Krzysztof zapytał(a) 4 lata ago

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy firmy pożyczkowe mogą zadzwonić do mojego pracodawcy? Nie chciałbym żeby ktoś wiedział że mam problemy finansowe. Czy muszę we wniosku pożyczkowym wpisać gdzie pracuję i podać numer telefonu?

3 odpowiedzi
1.
Ocena: 9
Lendon LendOn 4.18
na podstawie 615 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Dominik odpowiedział(a) 4 lata ago

To zależy, moja żona pracowała kiedyś w chwilówkach i wiem, że czasem dzwonili do pracy ale nie zawsze. To zależy od wielu rzeczy dlatego we wniosku trzeba podać prawdziwe dane. Nie ma co kłamać bo jak zadzwonią i okaże się ze to co jest we wniosku to nieprawda to ci nie pożycza pieniedzy. To w zasadzie jest dla twojego dobra, bo jak dadzą ci pożyczkę której nie będziesz mógł spłacić to narobisz sobie tylko problemów.

Bartek odpowiedział(a) 4 lata ago

nie przejmuj sie tym ze ktos sie dowie ze potrzebujesz pozyczki. Z bankow tez dzwonia. Z reszta najwazniejsze zeby wypelnic poprawnie wniosek.

Jagoda odpowiedział(a) 4 lata ago

jak wypełniasz wniosek o pozyczke to wpisz prawde, nie ma co ściemniac bo firmy pożyczkowe mogą zadzwonic do pracy i to spawdzić. Z resztą działajac w ten sposob mozna samemu sobie zrobić krzywde – wpaść z jak to mówią w spiralę zadłużeń. 

Twoja odpowiedź

18 + 12 =