Co można zyskać w promocji?Do 200 zł za założenie konta.
Do kiedy trwa promocja?Do 31 grudnia 2020 r.

Kto ma szansę otrzymać od Credit Agricole 200 zł za otwarcie rachunku z pożyczką?

Co skłonić może nas do założenia nowego konta bankowego? Skutecznym wabikiem bywają promocje, jednak w wielu przypadkach decydujemy się na otworzenie rachunku osobistego w danym banku ze względu na ułatwienia związane z przyznaniem pożyczki gotówkowej. Należą do nich preferencyjne oprocentowanie, brak prowizji czy znacznie mniejsze formalności związane z zaświadczeniami o zarobkach.

Credit Agricole w kuszeniu kredytobiorców kontem osobistym idzie krok dalej, gdyż dzięki najnowszej promocji znacząco obniżymy koszt przyznanej już pożyczki. Jeśli poszukujemy taniego kredytu do 500 zł, akcja „Zyskowne konto z kredytem ratalnym” może stanowić doskonałą odpowiedź na nasze problemy finansowe. Jedynym minusem jest fakt, że bonus otrzymamy kilka miesięcy po wzięciu pożyczki. Główne kryterium przystąpienia do promocji stanowi bowiem posiadanie kredytu ratalnego w Credit Agricole do 500 zł i brak zaległości w spłacie. W ciągu dwunastu ostatnich miesięcy nie mogliśmy mieć także konta w CA.

Jakie warunki musimy spełnić, aby otrzymać maksymalną premię w promocji „Zyskowne konto z kredytem ratalnym”?

Jeśli Credit Agricole przyznało nam już pożyczkę, możemy rozpocząć staranie o premię w wysokości nawet 100% początkowej wartości kredytu, ale nie większą niż 200 zł. Kolejne warunki oprócz posiadania pożyczki są bardzo proste do spełnienia. Co musimy zrobić, aby otrzymać bonus?

  1. Do 31 grudnia 2020 r. otwieramy Konto dla Ciebie w Credit Agricole lub jego wersję VIP, robiąc to przez infolinię lub w placówce banku oraz informując pracownika o chęci przystąpienia do promocji.
  2. Przez trzy kolejne miesiące liczone od dnia otwarcia konta zapewniamy łączne wpływy w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł.
  3. W każdym z tych miesięcy realizujemy także co najmniej 1 płatność kartą lub przez aplikacje mobilną w kwocie minimum 1 zł.
  4. Spłacamy raty terminowo i zgodnie z harmonogramem (w grę nie wchodzi wcześniejsza spłata!).
  5. Premię sięgającą maksymalnie 200 zł otrzymujemy do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym spełniliśmy wszystkie warunki.

Warunki do spełnienia są zatem znacznie prostsze niż w przypadku analogicznej promocji Credit Agricole na 200 zł, tyle że bez pożyczki. Trudność może sprawić jednak zapewnienie wpływu 1000 zł, gdyż nie są brane pod uwagę przelewy z rachunków w innych bankach. To szczegół, który odróżnia warunki tej akcji od podobnych ofert z innych instytucji, więc warto o nim pamiętać.

Niestety, promocji tej nie połączymy z innymi ofertami Credit Agricole

Niezbyt korzystnym dla klientów standardem marketingowych ofert tego banku jest brak możliwości łączenia ich ze sobą. O ile byłoby to zrozumiałe w przypadku innych promocji na założenie konta w Credit Agricole, tak szkoda, że udział w promocji „Zyskowne konto z kredytem ratalnym” wyklucza uzyskanie bonusu z akcji „Program Poleceń IV”.

Na całe szczęście po otwarciu konta będziemy już mogli brać w niej udział. Za skuteczne polecanie znajomym i rodzinie konta w Credit Agricole dostaniemy maksymalnie 500 zł, czyli 10 nagród – każda osoba polecona przyniesie nam 50 zł i sama tyle dostanie. Jesteśmy jednak przekonani, że znacznie łatwiej byłoby namówić daną osobę na otwarcie rachunku, gdyby mogła liczyć na nieco większe kwoty wynikające z połączenia promocji.