Co można zyskać w promocji?200 zł za przeniesienie konta lub

200 zł za płatności kartą lub 200 zł za oszczędzanie

Do kiedy trwa promocja?Do 30 listopada 2020 r.

Kto skorzysta z listopadowej promocji Credit Agricole?

Na polskim rynku oferta kont bankowych jest na tyle szeroka, że instytucje finansowe zaciekle walczą o nowych klientów. Promocje stały się zatem stałym elementem kampanii marketingowych czołowych polskich banków. Ze starań o klientów nie wycofuje się jesienią także Credit Agricole, organizując akcję „Korzyści dla Ciebie – jesień 2020”.

W jakiej sytuacji mamy szansę powalczyć o 200 zł, które bank rozdaje osobom chcącym otworzyć rachunek osobisty w Credit Agricole? Nowymi klientami jesteśmy w oczach instytucji wówczas, gdy nie posiadaliśmy w nim konta po 1 kwietnia 2018 r. Nie mogliśmy też nigdy wcześniej korzystać z promocji polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku.

Ponadto 200 zł za transfer rachunku osobistego dostaniemy tylko wówczas, jeśli wniosek złożymy w placówce Credit Agricole. W dobie pandemii COVID-19 wyklucza to z udziału w promocji osoby starające się o utrzymywanie dystansu społecznego.

Nowi klienci banku mają trzy drogi na zdobycie 200 zł

Kiedy stajemy się nowymi klientami i otwieramy w Credit Agricole Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP do 30 listopada 2020 r., możemy wybrać jedną z trzech dróg prowadzących do otrzymania bonusowych 200 zł. Pierwsza z nich dostępna jest tylko wówczas, jeśli zdecydujemy się przenieść konto do tego banku i podpiszemy umowę o transfer rachunku w oddziale. Aby zasłużyć na premię gotówkową, będziemy musieli ponadto w trzech pierwszych miesiącach następujących po miesiącu, w którym otworzyliśmy konto, zapewnić wpływy o wysokości łącznej 1000 zł (za to zarobimy 100 zł) lub 3000 zł (wtedy dostaniemy pełen bonus).

Co najgorsze, jako wpływu bank nie zalicza przelewu z naszych własnych kont w innych bankach. A zapewnienie 1000 zł lądującego na koncie przez okrągły rok jest warunkiem otrzymania 200 zł także w przypadku wyboru jednej z dwóch pozostałych opcji! Na czym one polegają? Credit Agricole zapewnia przez rok bonus sięgający maksymalnie 16,67 zł miesięcznie za:

  1. regularne płatności mobilne (premia 5%) i płatności kartą (premia 2%)
  2. odkładanie pieniędzy na koncie oszczędnościowym Rachunek Oszczędzam poprzez autooszczędzanie z usługą CAsaver (premia 50% wartości zaokrąglania płatności do pełnych kwot)

Jakie warunki musimy spełnić aby otrzymywać jedną z tych premii? Przygotowaliśmy zestawienie, które pomoże w podjęciu decyzji o wyborze jednej z dróg:

Płatności mobilne i kartąOszczędzanie CAsaver
Łączny wpływ minimum 1000 zł na konto każdego miesiąca, za który otrzymujemy bonus.Łączny wpływ minimum 1000 zł na konto każdego miesiąca, za który otrzymujemy bonus.
W tym samym okresie wykonanie co najmniej 3 płatności mobilnych lub kartą.W tym samym okresie wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 200 zł.

Najnowsza promocja Credit Agricole nie jest zatem najłatwiejszym sposobem na zdobycie gotówki. 200 zł otrzymamy albo po wizycie w banku i zapewnieniu sporych wpływów, albo dopiero po roku aktywnego korzystania z konta lub regularnego oszczędzania. Mimo to wielu łowców bankowych okazji i tak skusi się na tę ofertę. Wszystko to dzięki korzystnemu oprocentowaniu Rachunku Oszczędzam.

Największą korzyścią jest jednak 3% na koncie oszczędnościowym

Podstawowy rachunek osobisty w Credit Agricole nie wyróżnia się na polskim rynku ani na plus, ani na minus. Na jego prowadzenie oraz utrzymanie karty debetowej nie wydamy ani złotówki, jeżeli zapewnimy każdego miesiąca łączny wpływ co najmniej 1000 zł (co jest jednocześnie warunkiem powyższej promocji) oraz zapłacimy minimum 1 raz kartą, Google Pay, Apple Pay lub BLIKIEM.

Prawdziwym hitem jest jednak oprocentowanie rzędu 3% na dodatkowym koncie oszczędnościowym Rachunek Oszczędzam, co jest obecnie najlepszą ofertą na rynku. Ile pieniędzy mogą w ten sposób zarobić nowi klienci Credit Agricole? Oprocentowanie 3% w skali roku z kwartalną kapitalizacją odsetek obowiązuje przez 3 miesiące od otwarcia konta dla środków do kwoty 20 000 zł.