Promocję na zwyczajowe 160 zł mBank uzupełnia o 50 zł na AliExpress!

Promocje na nowe konto w mBanku rzadko przekraczają barierę 200 zł, ale do końca grudnia będzie możliwe uzyskanie nawet nieco wyższej sumy. Wszystko dzięki dodaniu do standardowej premii 160 zł bonu na zakupy przez AliExpress. W jaki sposób zasłużyć na nagrodę za otwarcie rachunku?
Kto może wziąć udział w promocji mBanku?
eKonto standard w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji? 160 zł w gotówce

50 zł w bonie na AliExpress

Do kiedy trwa promocja? Do 23 grudnia 2020 roku

Kto może wziąć udział w promocji mBanku?

Promocje bankowe są w dobie powszechnie oferowanych bezpłatnych kont osobistych jednym z niewielu elementów, którymi instytucje finansowe mogą w łatwy sposób wyróżnić się na tle konkurencji. Głównym celem jest przyciągnięcie nowych klientów i to właśnie do nich kieruje swoją propozycję mBank. Kto na niej skorzysta, a kto obejdzie się smakiem?

Uczestnikami promocji mogą być według regulaminu osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych. Nowym klientem jest w oczach mBanku osoba, która od 01.01.2017 r. nie posiadała w mBanku konta ROR lub rachunku oszczędnościowego rozpoczynających się od 1140 2004 lub 1140 2017.

Jak otrzymać bon na AliExpress oraz gotówkę?

Spełnienie warunków promocji mBanku dotyczącej założenia eKonta Standard jest jak zawsze w przypadku tej instytucji bardzo proste. W pierwszym etapie otrzymujemy 100 zł oraz bon 50 zł na AliExpress, a w ciągu dwóch kolejnych miesięcy dwie premie po 30 zł. Jak na to zasłużyć?

Po kolei należy:

  1. Do 23.12.2020 r. złożyć wniosek o otwarcie indywidualnego eKonta pod adresem: https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/promocje/ekonto-z-premia-ali/ i podpisać umowę, wyrażając oczywiście zgodę na kontakt marketingowy.
  2. W ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości co najmniej 1000 zł.
  3. Do końca stycznia 2021 roku wykonać minimum 6 transakcji BLIKIEM, kartą lub za pomocą usługi mTransfer.
  4. Do końca lutego 2021 roku zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości co najmniej 1000 zł wykonać minimum 6 transakcji BLIKIEM, kartą lub za pomocą usługi mTransfer.
  5. To samo zrobić następnie do końca marca 2021 roku.

100 zł i bon otrzymamy do końca lutego, a dwie premie po 30 zł odpowiednio do końca marca i kwietnia, po wykonaniu zadań w poprzednim miesiącu. Jednorazowy wpływ nie może pochodzić z naszego konta w mBanku, ale jak najbardziej zaliczają się przelewy z innych instytucji. Warto pamiętać, że na skorzystanie z bonu na AliExpress jest naprawdę mało czasu. Jego termin ważności upływa 31.03.2021 r.

Czy promocja mBanku jest konkurencyjna na tle podobnych akcji?

W ostatnich miesiącach pojawiały się bardziej dochodowe promocje bankowe, ale oprócz łatwości w uzyskaniu premii mBank wyróżnia się na tle konkurencji jeszcze jednym elementem. Otwierając rachunek w ramach promocji „eKonto z bonem AliExpress”, dostajemy możliwość założenia konta oszczędnościowego Moje Cele. 3-miesięczne promocyjne oprocentowanie 2% w skali roku dotyczy wprawdzie maksymalnie 10 000 zł, ale przy obecnych stopach procentowych to jedna z najlepszych propozycji na rynku.

Dodatkowym wabikiem jest też program poleceń mBanku. Przed skorzystaniem z promocji na 160 zł i bon do AliExpress warto rozejrzeć się wśród znajomych za obecnymi klientami instytucji i wziąć od nich kod polecający. Następnie sami będziemy mogli rekomendować usługi banku i dostawać od 75 do 200 zł za każdego nowego klienta.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Ficek

Jak juz sie zakłada konto to warto skorzystać z promocji, ale nie warto zakładać konta by tylko z promocji skorzystać.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×