mała zapytał 2 lata temu

Wybieram się z chłopakiem na wakacje, ale brakuje nam trochę pieniędzy. Czy wiecie która firma pożyczkowa udziela szybkich i łatwych pożyczek na raty? Chcielibyśmy maksymalnie wydłużyć okres spłaty, ponieważ mamy spore comiesięczne wydatki i za dużo nie możemy odłożyć

7 odpowiedzi
jolka (2 lata ago)

na Twoim miejscu wybrałabym Asa Kredyt. Nie tylko możesz wydłużyć okres spłaty do 24 miesięcy, ale również nie sprawdzają Cię w BIK. Czasami to przydaje się osobom, które niekoniecznie w terminie spłacały ostatnie kredyty i mają nieuregulowane zadłużenia od co najmniej 2 miesięcy.

mała (2 lata ago)

dzięki, na pewno skorzystam z podpowiedzi:) tym bardziej, że właśnie zobaczyłam, że dają nawet do 5 tys – taka kwota w zupełności by nas satysfakcjonowała, a przez 2 lata zdążymy spłacić pożyczkę. dzięki za pomoc!

jolka (2 lata ago)

zerknij jeszcze na ratkę.pl – mają podobne warunki i również udzielają pożyczek z dwuletnim okresem spłaty. Możesz też sprawdzić najkorzystniejsze oferty w rankingu pożyczek, pozdrawiam!

Monia (2 lata ago)

wszytsko zależy od kwoty jakiej potrzebujecie ale jesli wystarczy wam np.1500 zł to ja bym korzystała z ferratum bo maja darmowa chwilowke bez wiekszych formalnosci a splata jest w dwoch comiesiecznych ratach. jesli potrzebujecie wiecej to chyba poszlabym do ratka.pl bo maja super cennik.

miki (2 lata ago)

w ferratum banku można też dostać większą pożyczkę, do 5000 zł, więc jeśli potrzebujesz więcej kasy mogę Ci to podpowiedzieć. sama brałam, też przed wyjazdem i to jest naprawdę dobra oferta. 

Tymon Zastrzeżyński Personel (1 rok ago)

https://pozyczkaportal.pl/pozyczka-wakacje-krotkoterminowa-raty/ zapraszam do zapoznania się z artykułem na ten temat – na pewno pomoże Państwu w wyborze odpowiedniej pożyczki.

eliser (2 dni ago)

Uzyskaj kredyt bez żadnych zmartwień cześć Będąc ofiarą oszustwa na osobiste pożyczki pieniężne kilka razy znalazłem osobę o dobrym sercu, która dała mi pożyczkę pieniędzy, której chciałem od lat i dzięki niemu Mogłem zrealizować swoje marzenia i spłacić swoje długi.Po zapłaceniu kosztu uzyskania umowy ubezpieczenia kredytu, otrzymałem kredyt na moim koncie w ciągu 72 godzin. Niech będzie pochwalony Bóg, proponuję go również dla wszystkich twoich problemów finansowych. Zostawiam ci jego e-mail, skontaktuj się z nim, a on ci pomoże. mariecervantes@financier.com Przysięgam ci, że będziesz 100/100 zadowolony Dziękuję za zrozumienie.

Twoja odpowiedź

10 + 11 =