Promocja mBanku dla młodych to minimum 140 zł. Ile jeszcze mogą otrzymać?

Banki prześcigają się w przyznawaniu bonusów nowym klientom. Promocja mBanku przyznająca 140 zł za założenie eKonta możliwości przyciągnąć ma do instytucji młodych. Oprócz prostej do zdobycia kwoty gwarantowanej zachęcić mogą ich także dodatkowe korzyści. W jaki sposób o nie powalczyć? Co można zyskać w promocji? 140 zł za założenie konta od 75 do 200 zł za każdego nowego klienta w programie poleceń Do kiedy trwa promocja? Do 30 listopada 2020 r.
Kto skorzysta z promocji mBanku? Tym razem to propozycja dla młodych
eKonto standard w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji? 140 zł za założenie konta

od 75 do 200 zł za każdego nowego klienta w programie poleceń

Do kiedy trwa promocja? Do 30 listopada 2020 r.

Kto skorzysta z promocji mBanku? Tym razem to propozycja dla młodych

Aby wziąć udział w promocji „I możesz więcej – II edycja”, która zachęcić ma młodych do założenia konta bankowego w mBanku, musimy spełniać dwa kryteria:

 • mieścić się w przedziale wiekowym 18-24
 • nie być posiadaczem lub współwłaścicielem konta w mBanku rozpoczynającego się od 1140 2004 lub 1140 2017 od 1 stycznia 2017 roku

Karencja jest więc w tym przypadku dość długa. mBank wynagradza to prostymi warunkami, które należy spełnić w celu otrzymania 140 zł. Co musimy zrobić, aby zasłużyć na bonus?

Promocja na nowe eKonto możliwości premiuje aktywnych użytkowników kont bankowych

Aby otrzymać 140 zł w promocji mBanku musimy przede wszystkim założyć w tej instytucji eKonto możliwości poprzez stronę promocji. Przechodzimy do niej ze strony internetowej banku, klikając przycisk “Chcę otworzyć konto w promocji”. Ważne, aby nie pomylić rachunku osobistego dla młodych ze standardowym eKontem w mBanku, który w chwili otwierania przez nas ROR może oferować nawet wyższy bonus, ale jednocześnie charakteryzować się trudniejszymi dla młodych warunkami darmowego prowadzenia.

Jeśli uda nam się zawrzeć umowę do 30 listopada, podpisując ją w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera, do końca grudnia musimy spełnić trzy warunki:

 1. co najmniej trzy razy zapłacić za zakupy telefonem przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay
 2. dokonać minimum trzech przelewów z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze BLIK
 3. otworzyć powiązany z eKontem możliwości rachunek oszczędnościowy w usłudze Moje Cele, wyznaczyć cel na minimum 20 zł i zrealizować go do końca miesiąca

Za wykonanie każdego z trzech zadań dostaniemy od mBanku po 20 zł, a dodatkowe 80 zł bonusu zapewni nam spełnienie wszystkich trzech warunków. Pieniądze wypłacone zostaną najpóźniej do końca stycznia, ale możemy spodziewać się ich wcześniej. Oznacza to, że promocja na eKonto możliwości jest jedną z najszybszych okazji do zgarnięcia gotówki na rynku! I nie jest to jedyna opcja na otrzymanie pieniędzy od mBanku!

Dodatkowe pieniądze zgarniemy za polecanie kont w mBanku. Ile dokładnie?

Jeżeli posiadamy już konto w mBanku i jesteśmy przekonani co do jego wysokiej jakości, spore kwoty przynieść może nam polecanie usług banku rodzinie i znajomym. W programie „PolecamBank” możemy zachęcić do otworzenia rachunku różnych odbiorców. Za każdego z nich otrzymamy inną kwotę. Ile dokładnie? To zależy od zakładanego konta:

 • eKonto możliwości (do 24. roku życia) – 75 zł
 • eKonto osobiste – 100 zł
 • mKonto Intensive – 200 zł
 • mBiznes Konto Standard (firmowe) – 200 zł

Akcja polecania kont w mBanku potrwa co najmniej do końca marca, więc mamy trochę czasu na zebranie argumentów przemawiających za założeniem jednego z wyżej wymienionych kont i wyłożenie ich najbliższym. Jeśli uda nam się ich przekonać, musimy koniecznie dopilnować, aby:

 • przy otwieraniu rachunku podali nasz numer identyfikacyjny (uzyskamy go po zarejestrowaniu się na stronie promocji)
 • w miesiącu następującym po założeniu konta wykonali minimum 5 transakcji bezgotówkowych
 • w tym samym okresie dokonali przynajmniej 1 płatności BLIK

Ponadto my sami także powinniśmy spełnić drugi warunek. Kwota do otrzymania w tej promocji jest nieograniczona, więc jeśli mamy dar przekonywania możemy się nieźle obłowić!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Pacek

Wszystko super- tylko wiecie jak ciężko jest znaleść kogoś komu można polecić konto? Niemal każdy ma już konto, a mało kto potrzebuje dodatkowego konta- bo zazwyczaj dodatkowe konto to problem! Dlatego nie jestem zwolennikiem polecajek.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×