Co można zyskać w promocji?Roczny abonament Allegro Smart

Bon 100 zł na Allegro

Do kiedy trwa promocja?Do 30 kwietnia 2021 roku

Kto skorzysta z promocji na konto premium w mBanku?

Warto rozglądać się za promocjami nie tylko na podstawowe konta bankowe, czego dowodem jest najnowsza oferta mBanku. Instytucja chce nią zachęcić bardziej wymagających. Akcja skierowana jest bowiem do osób pragnących otworzyć rachunek z segmentu premium. Aby w pełni wykorzystać bonus, uczestnicy akcji powinni też robić regularnie zakupy na Allegro.

Na otrzymanie premii nie mają szans dotychczasowi użytkownicy banku. Jak mBank definiuje nowych klientów? Na potrzeby promocji „mKonto Intensive z Allegro” uznaje się za nich osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunków oszczędnościowych lub kont ROR o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Jakie warunki stawia ponadto mBank?

Co zrobić, aby otrzymać nagrody w promocji „mKonto Intensive z Allegro”?

Promocja mBanku dotyczy rachunku premium, który różni się od eKonta Standard znacznie wyższymi opłatami. Ich regularne uiszczanie, z którego zwalnia wyłącznie zapewnienie wpływów na poziomie minimum 7000 zł miesięcznie, daje darmowy dostęp do bankomatów na całym świecie czy usługi asystenta concierge. Jak dodać do tego bonus?

Aby uzyskać roczny dostęp do Allegro Smart o wartości 49 zł i otrzymać bon 100 zł na zakupy w tym portalu, należy:

  1. Do 31.01.2021 r. podpisać indywidualną umowę o prowadzenie mKonta Intensive.
  2. W pierwszym pełnym miesiącu po otwarciu konta wykonać transakcje kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę minimum 2000 zł. To zapewni otrzymanie kodu na roczny abonament Allegro Smart, który trzeba odebrać w ciągu 3 miesięcy i aktywować do 31.12.2021 r.
  3. To samo zrobić w trzech kolejnych miesiącach, które następują po pierwszym pełnym miesiącu od otwarcia mKonta Intensive. Uprawnia to do otrzymania bonu, który również należy odebrać w ciągu kwartału i zrealizować do 2021 roku.

Warunki nie są zatem skomplikowane, a posiadacze kont z segmentu premium nie powinni mieć problemu ze zrealizowaniem zadań. Nagrody są oczywiście zwolnione z podatku. Warto zastanowić się jednak, jak tę kwotę zwiększyć i czy nie da się czasami znaleźć na rynku podobnych lub nawet ciekawszych propozycji.

Jak zyskać więcej pieniędzy, będąc klientem premium?

Osoby, które chcą wyciągnąć z mKonta Intensive jeszcze więcej, z pewnością powinny zainteresować się programem poleceń mBanku. Za rekomendowanie znajomym lub członkom rodziny takiego samego konta lub rachunku biznesowego otrzymamy 200 zł, a założone z naszego polecenia eKonto Możliwości przyniesie 100 zł. Dodatkowo warto rozważyć otwarcie rachunku oszczędnościowego Moje Cele, gdzie przez 3 miesiące możemy trzymać do 10 tys. zł z oprocentowaniem 2% w skali roku.

Czas wielu osób korzystających z kont premium jest jednak cenniejszy niż kwoty oferowane przez mBank. Jeśli potrafimy utrzymać średniomiesięczne saldo na poziomie minimum 400 000 zł, wówczas znacznie większy profit przyniesie konto Citigold w Citi Handlowym. Za jego otwarcie otrzymamy 1500 zł, a dodatkowe 500 zł przyniosą łączne wpływy minimum 5 000 zł przez trzy kolejne miesiące. Jest to jednak oferta zdecydowanie wykraczająca poza możliwości większości klientów.