Bezcenne Chwile: płać kartą i odbieraj nagrody w promocji Alior Banku

Jeśli masz konto w Aliorze i regularnie płacisz kartą, koniecznie powinieneś zainteresować się promocją Bezcenne Chwile. Poza programami poleceń popularną formą nagradzania stałych klientów są akcje związane z regularnymi płatnościami. Dzięki współpracy banku z Mastercard bonusy trafią do klientów indywidualnych oraz firmowych. Jak to działa i co możemy zyskać?
Do kogo skierowana jest promocja Alior Banku i Mastercard?
Alior Bank S.A.

Poznaj różnice pomiędzy kontami Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym. Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć po założeniu Konta Jakże Osobistego? Sprawdzamy opłaty za przelewy, kartę oraz bankomaty związane z głównym kontem w Alior Bank i porównujemy mocne i słabe strony konta.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Co można zyskać w promocji? Vouchery na produkty i usługi, z których korzystasz każdego dnia.
Do kiedy trwa promocja? Do 31 grudnia 2020 r.

Do kogo skierowana jest promocja Alior Banku i Mastercard?

Jeżeli wybraliśmy już jedno z wielu bezpłatnych kont bankowych na rynku, atrakcyjnych promocji mamy jak na lekarstwo. Szansą na większy zarobek są zazwyczaj programy poleceń, ale nie zawsze jesteśmy w stanie znaleźć członków rodziny lub znajomych, którzy byliby zainteresowani otwarciem nowego rachunku. Wówczas możemy zainteresować się programami lojalnościowymi, które przynoszą nam bonusy za płatności kartą.

Alior Bank do końca roku prowadzi we współpracy z Mastercard program Chwile Bezcenne, w którym podczas płacenia kartą w sklepach partnerskich jednego z dwóch największych operatorów kart na świecie otrzymujemy punkty. Później możemy je wymienić na vouchery na produkty i usługi z takich kategorii jak podróże, film i kultura, muzyka, rozrywka, kulinaria, pomaganie, zakupy i sport. Warunki przystąpienia do promocji nie są skomplikowane. Musimy po prostu posiadać kartę debetową lub kredytową wydaną przez bank.

Jak przystąpić do promocji Bezcenne Chwile?

O tym, czy nasza karta jest jedną z kilkunastu typów kart Aliora biorących udział w promocji, dowiemy się na stronie internetowej programu Bezcenne Chwile. Oprócz podstawowej debetówki dodawanej do Konta Jakże Osobistego na regulaminowej liście znajduje się ich niemal dwadzieścia, więc istnieje olbrzymia szansa, że bez problemu będziemy mogli przystąpić do programu. Jak to zrobić?

Nie jest to szczególnie trudne:

  1. Logujemy się do bankowości elektronicznej Alior Banku.
  2. Na ekranie głównym kilkamy nazwę naszego konta, dzięki czemu przechodzimy do szczegółów.
  3. Otwieramy zakładkę „Karty”.
  4. Na liście informacji o karcie znajdujemy podpunkt „Program Priceless Specials”, obok którego kilkamy przycisk „Włącz”.
  5. Zgadzamy się na kontakt marketingowy ze strony Alior Banku oraz Mastercard.
  6. Oczekujemy na uruchomienie konta na stronie programu, co potrwać może maksymalnie 14 dni.

Chociaż zarejestrować moglibyśmy się również na stronie Mastercard, znacznie lepiej zrobić to z poziomu bankowości elektronicznej. W zależności od posiadanego produktu finansowego Alior Banku liczyć możemy bowiem na zasilenie naszego konta Bezcenne Chwile określoną liczbą punktów na start.

Na jakie bonusy liczyć możemy za samą rejestrację w programie lojalnościowym Mastercard?

Jeżeli nie przystąpiliśmy wcześniej do programu Bezcenne Chwile, dzięki uczynieniu tego za pośrednictwem Alior Banku mamy szansę dostać dodatkowe punkty na start. Ile? Klienci indywidualni liczyć mogą na 6800 punktów (około 100 zł). W przypadku posiadania karty firmowej otrzymamy 8350 punktów (równowartość 125 zł). Ta druga opcja jest też dodatkową zachętą do założenia konta biznesowego, które i tak przyniesie nam do 1500 zł we wciąż trwającej promocji Alior Bank dla przedsiębiorców.

Dodatkowo spełnić będziemy musieli po jednym prostym warunku. Jakie wymagania stawia przed nami promocja Alior Banku i Mastercard?

  • Jeśli walczymy o 6800 punktów na start z promocją Chwile Bezcenne, w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu dokonujemy kartą co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 10 zł. Nagrodę zgarnie pierwszych 7179 uczestników akcji.
  • W przypadku konta firmowego musimy w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu i uruchomienia konta z punktami dokonać kartą minimum 1 zakupu kartą w ramach działalności gospodarczej. 8350 punktów przyznanych zostanie pierwszym 1030 przedsiębiorcom.

Nagroda spłynie na nasze konto w ciągu dwóch tygodni i będziemy mieli 2 miesiące na zamienienie jej na punkty. Warto pamiętać, że nie wszystkie zakupy zakończą się przyznaniem bonusu. Szczegółowa lista transakcji, które nie są premiowane w programie, znajduje się w regulaminie akcji.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Pączek

Alior to najlepszy bank w Polsce- więc jak na porządny bank przystało regularnie organizuje promocje- i co bardzo ważne- promocje zarówno dla stałych jak i nowych klientów! Co jeszcze jest super w obecnej promocji Alior Banku? To, że nie musimy nic robić, a punkty zbieraja się same. Wystarczy jedynie, że uzywamy naszej karty- i tyle!

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×