedy nie jesteśmy w stanie spłacić naszej raty w danym miesiącu, instytucja pozabankowa umożliwia nam skorzystanie z tzw. wakacji pożyczkowych. Innymi słowy, możemy przesunąć termin spłaty. To ile razy możemy skorzystać z takiej opcji zależy od parametrów naszej pożyczki.
Bardzo ważne jest wcześniejsze poinformowanie o tym, że zależy nam na odroczeniu spłaty. Taka opcja jest możliwa dla osób, które wzięły pożyczkę ratalną na okres przynajmniej 7 miesięcy. Warto podkreślić, że kwota nie ulegnie tu zmianie, zostanie natomiast wydłużony okres spłaty. Taka opcja jest bardzo korzystna, pod warunkiem, że po przerwie sumiennie będziemy oddawać kolejne części naszej pożyczki.

Weź pożyczkę

Hapipożyczka – wymagania

Jeśli chcemy skorzystać z usług firmy Hapipożyczki, musimy spełniać kilka warunków. To normalne w przypadku firm pożyczkowych. Muszą one mieć swoje wymagania, ponieważ chcą nawiązać współpracę z rzetelnym klientem. Powinno to być dla nas zrozumiałe.

Wymagania wieku

Przyszły pożyczkobiorca powinien mieć ukończone 18 lat. Bardzo istotne jest to, że Hapipożyczki nie określają górnej granicy wieku. Dzięki temu także emeryci mogą skorzystać z pożyczki, jeśli potrzebują pieniędzy. Wiele firm pożyczkowych wprowadza bardziej surowe kryteria wiekowe, więc takie podejście przemawia na korzyść Hapipożyczek.

Wymagania formalne

Jeśli ubiegamy się o pożyczkę ratalną w tej firmie, musimy posiadać obywatelstwo polskie i stały adres zamieszkania na terenie kraju. To bardzo istotne z punktu widzenia pożyczkodawcy. Jest to potrzebne ze względu na procedury związane z weryfikacją tożsamości. To także standardowy wymóg, jaki stosują tego typu instytucje działające w branży pożyczkowej. W celu zaciągnięcia pożyczki należy posiadać dowód osobisty i oraz numeru PESEL, który jest niezbędny w procesie ubiegania się o pożyczkę pozabankową.

Wymagania techniczne

Jeśli chodzi o wymagania techniczne, powinniśmy posiadać telefon komórkowy i rachunek w polskim banku. Musimy też zadbać o dostęp do internetu na czas składania wniosku oraz towarzyszących temu formalności. To bardzo ważne jeśli chcemy, żeby ten proces przebiegł bez przeszkód.

Zgłoś się po pożyczkę!

Jak wziąć pożyczkę w Hapipożyczki?

Gdy chcemy ubiegać się o pożyczkę pozabankową, najpierw powinniśmy dokładnie sprawdzić, czy nasza sytuacja finansowa nam na to pozwala. Jeśli tak, musimy upewnić się, że spełniamy warunki, które przewidział pożyczkodawca. Wtedy możemy zapoznać się dokładnie z treścią oferty. Jeśli wszystkie jej aspekty nam odpowiadają, możemy przejść do wyboru kwoty i okresu spłaty.

Rejestracja na stronie Hapipożyczki

Rejestracja na stronie firmy jest bardzo prosta. Sprawdź jak łatwo jest wypełnić formularz rejestracyjny w Hapipożyczki na poniższym video. Na stronie głównej firmy Hapipożyczki za pomocą wygodnych suwaków. Od razu będziemy wiedzieli, jakie są parametry naszej pożyczki, w tym jej całkowity koszt. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza, który stanowi podstawę naszego wniosku. Wypełnimy go bardzo szybko, ponieważ wymagane będzie od nas podanie podstawowych informacji. Następnie otrzymamy potwierdzenie danych metodą telefoniczną. Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, możemy liczyć na szybkie otrzymanie pieniędzy. Zostaną nam one przelane na konto lub odbierzemy je na poczcie.

Wypełnij formularz

Proces weryfikacji klientów w Hapipożyczki

Firma pożyczkowa, która rozpatruje nasz wniosek, musi upewnić się, że nie nawiązuje współpracy z oszustem. Dlatego będzie oczekiwać ona od nas symbolicznego przelewu weryfikacyjnego na wskazany numer konta. Pozwoli to na potwierdzenie naszej tożsamości, dzięki czemu będziemy mogli uzyskać potrzebne nam pieniądze.

Sprawdzanie w rejestrach dłużników

Instytucja pozabankowa chce współpracować z wiarygodnymi klientami. Dlatego właśnie sprawdza wnioskujących pod kątem ich obecności w rejestrach dłużników. Niekiedy odmowa może być korzystna dla klienta – pozwoli mu uniknąć zadłużenia. Na szczęście posiadanie innych zobowiązań nie przekreśla naszych szans na uzyskanie wsparcia finansowego w firmie Hapipożyczki. Firma podchodzi do klientów indywidualnie i wykazuje się wyrozumiałością. Jeżeli nasza zdolność kredytowa jest dobra, a pozostałe należności spłacamy sukcesywnie i terminowo, jest prawdopodobieństwo, że otrzymamy naszą pożyczkę. Warto o tym pamiętać gdy wybieramy pożyczkodawcę, ponieważ nie każda instytucja pozabankowa uwzględnia taką możliwość.

Hapipożyczki – Podsumowanie

Zalety

 • Niskie raty
 • Wysoka kwota pożyczki
 • Przejrzysta strona
 • Sprawdzona firma
 • Brak górnej granicy wieku
 • Niska dolna granica wieku

Wady

 • Brak procesu online


IPF Polska Sp. z o.o.

Jerozolimskie 136
Warszawa, Mazowieckie 02-305
Polska
Telefon: 22 395 85 85
Email: bok@hapipozyczki.pl
Numer VAT (zazwyczaj taki sam jak NIP): 7010191956

Weź swoją hapipożyczkę nawet 25 000 zł na 48 lekkich rat!

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

25 000 zł

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

25 000 zł

Okres spłaty

Do 48 miesięcy

Godziny pracy w dni powszednie

od 8:00 do 20:00

Godziny pracy w weekendy

nie pracuje

Banki, w któych firma posiada rachunek

Alior Bank, PKO BP, Pekao, BZ WBK, mBank, Millennium, Getin

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Bazy, z których korzysta firma

BIG Infomonitor, ERIF, KRD

Wiek pożyczkobiorcy

od 18 lat, bez górnej granicy wieku

Łączny koszt

9,8%

Darmowa pierwsza pożyczka

brak

Dodaj opinię o Hapipożyczki

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Odradzam z całego serca.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 1 / 5.00

  Koszmar...

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 1 / 5.00

  Oszustwo i dno RRSO niby dla nowych klientów 9% a jak sie okazuje potem ponad 100% nie polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 1 / 5.00

  Brałam dwa razy pożyczkę i je dwa razy z góry splacilam. Nie mam zadłużenia i zawsze regulalnie splacilam. Zaproponowali mnie za 15 tys na 36 rat, I do nich zadzwoniłam prosiłam o rozłożenie na raty 48 to powiedzieli ze nie, więc nie polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 1 / 5.00

  Chciałem wziąć pożyczkę w wys 5000 zł przy RRSO 9,81%. Przy tej analizie całkowity koszt pożyczki by wynosił 5504,34 zł 24 rat x 229,34 zł RRSO 504 zł koszty pożyczki. Po dalszej rejestracji i przy pozytywnym zaakceptowaniu RRSO wzrosło do 91,6 % także wyświetlił mi się komunikat że musiałbym spłacić 9100 zł coś tam z groszami. Co za wielkie oszustwo trzeba wszystko dokładnie czytać przekręt w biały dzień.Zdecydowanie nie polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 1 / 5.00

  Dziadostwo straszne. Niestety zdarzyło mi się spóźnić z JEDNĄ ratą 6 dni - w tym czasie dostałem milion telefonów, maili i sms - windykacja i straszenie duperelami po 6 dniach - żenada.

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 5 / 5.00

  Miałem awarie lodówki, a wiadomo, lodówka tania nie jest. Większy, totalnie niespodziewany wdatek... nie miałem skąd wziąć kasy, a bez lodówki żyć się nie da... no to trzeba było wziąć pożyczkę. Pożyczke rozłożyłem na spora ilość rat dziki czemu nie sa one dla mnie tak mocno odczuwalne.

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • To trzeba było wziąść lodówkę na raty na 0 % przez bank a nie przepłacać lichwiarskie raty. Bierzesz tyś oddajesz prawie 2 to jest biznes.porazka ten parabank

   Czy ta opinia była pomocna? 7 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 1 / 5.00

  Co wy za bzdury piszecie? jeśli oferta typu 15000 na 36 miesięcy z ratą miesięczną 858,22 zł jest " tania to ja gratuluję sposobu myślenia .Zaiste oferta tania jak barszcz...
  Co innego na stronie a co innego w rzeczywistości

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 5 / 5.00

  Firma jest naprawdę dobra. Raty są bardzo korzystne, a jednak taki większy zastrzyk gotówki może czlowieka podratować, ale juz z oddaniem nie jest tak łatwo jak raty są wsokie. W Hapi raty są spoko, a cały proces- łacznie z pomocą klientowi jest super. Dla mnie to jedna z najlepszych ofert ratalnych na rynku. Polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 10 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 5 / 5.00

  Zdecydowanie polecam. Znacznie łatwiej o pożyczkę niz w banku, a warunki porównywalne. Mam 20 tys na 4 lata, rata jest rozsądna, nie obciąża budżetu i spłacam bezproblemowo.

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 1 / 5.00

  Firma ok tylko po spłacie wcześniejszej i całkowitej pożyczki zaproponowali 1500 zł A za godzinę już oferty nie było Pani na infolini twierdzi ze to jakiś błąd techniczny szkoda ze tak traktują stałych klientów

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 5 / 5.00

  Dostałem pożyczkę dla nowych klientów taniej niż w banku.Szok.Formalności załatwione w niespełna godzinę przez telefon.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 3 / 5.00

  Opłaca się wziąć pożyczkę w Hapi tylko jak komuś bardzo zależy, ja wzięłam pierwsza pożyczka dofinansowanie remontu rok 2017,o ile wcześniej a nawet przed terminem pierwszej wpłaty ale i tak jakiś kosztów nie da się uniknąć. Ja tam i tak że zarabiam w Niemczech a będąc w kraju robiąc remont bo brakło kasy to taka dla mnie dobra chwilówka Zadowolona byłam.Teraz drugi raz wzięłam na już trochę jak widzę po umowie jest b.Droga ale komu zależy to bierze. Myślę że biorąc pierwszy raz na krótko opłaci się miła obsługa,kasa na koncie, zaraz po akceptacji i potwierdzeniu.Wiadomo że za darmo nie ma nic i czy wy chcielibyście darmo pracować a później usłyszeć jakieś obelgi jak ci poniżej naskrabali.Ja jestem wdzięczna a wam to tyle `dobry zwyczaj nie pożyczaj`bo ciężko oddać hm. UKŁONY POLECAM HAPI Ale nie dla każdego. Biedniejszych doradzał poczekać, zaoszczędzić przez parę miesięcy ja tak robię Janina

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 5 / 5.00

  Zawodowo. Bardzo polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 5 / 5.00

  Szybko i sprawnie przez internet :) Dzięki temu nie było problemu z tym, że źle oszacowałam koszt remontu kuchni, Hapi szybko pieniądze wypłaciło.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 5 / 5.00

  Ja będę inny i napiszę, że polecam. Brałem pożyczkę na przekwalifikowanie się, bo nie trafiłem ze studiami i spokojnie ją spłaciłem, zaś obsługa życzliwa i kompetentna. Ja polecam :)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 1 / 5.00

  Jakiś cyrk umowa podpisana a nagle okazuje się że pożyczki nie dostanę robią ludzi w jajo nic więcej szkodą nerwów i czasu nie polecam tej firmy!!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 10 z 12 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 18. 1 / 5.00

  Dno, wyłudzanie danych nic więcej.

  Czy ta opinia była pomocna? 12 z 15 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 19. 1 / 5.00

  Nie polecam. Szkoda waszego cennego czasu.

  Czy ta opinia była pomocna? 9 z 10 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Z jednej strony firma ekstra, tylko ten błąd techniczny, który pojawia się jako informator, że nie można wziąć pożyczki jest bardzo smutny. I to błąd techniczny nie dla osoby, która nie będzie spłacać pożyczki. Smutne, ale prawdziwe.

   Czy ta opinia była pomocna? 3 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 20. 1 / 5.00

  Wyłudzenie danych osobowych i nic więcej.

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Lendon LendOn
  3.88 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.16 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.40 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.75 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  3.57 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.39 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • zylion logo Zylion
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3500 zł
 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka Logo POLOżyczka
  3.87 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Finbo - pierwsza promocyjna pożyczka do 3000 zł na 30 dni Finbo
  4.50 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Sloan logo Sloan
  4.38 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2001 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.91 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.97 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 30 dni Maks. kwota: 8000 zł
 • Filarum Filarum
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.20 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 40 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Super Grosz Supergrosz Express Pierwsze 3000 zł gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credilo - opinie Credilo
  2.58 / 5.00
  1200 na 30 dni gratis!
  1200 zł Maks. kwota: 3500 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.38 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Soho Credit Soho Credit
  3.55 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł