Historia forum pożyczkowego Pozyczkaportal.pl

Już w 2015 roku portal Pozyczkaportal.pl wyszedł naprzeciw oczekiwaniom użytkowników sieci i utworzył forum dyskusyjne na którym mogły wypowiedzieć się wszystkie zainteresowane osoby.

Niestety, w toku dalszej działalności forum przestało spełniać swoją rolę. Użytkownicy przenieśli się na platformy takie jak Facebook. Na portalu nadal można komentować poszczególne artykuły oraz produkty finansowe, co spełnia rolę podobną do forum pożyczkowego. Wpisy, które pozostały po forum zarchiwizowaliśmy i udostępniliśmy w formie artykułów.

Gdzie szukać opinii o pożyczkach?

Zamiast forum pożyczkowego proponujemy zaglądać do sekcji komentarzy pod opisami produktów oraz artykułów ukazujących się na Pozyczkaportal.pl. W tych miejscach goście portalu mogą wyrazić swoją opinię i ocenić pożyczki takie jak:

Oraz inne produkty finansowe:

Kredyty

Dla wielu osób kluczowym czynnikiem przy wyborze kredytu nie jest wyłącznie cena, ale też rzetelność instytucji, w której zaciągamy zobowiązanie. Dlatego warto sprawdzić komentarze na temat kredytów konsumenckich.

Konta Bankowe

Oferta konta bankowego to nie wszystko! Tylko obecny użytkownik konta będzie w stanie stwierdzić czy jest ono funkcjonalne, albo czy bank często prowadzi prace serwisowe i jak przebiega współpraca z instytucją.

Karty kredytowe

Karty kredytowe to szczególny prodkut finansowy. Mądrze operując kartą możemy na niej potencjalnie zarobić, a nieodpowiedzialne użycie (albo nieznajomość kruczków bankowych) wiążą się z dużymi kosztami.

Artykuły i poradniki o finansach

Oprócz produktów ożywiona dyskusja jest w sekcji komentarzy pod artykułami informacyjnymi na temat finansów. Największą dyskusję wzbudziły artykuły takie jak:

Jak działało forum pożyczkowe?

Na forum dyskusyjnym Pozyczkaportal.pl wypowiedziały się osoby, które już skorzystały z chwilówek, oraz takie, które miały taki zamiar. Forum działało w prosty sposób: dowolna osoba mogła założyć temat pożyczek online, a każdy mógł na ten temat odpowiedzieć.

Dzięki temu powstało miejsce, gdzie otwarcie wypowiadały się osoby mające styczność z branżą pożyczkową, tym samym promując uczciwą konkurencję na rynku pozabankowym. Współpraca użytkowników forum dowodzi, że klienci są w stanie sami się zorganizować i nie są bezsilni wobec wszechobecnej reklamy i marketingu.

Dlaczego warto korzystać z opinii klientów chwilówek?

Opinie osób które osobiście zaciągnęły pożyczkę w danej firmie są bardziej wiarygodne od materiałów marketingowych firm pożyczkowych. Na pewno żaden pożyczkodawca nie chciałby się pochwalić słabą obsługą klienta, czy natarczywą windykacją.

Korzystając z opinii prawdziwych klientów firm pożyczkowych zyskujemy dostęp do wiedzy, którą firmy pożyczkowe starają się przed nami ukryć. Internauci o tym wiedzą, dlatego wszystkie prawdziwe opinie o pożyczkach online są bardzo cenne i chętnie poszukiwane.

Jakie informacje można znaleźć na forum pożyczkowym?

Wśród licznych wpisów na forum Pozyczkaportal.pl można uzyskać cenne informacje na tematy takie jak:

  • Czy dana firma jest godna zaufania?
  • Gdzie najlepiej wziąć drugą i kolejną chwilówkę?
  • Jak szybko są wypłacane pieniądze?
  • Czy pożyczka jest naprawdę darmowa?
  • I wiele innych.

Zobacz też