Kredyt na wyciąg z konta – oferty PKO, Millenium, Santander

Jeśli do tej pory kredyt gotówkowy kojarzył ci się z trudnymi i żmudnymi formalnościami, pora to zmienić! Pożyczki online już dawno przyzwyczaiły nas do ekspresowego pożyczania przez internet. Dzisiaj banki nie pozostają w tyle. Oferują kredyt na wyciąg z konta, w 100% dostępny przez internet. Przygotowaliśmy zestawienie 6 ofert kredytu na wyciąg z konta w prostej i przejrzystej tabeli.
Dzięki naszemu zestawieniu możesz porównać 6 najlepszych propozycji kredytu na wyciąg z konta online pod kątem:

 • limitu kwoty,
 • maksymalnego okresu kredytowania,
 • sposobu wnioskowania o kredyt,
 • rodzaju zaświadczenia o dochodach,
 • wartości RRSO,
 • szybkości uruchomienia kredytu

sposobu wypłaty kredytu.

Którą ofertę wybierzesz dla siebie?

Cecha kredytu Limit kwoty Maksymalny okres kredytowania Jak wnioskować o kredyt Zaświadczenie o dochodach Wartość RRSO Szybkość uruchomienia kredytu Weź kredyt
PKO BP 10 000 zł 15 mies. 100% online Wyciąg z konta 10,47% Tego dnia Weź pożyczkę
Nest Bank 50 000 zł 60 mies. 100% online Wyciąg z konta 14,2% 15 min. Weź pożyczkę
Citi Handlowy 150 000 zł 120 mies. 100% online Wyciąg z konta 9,3% 24 h Weź pożyczkę
Santander Consumer Bank 25 000 zł* 60 mies. 100% online Wyciąg z konta 10,89% 24 h Weź pożyczkę
Bank Millenium 150 000 zł 108 mies. 100% online** Wyciąg z konta 10,60% 24 h Weź pożyczkę
Eurobank 4000 zł 60 mies. 100% online Brak 18,63% 15 min. Weź pożyczkę

* – kwota dostępna dla obecnych klientów, nowi klienci mogą wnioskować o 15 000 zł

** – oferta 100% online dla obecnych klientów (wnioskowanie w Millenecie)

Różnorodność kredytu na wyciąg z konta pozwala na dostosowanie oferty do specyficznych wymagań każdego klienta. Która propozycja jest najlepsza? Dla tych, którzy chcą pożyczyć najwięcej, atrakcyjną ofertą będzie kredyt w Citi Handlowy oraz kredyt na wyciąg z konta Millenium. Tutaj pożyczymy nawet 150 000 zł! Najdłuższy czas na spłatę kredytu na podstawie historii rachunku również daje Citi Handlowy.

Mamy 120 miesięcy, aby zwrócić pieniądze. Ten bank wygrywa też w zestawieniu pod kątem wysokości RRSO, które w jego przypadku wynosi 9,3%. Najszybciej uruchomi dla nas środki Nest Bank i Eurobank. Kredyt na wyciąg z konta PKO BP również nie każe długo czekać na pieniądze – wypłata gotówki nastąpi tego samego dnia. Eurobank z kolei nie wymaga zaświadczenia o zarobkach, nawet w postaci wyciągu z rachunku bankowego potwierdzającego otrzymywane wynagrodzenie. Wnioskowanie o kredyt bez zaświadczeń jest tak proste, jak pożyczka na dowód! Złóż wniosek i ciesz się szybką gotówką.

Jak starać się o kredyt na wyciąg z konta?

W rankingu kredytów gotówkowych znajdziemy 6 ofert kredytu na podstawie historii rachunku. Jak starać się o kredyt na wyciąg z konta? Procedura kredytowa jest bardzo prosta.
Kredyt na wyciąg z konta w pięciu prostych krokach:

 1. Skorzystaj z kalkulatora kredytowego i oblicz ratę kredytu na wyciąg z konta.
 2. Wypełnij wniosek o kredyt przez internet i poznaj wstępną decyzję kredytową.
 3. Przeczytaj i zatwierdź warunki otrzymania kredytu.
 4. Poczekaj na uruchomienie środków na koncie bankowym i realizuj swoje cele!

Najważniejszym dokumentem jest w tym przypadku dowód osobisty. Pamiętaj! Nie otrzymamy kredytu na paszport, a tym bardziej kredytu na prawo jazdy. Jedynym dokumentem weryfikującym naszą tożsamość może być dowód, a potwierdzeniem naszych dochodów przy umowie o kredyt na podstawie historii dochodów będzie wyciąg z konta. Co to jest i jak zrobić wyciąg z konta? Poniżej wszystko wyjaśniamy.

Co to jest wyciąg z konta?

Co to jest wyciąg z konta? To dla banków niezwykle cenne źródło informacji, będące potwierdzeniem operacji wykonywanych na naszym rachunku, najczęściej z okresu jednego miesiąca. Prezentuje operacje uznające, czyli wpływy na konto, np. z wynagrodzenia (sprawdź: Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt) oraz operacje obciążające, np. przelewy i zakupy kartą. Na końcu dokumentu znajdziemy informacje na temat stanu rachunku na koniec okresu rozliczeniowego.

Zgodnie z Art. 728 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks cywilny:

 • § 1. Przy umowie zawartej na czas nieoznaczony bank jest obowiązany informować posiadacza rachunku, w sposób określony w umowie, o każdej zmianie stanu rachunku bankowego.
 • § 2. Bank jest obowiązany przesyłać posiadaczowi co najmniej raz w miesiącu bezpłatnie wyciąg z rachunku z informacją o zmianach stanu rachunku i ustaleniem salda, chyba że posiadacz wyraził pisemnie zgodę na inny sposób informowania o zmianach stanu rachunku i ustaleniu salda.
 • § 3. Posiadacz rachunku bankowego jest obowiązany zgłosić bankowi niezgodność zmian stanu rachunku lub salda w ciągu czternastu dni od dnia otrzymania wyciągu z rachunku.

Obecnie bank nie ma obowiązku generowania papierowych wyciągów bankowych. Zgodnie z zapisami Art. 7 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Prawie bankowym, potwierdzeniem operacji może być również wydruk internetowy.

Jak zrobić wyciąg z konta?

Wyciąg z konta może być sporządzany okresowo lub na zlecenie klienta. W jaki sposób pobrać historię rachunku? To bardzo proste.

Jak zrobić wyciąg z konta?

 1. Wejdź na stronę logowania do bankowości internetowej.
 2. Zaloguj się na swoje konto, pamiętając o zasadach bezpiecznego korzystania z internetu.
 3. Znajdź zakładkę historia rachunku lub lista wyciągów
 4. Zaznacz interesujący cię przedział czasowy.
 5. Zapisz plik z wyciągiem z rachunku bankowego w formacie PDF na dysku swojego komputera.

Historia rachunku bankowego a zdolność kredytowa

Historia rachunku, jak już wspomnieliśmy, ma ogromne znaczenie dla banków przy ocenie zdolności kredytowej klienta. Każda wpłata i wypłata pozostawia swój ślad i informuje bank, jak radzimy sobie z zarządzaniem budżetem domowym. Istotny jest każdy szczegół – bank dokładnie sprawdza, ile wydajemy i jaką kwotę jesteśmy w stanie odłożyć. Na podstawie tych informacji doświadczony analityk kredytowy jest w stanie ocenić naszą wiarygodność kredytową.

Historia rachunku ma ogromne znaczenie przy zaciąganiu każdego z rodzajów kredytu, a szczególnie przy kredycie hipotecznym! Dlatego kiedy zastanawiamy się nad kredytem na mieszkanie, warto zawczasu samodzielnie prześledzić historię konta bankowego.
Które transakcje na koncie mają szczególne znaczenie?

 • wysokość wynagrodzenia,
 • spłacane raty kredytów i pożyczek lub inne stałe płatności, np. alimenty,
 • przyznane i wykorzystane linie kredytowe oraz limity na kartach kredytowych,
 • koszty związane z utrzymaniem samochodu.

Sposoby potwierdzania dochodów

Wyciąg z konta nie jest jedynym sposobem potwierdzania dochodów. Instytucje bankowe pozwalają też inaczej potwierdzić swoje zarobki. Najważniejsze, aby wynagrodzenie było regularne!
Sposoby potwierdzania dochodów przy kredytach:

 • wyciąg z konta, który zdążyliśmy już dokładnie omówić,
 • dokument potwierdzający dochody, tzw. zaświadczenie o zarobkach, najczęściej wymagany przez kredytodawców dokument,
 • deklaracja podatkowa PIT. Kredyt na PIT, podobnie jak wyciąg bankowy, zdecydowanie ułatwia wnioskowanie o dodatkowe środki.

Kredyt na wyciąg z konta jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które chcą pożyczyć pieniądze spełniając przy tym minimum formalności. Zapoznaj się z przedstawionymi przez nas ofertami i znajdź kredyt dla siebie!