Krzysztof zapytał 3 lata temu

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy firmy pożyczkowe mogą zadzwonić do mojego pracodawcy? Nie chciałbym żeby ktoś wiedział że mam problemy finansowe. Czy muszę we wniosku pożyczkowym wpisać gdzie pracuję i podać numer telefonu?

4 odpowiedzi
Best Answer
Dominik (3 lata ago)

To zależy, moja żona pracowała kiedyś w chwilówkach i wiem, że czasem dzwonili do pracy ale nie zawsze. To zależy od wielu rzeczy dlatego we wniosku trzeba podać prawdziwe dane. Nie ma co kłamać bo jak zadzwonią i okaże się ze to co jest we wniosku to nieprawda to ci nie pożycza pieniedzy. To w zasadzie jest dla twojego dobra, bo jak dadzą ci pożyczkę której nie będziesz mógł spłacić to narobisz sobie tylko problemów.

Bartek (3 lata ago)

nie przejmuj sie tym ze ktos sie dowie ze potrzebujesz pozyczki. Z bankow tez dzwonia. Z reszta najwazniejsze zeby wypelnic poprawnie wniosek.

Jagoda (3 lata ago)

jak wypełniasz wniosek o pozyczke to wpisz prawde, nie ma co ściemniac bo firmy pożyczkowe mogą zadzwonic do pracy i to spawdzić. Z resztą działajac w ten sposob mozna samemu sobie zrobić krzywde – wpaść z jak to mówią w spiralę zadłużeń. 

eliser (18 godzin ago)

Uzyskaj kredyt bez żadnych zmartwień cześć Będąc ofiarą oszustwa na osobiste pożyczki pieniężne kilka razy znalazłem osobę o dobrym sercu, która dała mi pożyczkę pieniędzy, której chciałem od lat i dzięki niemu Mogłem zrealizować swoje marzenia i spłacić swoje długi.Po zapłaceniu kosztu uzyskania umowy ubezpieczenia kredytu, otrzymałem kredyt na moim koncie w ciągu 72 godzin. Niech będzie pochwalony Bóg, proponuję go również dla wszystkich twoich problemów finansowych. Zostawiam ci jego e-mail, skontaktuj się z nim, a on ci pomoże. mariecervantes@financier.com Przysięgam ci, że będziesz 100/100 zadowolony Dziękuję za zrozumienie.

Twoja odpowiedź

13 + 1 =