Anna zapytał 3 lata temu

Szukam najtańszej pozyczki przez internet. Nigdy nie brałam pożyczek przez internet i nie wiem gdzie są najtańsze. Słyszałam że niektóre firmy dają pożyczki za 0 zł ale nie wiem czy one sa bezpieczne? Brał ktos taką pożyczkę?

8 odpowiedzi
Kamila (3 lata ago)

Pożyczki za darmo są bezpieczne jeśli spłacasz je w terminie. Ja brałam pożyczkę za darmo w tanim kredycie, pożyczyłam 800 zl i tylko tyle musiałam oddać.

Dagna (3 lata ago)

zależy na jaki okres chcesz wziać chwilówke, ja ostatnio wziełam w ferratum bank.Pierwszy raz od nich pożyczałam więc dostałam taką pozyczke ze splata w 2 za darmo. Ja nigdy nie trafilam na firme ktora by mnie odzukala ale lepiej zawsze uwazac. Ja zawsze czytam opinie o firmie i wybieram te ktore sa wysoko w rankingach pozyczkowych.

Alina (3 lata ago)

Darmowe pozyczki sa teraz bardzo popularne. Sama taka bralam, sprawdz np. oferte Net Credit albo Filarum, w zaleznosci do tego, jakiej gotowki potrzebujesz.

Anonimowy (3 lata ago)

mnóstwo teraz ofert na rynku proponujących tego typu produkty. Przed podjęciem decyzji należy jednak sprawdzić wszystkie szczegóły, żeby nie ściągnąć na siebie tarapatów. Zerknijcie na http://www.kredyt123.pl, lub inny podobny.

Janek (2 lata ago)

Zobacz Ekspres Kasę, pierwsza pożyczka na super zasadach, możesz dostać 1500 zł za 0 zł. Wygodnie! polecam. 

JJ1992 (2 lata ago)

Ja też korzystałem z kredyt123.pl i jestem zadowolony, najbardziej przypadło mnie do gustu to iż można dopasować raty spłaty kredytu do aktualnej sytuacji finansowej kredytobiorcy, co bardzo ułatwia całą sprawę. Pewnie inne firmy oferują też taką możliwość, ale ja akurat korzystałem z tej. 

Michał (12 miesięcy ago)

Jeżeli chodzi o moje preferencje, to przede wszystkim liczy się czas oraz minimum formalności. Dzięki kredyt123 otrzymałem szybkie pieniądze w bardzo korzystnym oprocentowaniu. Polecam.

Michał (11 miesięcy ago)

Ja korzystałem z https://sprintpozyczka.pl/ wszystko przez internet i pieniądze na konto. Jeśli chodzi o koszty możesz je zweryfikować na stronie.

Twoja odpowiedź

13 + 15 =