OC i AC wykupione w Alior Banku przyniesie bon na 100 zł

Chcąc oszczędzić czas na kontaktach z ubezpieczycielem, polisę samochodową wykupić można za pośrednictwem banku. Dzięki organizowanym od czasu do czasu promocjom bankowym z ubezpieczeniami komunikacyjnymi, czasami liczyć można też na oszczędność finansową. Tym razem za wykupienie OC i AC bon o wartości 100 zł do Biedronki przyznaje Alior Bank. Gdzie trzeba ubezpieczyć samochód, aby otrzymać nagrodę?
Kto dostanie premię za ubezpieczenie samochodu z Alior Banku?
Alior Bank S.A.

Poznaj różnice pomiędzy kontami Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym. Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć po założeniu Konta Jakże Osobistego? Sprawdzamy opłaty za przelewy, kartę oraz bankomaty związane z głównym kontem w Alior Bank i porównujemy mocne i słabe strony konta.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Bon 100 zł za OC i AC
  • Bon 50 zł za samo OC
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 grudnia 2021 roku

Kto dostanie premię za ubezpieczenie samochodu z Alior Banku?

Przy wyborze konta bankowego rzadko jednym z kryteriów jest możliwość bezproblemowego opłacenia polisy samochodowej. Zmienić mogą to jednak promocje, które nagradzają kierowców za wykupienie OC i AC. Do końca roku okazję na otrzymanie bonu o wartości 100 zł za ubezpieczenie auta mają klienci Alior Banku.

Kto może przystąpić do promocji „Kup ubezpieczenie, zgarnij eBony”? Podlegają jej wszyscy klienci banku, którzy nie zawierali jeszcze umowy ubezpieczenia komunikacyjnego danego pojazdu w Link4. Niestety, liczą się oferty polis wyłącznie z tego towarzystwa. Przed skorzystaniem z oferty warto więc dokładnie przeliczyć, czy stary ubezpieczyciel nie zaoferuje zniżek wartych więcej niż bon na 100 zł.

Jak otrzymać bon za OC i AC w Link4 za pośrednictwem Alior Banku?

Spełnienie warunków nie jest trudne, a dodatkowo w regulaminie promocji nie została wyznaczona żadna minimalna kwota składki. Ważne tylko, aby szybko ją opłacić i nie wycofać się z umowy w ciągu 30 dni. Oczywiście wpływ na nią mają także zniżki z tytułu bezszkodowej jazdy.

W jaki sposób otrzymać bon za OC i AC w Link4 wykupione w Alior Banku?

  1. Do 31 grudnia 2021 roku wygenerować ofertę umowy OC lub OC/AC w Link4 za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub aplikacji Alior Mobile.
  2. Również do końca roku zaakceptować proponowaną umowę.
  3. Opłacić pełną składkę zgodnie z harmonogramem.
  4. Nie zrezygnować z umowy w ciągu 30 dni od jej podpisania.

Nagroda w formie kodu zostanie przesłana na pocztę elektroniczną w ciągu dwóch miesięcy od podpisania umowy. Co istotne, jeżeli zawarło się ją w ramach konta dla firm Alior Banku, od równowartości premii należało będzie odprowadzić stosowny podatek. Z jego opłacania oraz zgłaszania do Urzędu Skarbowego są natomiast zwolnieni klienci indywidualni.

Czy dla tańszej polisy OC/AC warto założyć konto w Alior Banku?

Samo wykupienie polisy jest istotne, szczególnie zważywszy na fakt, że kara za brak OC dla samochodu osobowego wzrosła w 2021 roku do 5600 zł. Od 1 stycznia 2022 roku przekroczy już 6000 zł. Bon na 100 zł nie jest jednak na tyle atrakcyjną nagrodą, aby przekonać kierowców mających wypracowane solidne zniżki u innych ubezpieczycieli niż Link4.

Znajdzie się jednak wielu kierowców, dla których taka kwota może mieć znaczenie. Jeżeli nie mają dodatkowo konta w tej instytucji, zarobek może znacznie wzrosnąć. Również do końca roku Alior Bank przyznaje 200 zł za nowe konto osobiste. Jeszcze więcej przyniesie promocja z iKontem Biznes, którą powinni zainteresować się właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych. Oni również skorzystać mogą z promocji na polisę w Link4, a dodatkowo z łatwością zyskać przez rok co najmniej 540 zł.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×