Co można zyskać w promocji?200 zł za przeniesienie konta lub

200 zł za płatności kartą lub 200 zł za oszczędzanie

Do kiedy trwa promocja?Do 31 marca 2021 roku

Kto skorzysta z listopadowej promocji Credit Agricole?

Na polskim rynku oferta kont bankowych jest na tyle szeroka, że instytucje finansowe zaciekle walczą o nowych klientów. Promocje stały się zatem stałym elementem kampanii marketingowych czołowych polskich banków. Ze starań o klientów nie wycofuje się jesienią także Credit Agricole, organizując akcję „Korzyści dla Ciebie 2021”.

W jakiej sytuacji mamy szansę powalczyć o 200 zł, które bank rozdaje osobom chcącym otworzyć rachunek osobisty w Credit Agricole? Nowymi klientami jesteśmy w oczach instytucji wówczas, gdy nie posiadaliśmy w nim konta po 1 kwietnia 2018 roku. Nie mogliśmy też nigdy wcześniej korzystać z promocji polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku.

Ponadto 200 zł za transfer rachunku osobistego dostaniemy tylko wówczas, jeśli wniosek złożymy w placówce Credit Agricole. W dobie pandemii COVID-19 wyklucza to z udziału w promocji osoby starające się o utrzymywanie dystansu społecznego.

Nowi klienci banku mają dwie drogi na zdobycie 200 zł

Kiedy stajemy się nowymi klientami i otwieramy w Credit Agricole Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP do 28 lutego 2021 roku, możemy wybrać jedną z dwóch dróg prowadzących do otrzymania bonusowych 200 zł.

Pierwsza z nich dostępna jest tylko wówczas, jeśli zdecydujemy się przenieść konto do tego banku i podpiszemy umowę o transfer rachunku w oddziale. Aby zasłużyć na premię gotówkową, będziemy musieli ponadto w trzech pierwszych miesiącach następujących po miesiącu, w którym otworzyliśmy konto, zapewnić wpływy o wysokości łącznej 1000 zł (za to zarobimy 100 zł) lub 3000 zł (wtedy dostaniemy pełen bonus).

Co najgorsze, jako wpływu bank nie zalicza przelewu z naszych własnych kont w innych bankach. A zapewnienie 1000 zł lądującego na koncie przez okrągły rok jest warunkiem otrzymania 200 zł także w przypadku wyboru drugiej opcji! Na czym ona polega? Credit Agricole zapewnia przez rok bonus sięgający maksymalnie 16,67 zł miesięcznie za: regularne płatności mobilne (premia 5%) i płatności kartą (premia 2%).

Największą korzyścią jest jednak 3% na koncie oszczędnościowym

Najnowsza okazja Credit Agricole nie jest zatem najłatwiejszym sposobem na zdobycie gotówki. 200 zł otrzymamy albo po wizycie w banku i zapewnieniu sporych wpływów, albo dopiero po roku aktywnego korzystania z konta. Abonenci Canal+ dostaną od tego banku 460 zł za otwarcie rachunku, ale również trzeba będzie czekać na pełną kwotę rok.

Znacznie szybciej niż w środki trafią na nasz rachunek w następujących promocjach: