Anonimowy zapytał 4 lata temu

Gdzie i ile pieniędzy moge dostać przy pierwszej pożyczce online?

6 odpowiedzi
Izka (3 lata ago)

pierwszą darmową chwilówkę mozesz dostać nawet do 2000 zł za darmo w netcredit tak jest w opisie tej firmy – ja u nich wziełam tylko 1000 zł ale mogę potwierdzić z własnego doświadczenia że ta pierwsza pożyczka jest zupełnie za darmo

Szymek (3 lata ago)

W szybkiej gotówce można nawet 5000 zł pożyczyć przy pierwszej pożyczce tylko, że nie jest to darmowa pożyczka. Z Darmowych to najlepiej Netcredit- 2000 zł, Vivus 1600 zł, ExtraPortfel 2000 zł, inCredit 2000 zł.

ala (2 lata ago)

W Kasa Tak masz 1500 zł przy pierwszej pożyczce i za 0 zł. Niezła opcja, mi się bardzo podobała ta pożyczka. 

karola (12 miesięcy ago)

Polecam pożyczkę od Halopożyczka – pierwsza pożyczka na kwotę 500-2000 zł jest darmowa. Poniżej link do wniosku: http://karola94.ebrokerpartner.pl/short/4r7th

Kasia (10 miesięcy ago)

Lista gdzie możesz przed złożeniem wniosku porównać darmowe pożyczki co do maksymalnej kwoty i na ile możesz taką pożyczkę dostać: http://blog.bezplatna-pozyczka-pozabankowa.pl/partnerzy/porownaj-pozyczki/e62131/?epi=kampania111111111 Jeśli limit w jednej firmie jest niewystarczający, zawsze można skorzystać z kilku pożyczek w różnych firmach. Jeśli spłacisz w terminie nic Cię to nie będzie kosztowało.

eliser (2 dni ago)

Uzyskaj kredyt bez żadnych zmartwień cześć Będąc ofiarą oszustwa na osobiste pożyczki pieniężne kilka razy znalazłem osobę o dobrym sercu, która dała mi pożyczkę pieniędzy, której chciałem od lat i dzięki niemu Mogłem zrealizować swoje marzenia i spłacić swoje długi.Po zapłaceniu kosztu uzyskania umowy ubezpieczenia kredytu, otrzymałem kredyt na moim koncie w ciągu 72 godzin. Niech będzie pochwalony Bóg, proponuję go również dla wszystkich twoich problemów finansowych. Zostawiam ci jego e-mail, skontaktuj się z nim, a on ci pomoże. mariecervantes@financier.com Przysięgam ci, że będziesz 100/100 zadowolony Dziękuję za zrozumienie.

Twoja odpowiedź

17 + 12 =