W promocji mBanku rok z Allegro Smart i bon na 100 zł!

Bon na Allegro o wartości 100 zł oraz roczny abonament Allegro Smart mogą uzyskać nowi klienci mBanku, którzy zdecydują się na założenie konta osobistego z segmentu premium. Chociaż nie jest to duży bonus dla osób, które zakładają rachunek bankowy z asystentem concierge, promocja z pewnością wyróżnia mKonto Intensive z grona podobnych do siebie kont dla wymagających.
Jak zyskać więcej pieniędzy, będąc klientem premium?
eKonto standard w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji? Roczny abonament Allegro Smart

Bon 100 zł na Allegro

Do kiedy trwa promocja? Do 30 kwietnia 2021 roku

Kto skorzysta z promocji na konto premium w mBanku?

Warto rozglądać się za promocjami nie tylko na podstawowe konta bankowe, czego dowodem jest najnowsza oferta mBanku. Instytucja chce nią zachęcić bardziej wymagających. Akcja skierowana jest bowiem do osób pragnących otworzyć rachunek z segmentu premium. Aby w pełni wykorzystać bonus, uczestnicy akcji powinni też robić regularnie zakupy na Allegro.

Na otrzymanie premii nie mają szans dotychczasowi użytkownicy banku. Jak mBank definiuje nowych klientów? Na potrzeby promocji „mKonto Intensive z Allegro” uznaje się za nich osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunków oszczędnościowych lub kont ROR o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Jakie warunki stawia ponadto mBank?

Co zrobić, aby otrzymać nagrody w promocji „mKonto Intensive z Allegro”?

Promocja mBanku dotyczy rachunku premium, który różni się od eKonta Standard znacznie wyższymi opłatami. Ich regularne uiszczanie, z którego zwalnia wyłącznie zapewnienie wpływów na poziomie minimum 7000 zł miesięcznie, daje darmowy dostęp do bankomatów na całym świecie czy usługi asystenta concierge. Jak dodać do tego bonus?

Aby uzyskać roczny dostęp do Allegro Smart o wartości 49 zł i otrzymać bon 100 zł na zakupy w tym portalu, należy:

  1. Do 31.01.2021 r. podpisać indywidualną umowę o prowadzenie mKonta Intensive.
  2. W pierwszym pełnym miesiącu po otwarciu konta wykonać transakcje kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę minimum 2000 zł. To zapewni otrzymanie kodu na roczny abonament Allegro Smart, który trzeba odebrać w ciągu 3 miesięcy i aktywować do 31.12.2021 r.
  3. To samo zrobić w trzech kolejnych miesiącach, które następują po pierwszym pełnym miesiącu od otwarcia mKonta Intensive. Uprawnia to do otrzymania bonu, który również należy odebrać w ciągu kwartału i zrealizować do 2021 roku.

Warunki nie są zatem skomplikowane, a posiadacze kont z segmentu premium nie powinni mieć problemu ze zrealizowaniem zadań. Nagrody są oczywiście zwolnione z podatku. Warto zastanowić się jednak, jak tę kwotę zwiększyć i czy nie da się czasami znaleźć na rynku podobnych lub nawet ciekawszych propozycji.

Jak zyskać więcej pieniędzy, będąc klientem premium?

Osoby, które chcą wyciągnąć z mKonta Intensive jeszcze więcej, z pewnością powinny zainteresować się programem poleceń mBanku. Za rekomendowanie znajomym lub członkom rodziny takiego samego konta lub rachunku biznesowego otrzymamy 200 zł, a założone z naszego polecenia eKonto Możliwości przyniesie 100 zł. Dodatkowo warto rozważyć otwarcie rachunku oszczędnościowego Moje Cele, gdzie przez 3 miesiące możemy trzymać do 10 tys. zł z oprocentowaniem 2% w skali roku.

Czas wielu osób korzystających z kont premium jest jednak cenniejszy niż kwoty oferowane przez mBank. Jeśli potrafimy utrzymać średniomiesięczne saldo na poziomie minimum 400 000 zł, wówczas znacznie większy profit przyniesie konto Citigold w Citi Handlowym. Za jego otwarcie otrzymamy 1500 zł, a dodatkowe 500 zł przyniosą łączne wpływy minimum 5 000 zł przez trzy kolejne miesiące. Jest to jednak oferta zdecydowanie wykraczająca poza możliwości większości klientów.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Jagoda
Ocena :
     

mBank polecam i bez promocji! Super bank, nie tylko konto! Bo decydując się na założenie konta w jakimkolwiek banku to warto sprawdzić równiez jak wygladaja inne usługi takie jak karta kredytowa, ich oferta kredytów gotówkowych czy hipotecznych, mBank ma dodatkowo bardzo dobry kantor internetowy- tak więc wypada super jako bank, a nie tylko w kategorii konta! Zatem polecam, a teraz mozna zgarnać bony na allegro, ktore zawsze sie przydadza.

Mieczysław

Jeśli chodzi o konto mBank to można śmiało w to wchodzić i bez promocji. Oferta mBank jest jedną z lepszych dostępnych na rynku! Natomiast jesli chodzi o kwestie Allegro Smart- to sama opcja jest tez bardzo dobra. abonament to niecale 50 zł, a przy zakupowach powyzej 50 zł przesylki sa gratis- i to ma sens. Mnie to zawsze denerwuje jak jakis przedmiot jest sporo tanszy niz w sklepie, ale przesylka to 13-15 zł i juz nag;e przestaje byc tak tanio. z allegro smart przesylki czesto wychodza za darmo! a allegro ma bardzo wiele produktów, ktore oplaca sie kupowac. a bon… Czytaj więcej »

Kamila

mBank jest bardzo dobrym bankiem z spoko ofertą. Ich konto osobiste jest darmowe w prowadzeniu i do tego wygodne! Więc jak nie macie jeszcze konta albo macie w innym banku ale zastanawiacie sie nad jeszcze jednym (z roznych powodow) to mBank polecam. Można wchodzić w ciemno. Teraz jest promka na bon na 100 zł, ale zaraz zrobia inna promke- bo banki zabijaja sie teraz o nowych klientów.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×