mała zapytał(a) 4 lata ago

Wybieram się z chłopakiem na wakacje, ale brakuje nam trochę pieniędzy. Czy wiecie która firma pożyczkowa udziela szybkich i łatwych pożyczek na raty? Chcielibyśmy maksymalnie wydłużyć okres spłaty, ponieważ mamy spore comiesięczne wydatki i za dużo nie możemy odłożyć

6 odpowiedzi
1.
Ocena: 9
Lendon LendOn
Pierwsza do 3000 zł za darmo!
4.19
na podstawie 611 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
jolka odpowiedział(a) 4 lata ago

na Twoim miejscu wybrałabym Asa Kredyt. Nie tylko możesz wydłużyć okres spłaty do 24 miesięcy, ale również nie sprawdzają Cię w BIK. Czasami to przydaje się osobom, które niekoniecznie w terminie spłacały ostatnie kredyty i mają nieuregulowane zadłużenia od co najmniej 2 miesięcy.

mała odpowiedział(a) 4 lata ago

dzięki, na pewno skorzystam z podpowiedzi:) tym bardziej, że właśnie zobaczyłam, że dają nawet do 5 tys – taka kwota w zupełności by nas satysfakcjonowała, a przez 2 lata zdążymy spłacić pożyczkę. dzięki za pomoc!

jolka odpowiedział(a) 4 lata ago

zerknij jeszcze na ratkę.pl – mają podobne warunki i również udzielają pożyczek z dwuletnim okresem spłaty. Możesz też sprawdzić najkorzystniejsze oferty w rankingu pożyczek, pozdrawiam!

2.
Ocena: 8.5
Extra portfel Extraportfel
Pierwsza do 2900 zł za darmo!
4.22
na podstawie 391 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Monia odpowiedział(a) 4 lata ago

wszytsko zależy od kwoty jakiej potrzebujecie ale jesli wystarczy wam np.1500 zł to ja bym korzystała z ferratum bo maja darmowa chwilowke bez wiekszych formalnosci a splata jest w dwoch comiesiecznych ratach. jesli potrzebujecie wiecej to chyba poszlabym do ratka.pl bo maja super cennik.

miki odpowiedział(a) 4 lata ago

w ferratum banku można też dostać większą pożyczkę, do 5000 zł, więc jeśli potrzebujesz więcej kasy mogę Ci to podpowiedzieć. sama brałam, też przed wyjazdem i to jest naprawdę dobra oferta. 

odpowiedział(a) 3 lata ago

https://pozyczkaportal.pl/pozyczka-wakacje-krotkoterminowa-raty/ zapraszam do zapoznania się z artykułem na ten temat – na pewno pomoże Państwu w wyborze odpowiedniej pożyczki.

Twoja odpowiedź

6 + 2 =