Za założenie konta i karty kredytowej Alior przyznaje 300 zł!

Okazja bankowa tylko dla długodystansowców! Za założenie konta osobistego i skorzystanie z oferty kredytowej Aliora (chociażby w formie karty lub limitu odnawialnego) bank oferuje aż 300 zł. Niestety, na pełną kwotę trzeba będzie poczekać aż 12 miesięcy. Co trzeba robić przez ten czas?
Za założenie konta i karty kredytowej Alior przyznaje 300 zł!
Alior Bank S.A.

Poznaj różnice pomiędzy kontami Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym. Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć po założeniu Konta Jakże Osobistego? Sprawdzamy opłaty za przelewy, kartę oraz bankomaty związane z głównym kontem w Alior Bank i porównujemy mocne i słabe strony konta.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Co można zyskać w promocji? 120 zł za założenie konta

180 zł za kartę kredytową

Do kiedy trwa promocja? Do 28 lutego 2021 roku

Kto ma szansę dostać 300 zł od Alior Banku?

Zazwyczaj konta bankowe wybiera się na dłużej niż kilka miesięcy, które potrzebne są do spełnienia warunków większości promocji. Potencjalnie lojalnych klientów obiera na celownik Alior Bank, oferując rozłożone na cały rok premie gotówkowe za założenie konta i korzystanie z karty kredytowej. Kto wpisze się w grupę docelową tej okazji bankowej?

Szansę na otrzymanie 300 zł mają osoby, które w ciągu 24 miesięcy od złożenia wniosku o objęte promocją nie posiadały w Aliorze prywatnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, rachunku walutowego, Karty Kibica lub konta w T-Mobile Usługi Bankowe. Do wyrobienia karty kredytowej albo zaciągnięcia innego analogicznego zobowiązania potrzebna będzie również zdolność kredytowa. Jej brak umożliwi ubieganie się wyłącznie o premię za założenie konta i aktywne korzystanie z niego.

Jak otrzymać pełną pulę w promocji „Z nami najlepiej”?

Wśród promocji bankowych, które premiują założenie konta, propozycja Aliora jest ewenementem. Rzadko zdarza się, aby na pełną kwotę trzeba było czekać cały rok. Wypłacanie po 10-15 zł miesięcznie jest standardem raczej w przypadku rachunków dla dzieci i młodzieży, w których oferuje się im „kieszonkowe”.

Co należy zrobić, aby zapewnić takie wpływy dzięki założeniu Konta Jakże Osobistego w Alior Banku?

  1. Do 28.02.2021 r. złożyć na stronie internetowej, w bankowości elektronicznej Alior Online lub aplikacji Alior Mobile wniosek o konto z kartą debetową i dopełnić formalności w ciągu 30 dni.
  2. Przez dwanaście miesięcy następujących po miesiącu od podpisania umowy zapewnić łączne wpływy na co najmniej 1500 zł z kont innych niż te należące do danego klienta w Alior Banku, raz zalogować się do aplikacji mobilnej oraz wykonać minimum trzy transakcje bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych lub internetowych. To złoży się na 12 nagród po 10 zł.
  3. W tym samym czasie podpisać z bankiem umowę o pożyczkę, kredyt, limit odnawialny w rachunku lub kartę kredytową i nie zalegać z płatnością w żadnym z 12 miesięcy. Na koniec każdego okresu rzetelnego spłacania rat przyznane zostanie 15 zł.

Wyliczone z tych dwóch premii „kieszonkowe”, które nie podlega oczywiście opodatkowaniu, spłynie na konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym spełnione zostały warunki. Brak wypłaty w jednym z miesięcy nie oznacza na szczęście utraty prawa do starania się o bonusy w kolejnych miesiącach.

Gdzie jeszcze warto wziąć kartę kredytową przy zakładaniu konta?

Co ciekawe, nie jest to jedyny bank, w którym dzięki promocjom przybędzie klientów wybierających jednocześnie konto osobiste i kartę kredytową. 550 zł za taką kombinację produktów finansowych oferuje Millennium: 300 zł przyznaje za kartę kredytową z limitem 3000 zł, a ponadto dorzuca 250 zł za otwarcie konta osobistego.

A czy klienci Aliora mają szansę na zgarnięcie jeszcze jakichś bonusów? Jeśli w celu otrzymania pełnego bonusu za tę promocję wyrobią kartę kredytową, liczyć mogą na zwrot 1% płatności w wybranych sklepach. „Kieszonkowe” może więc jeszcze urosnąć!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Karol

Wiecie co jest słabe w tej promce? 12 nagród po 10 zł, albo co miesiąc dostawać po 15 zł to jednak inaczej niż dostać raz 300 zł! Moim zdaniem słabizna.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×