Pół roku bez opłat z mKontem Intensive!

mBank umożliwia sprawdzenie jak działa eKonto Intensive całkowicie za darmo! Weź udział w promocji i zamień swoje aktualne eKonto na Intensive! Zyskaj aż 6 miesięcy darmowej obsługi i korzystaj z zalet konta premium! Zapoznaj się z warunkami promocji i złóż wniosek o przekształcenie rachunku osobistego już teraz!
Mbank
eKonto w mBank - zobacz ofertę
eKonto w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
  • 6 miesięcy darmowego prowadzenia konta
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 listopada 2022 roku

Promocja dla nowych klientów mKonta Intensive

mBank ruszył z XII edycją promocji „Dla chcących więcej”! Oferta jest skierowana do klientów mBanku, którzy korzystają z mKonta i chcą sprawdzić jak działa konto premium. Zmieniając typ konta na Intensive w ramach najnowszej promocji, można zyskać 6 miesięcy bez naliczania opłat za prowadzenie i korzystanie z rachunku!

W normalnych warunkach opłata za prowadzenie konta wynosi 49,50 zł, chyba, że zapewnimy miesięczne wpływy na konto min. 7000 zł lub łączna suma depozytów i inwestycji wyniesie 100 000 zł. Promocja mBanku pozwala sprawdzić jakie zalety oferuje ten rodzaj mKonta bez ponoszenia żadnych kosztów!

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w promocji mBanku?

Jak wspomnieliśmy z promocji „Dla chcących więcej” mogą skorzystać klienci posiadający w mBanku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy inny niż mKonto
Intensive. Aby przekształcić mKonto na konto premium wystarczy:

  1. Do 31 maja 2023 roku złożyć wniosek o przekształcenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego na mKonto Intensive.
  2. Wziąć udział w promocji poprzez zaznaczenie na wniosku oświadczenia o treści: „Przystępuję do promocji oraz zgadzam się na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową mBanku”.
  3. Dodatkowo, w przypadku przekształcenia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego z kredytem odnawialnym podpisać aneks do umowy kredytu, na podstawie której nastąpiło uruchomienie kredytu odnawialnego, o ile aneks jest wymagany.

Zmieniając swoje konto w ramach promocji zyskasz 6 miesięcy bez opłat za prowadzenie konta oraz bez opłaty za kartę Visa Świat Intensive.

Inne promocje związane z eKontem

mBank proponuje szereg promocji, które umożliwiają uzyskanie dodatkowej gotówki za założenie nowego konta i wypełnienie warunków. Jeżeli nie posiadasz rachunku osobistego możesz go założyć w ramach promocji eKonto osobiste plus premia. To pozwoli uzyskać nawet do 450 zł, a po wypełnieniu warunków nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać ponownie na zmianie typu konta na Intensive.

Jeżeli jednak nie masz konta standardowego mKonta i chcesz od razu założyć konto premium to również można zrobić na promocyjnych warunkach! W ramach oferty „mKonto Intensive plus premia” można zyskać 450 zł! Wybierz, która oferta najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom i skorzystaj już teraz!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść