Kod rabatowy Frisco z kontem w Alior Bank

Frisco to supermarket online, który umożliwia szybkie zakupy z dostawą do domu. W ramach promocji Alior Bank x Frisco możesz zgarnąć kod rabatowy na 45 zł i zrobić zakupy za min. 145 zł i zapłacić 100 zł! Sprawdź jak skorzystać z promocji!
Jak odebrać kod rabatowy Frisco od Alior Bank?
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank - weź pożyczkę
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Poznaj różnice pomiędzy kontami Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym. Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć po założeniu Konta Jakże Osobistego? Sprawdzamy opłaty za przelewy, kartę oraz bankomaty związane z głównym kontem w Alior Bank i porównujemy mocne i słabe strony konta.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Kod rabatowy Frisco o wartości 45 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 12 lutego 2023 roku

Promocja Alior Banku i Frisco – łatwy kod rabatowy

Alior Bank i supermarket internetowy Frisco przygotowały ofertę specjalną “Odbierz swój kod rabatowy Frisco – aktywuj aplikację Alior Mobile”! Każdy nowy i aktualny klient konta Alior Banku, który dotychczas nie aktywował aplikacji bankowości Alior Mobile, może to zrobić w promocji i zgarnąć kod rabatowy Frisco na kwotę 45 zł.

Ważne! Nagrodę może odebrać także klient, który ma aktywowaną aplikację Alior Mobile, ale nie logował się do aplikacji w okresie od 01.09.2022 do 11.12.2022 włącznie oraz w okresie trwania oferty specjalnej.

Promocja jest bardzo prosta. Bonus może nie jest za duży, jednak wymagania nie są mocno wygórowane. Szkoda nie skorzystać z okazji na tanie zakupy przedświąteczne, szczególnie gdy mamy konto w Alior Banku! Skorzystaj ze swojej szansy do 12 lutego 2023 roku!

Jak odebrać kod rabatowy Frisco od Alior Bank?

Każdy klient, który posiada rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Alior Banku np. Konto Jakże Osobiste, może wziąć udział w promocji tylko raz. Aby skorzystać z promocji należy pobrać i aktywować aplikację Alior Mobile, a następnie odebrać kod.

Przedstawiamy dokładną instrukcję jak to zrobić:

  1. Pobierz aplikację Alior Mobile ze sklepu App Store, Google Play lub AppGallery.
  2. Aktywuj aplikację Alior Mobile i zaloguj się na swoje konto z zgodnie z instrukcjami na ekranie.
  3. Po zalogowaniu do Alior Mobile, nagroda jest dostępna od razu dla Klienta w zakładce „Oferta” – “Oferta Dla Ciebie”.
  4. Zapisz kod zniżkowy i podaj go w odpowiedniej rubryce, przed zrealizowaniem płatności za zakupy we Frisco.
  5. Rabat 45 zł zostanie naliczony za zakupy na kwotę od 145 zł. Dodatkowo darmowa przesyłka za zakupy na kwotę 200 zł!

Kod rabatowy Frisco jest ważny 2 miesiące od momentu 12 grudnia 2023 roku.Jeśli nie skorzystamy z nagrody od 12.12.2022 r. do 12.02.2023 r. kod rabatowy przepada.

Otwórz Konto Jakże Osobiste w promocji!

Nie masz jeszcze konta w Alior Bank? Możesz to zrobić w ramach oferty „Bankuj mobilnie”! Jest to bardzo prosta promocja, która umożliwia zgarnięcie premii do nawet 400 zł tylko za aktywne korzystanie z funkcji konta. Oczywiście bank stawia pewne warunki. Wszystkie wymagania opisujemy promocji Konta Jakże Osobistego. Sprawdź jak zgarnąć bonus 400 zł w promocji Alior Bank!

To nie wszystko! Jeśli otworzysz konto dla swojego dziecka w Alior, możesz otrzymać jeszcze jeden kod rabatowy! W tym przypadku jest to 100 zł na Allegro! Dowiedz się jak zdobyć nagrodę w promocji Alior Bank “Młodość ma swoje prawa – IV edycja”!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść