Promocja mBanku: bon 100 zł do Biedronki za nową kartę kredytową

Jeżeli myślisz o karcie kredytowej, rozważ wyrobienie Mastercard Standard w mBanku. W nowej promocji oprócz braku opłaty za jej wydanie otrzymasz także bon o wartości 100 zł na zakupy w Biedronce. Musisz tylko spełnić kilka prostych warunków.
Do kogo skierowana jest nowa promocja mBanku?
eKonto standard w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji? Bon na 100 zł do Biedronki
Do kiedy trwa promocja? 16 grudnia 2020 r.

Do kogo skierowana jest nowa promocja mBanku?

Trwająca do połowy grudnia akcja mBanku to typowa promocja zachęcająca do założenia nowej karty kredytowej. Skierowana jest zatem do osób, które nie mają jeszcze kredytówki w tym banku. Jak dokładnie definiuje nowych klientów regulamin? Uczestnikiem promocji może zostać każda osoba, która w chwili składania wniosku nie posiada karty kredytowej wydanej przez tę instytucję.

Etatowi uczestnicy promocji na rachunki osobiste powinni jednak pamiętać, że otrzymanie kredytówki nie jest tak proste jak założenie zwyczajnego konta bankowego. Aby otrzymać ten produkt finansowy, należy posiadać zdolność kredytową. Potrzebne są zatem stałe dochody, które można udokumentować. Klient sprawdzany jest również w BIK oraz innych bazach. Nie obejdzie się więc bez pozytywnej historii kredytowej.

Karta za darmo to spory plus. A jak uzyskać bon na 100 zł do Biedronki?

Sam udział w promocji gwarantuje, że wnioskodawca otrzyma kartę Mastercard Standard za darmo. Jest to jedna z podstawowych kart kredytowych mBanku. Standardowa opłata za jej wydanie to 30 zł. Aby nie zapłacić ani złotówki musimy do 16.12.2020 roku:

  1. Złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej MasterCard Standard na stronie internetowej banku.
  2. Zaznaczyć na wniosku oświadczenie o przystąpieniu do promocji.
  3. Zgodzić się na kontakt marketingowy.
  4. Zawrzeć umowę po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

Warunki otrzymania bonu na 100 zł do Biedronki są równie proste do spełnienia. Wystarczy po prostu do 31.12.2020 roku wykonać 10 transakcji bezgotówkowych kartą. Chodzi tu zarówno o płatności za produktu lub usługi na miejscu, jak i w internecie. Nagroda trafi do pierwszych 3000 osób, które to zrobią. Aktualny licznik znajduje się na stronie internetowej promocji.

Bon podarunkowy ważny do 31.08.2021 roku zostanie wysłany do klienta w ciągu dwóch miesięcy od spełnienia warunków promocji. Niestety, mBank nie sprecyzował w regulaminie w jaki sposób. Możemy zatem spodziewać się zarówno wiadomości e-mail, jak i SMS-a.

Na jakie nagrody od mBanku można jeszcze liczyć?

Samo posiadanie karty ze znaczkiem Mastercard upoważnia do brania udziału w programie Priceless Specials tego operatora. Premiuje on osoby aktywnie korzystające z karty i robiące zakupy u partnerów akcji. Nagrodami są vouchery i zniżki na powszechnie używane produkty i usługi. Mimo iż mBank nie przyznaje punktów na start, tak jak jest chociażby w promocji Bezcennych Chwil w Alior Banku, rejestracja w programie nic nie kosztuje.

Jeśli korzystanie z usług tego banku nie będzie sprawiało większych problemów, warto zainteresować się programem lojalnościowym. Za każde skutecznie polecone konto mBank daje premię od 75 do 200 zł. Namówienie znajomych czy rodziny do założenia rachunku osobistego nie jest tymczasem trudne dzięki częstym promocjom z gotówką dla nowych klientów.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Kalina

Bardzo fajna opcja. Przede wszytskim dlatego, że nie jest to oferta skierowanych wyłącznie dla nowych klientów banku mBank- bo takich promocji, dla nowych klientow jest na serio dużo! Ta promocje jest skierowana do stałych klientów banku, którzy dotej pory nie posiadali karty kredytowej. Super! Bo karta kredytowa sie w zyciu przydaje!

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×