Pożyczka na cele ekologiczne z prowizją 0 proc. w Pekao S.A. – warunki promocji

Odnawialne źródła energii cieszą się stale rosnącą popularnością. Nic dziwnego, ponieważ to ulga nie tylko dla środowiska, ale także dla naszego portfela. Jeśli planujesz wydatki na cele ekologiczne, możesz wziąć udział w promocji Pekao S.A. na pożyczkę bez prowizji. Warunkiem skorzystania z finansowaniaj jest przede wszystkim podpisanie umowy do 31.12. 2020 r.

Musisz wiedzieć, że promocyjna pożyczka z prowizją 0 proc. obejmuje kwoty od 5 000 zł do 50 000 zł, z okresem kredytowania od 12 miesięcy do 10 lat. Jeśli wybierzesz warunki mieszczące się w tych kryteriach, nie zapłacisz prowizji za udzielenie finansowania.

Promocja dotyczy celów związanych z zakupem i/lub instalacją odnawialnych źródeł energii, jeśli wykorzystamy uzyskane środki na sfinansowanie minimum 80 proc. ich wartości. Pełna lista możliwych realizacji zawiera:

  • kolektory słoneczne,
  • panele lub ogniwa fotowoltaiczne,
  • kotły centralnego ogrzewania (za wyjątkiem kotłów węglowych),
  • okna, drzwi i materiały do ocieplenia domu,
  • pompy ciepła,
  • samochody osobowe z napędem elektrycznym lub hybrydowym,
  • motocykle i skutery z napędem elektrycznym

Co ważne, nie musisz mieć nawet konta w Pekao S.A., aby skorzystać z promocji – bank przeleje pieniądze na wskazany rachunek bankowy. Ostatnią ważną rzeczą, o której trzeba pamiętać, to spełnienie wymagań dotyczących zdolności kredytowej – musi być na wystarczającym poziomie, aby bez przeszkód regulować zobowiązanie w terminie. Bank z pewnością sprawdzi także historię kredytową.

Jak skorzystać z promocji pożyczki na OZE od Pekao S.A.?

Istnieją dwa sposoby na to, jak wnioskować o promocyjną pożyczkę bez prowizji w Pekao. Pierwszy dotyczy wypełnienia wniosku bezpośrednio w oddziale banku lub placówce partnerskiej, oznaczonej jako “Bank Pekao S.A. Partner”. Możesz też wysłać formularz kontaktowy przez internet, dostępny na stronie banku – wtedy oddzwoni pracownik Pekao i przedstawi szczegóły oferty.

Pamiętaj, aby przygotować niezbędne dokumenty. Na pewno potrzebny będzie dowód osobisty oraz dokumentacja dotycząca źródła i wysokości zarobków. Bank może poprosić o dodatkowe zaświadczenia lub np. wyciąg z rachunku. Gdy jesteś już klientem Pekao S.A. (masz tam np. konto bankowe), procedura będzie o wiele szybsza i prostsza.

Pożyczka bez prowizji na cele ekologiczne w Pekao S.A. – korzyści finansowania

W ramach promocji pożyczki z prowizją 0 proc. możesz skorzystać z finansowania od 5 000 do 50 000 zł, gdzie 80 proc. środków musisz przeznaczyć na cele ekologiczne. Pozostałe 20 proc. udzielonej kwoty rozdysponujesz wedle własnego uznania np. na weekendowy wyjazd.

Przy pożyczce na OZE w Pekao S.A. istnieje opcja wyboru okresu spłaty od 12 miesięcy do 10 lat. A to wszystko przy minimum formalności i atrakcyjnym kosztem RRSO na poziomie 7,44 proc.