Mozipo działa w sektorze pozabankowym już od 2007 roku. Jest jedną z pierwszych firm, które oferowały swoim klientom kredyty online i pożyczki za pośrednictwem SMS. Przez lata zdobyła zaufanie konsumentów, którzy cenią ją za proste i jasne procedury oraz możliwość otrzymania pieniędzy w 15 minut.

Mozipo oferuje pożyczki ratalne w wysokości od 100 do nawet 10 000 zł. Pierwsza pożyczka w kwocie do 500 zł jest zupełnie za darmo! Jeśli chcesz cieszyć się zastrzykiem gotówki bez oprocentowania, już teraz złóż wniosek na stronie internetowej pożyczkodawcy. Uzyskanie pożyczki jest dużo prostsze, niż otrzymanie kredytu gotówkowego, dlatego nie czekaj dłużej.

Mozipo – pożyczka ratalna do 10 000 zł

Mozipo zaskakuje konsumentów bardzo atrakcyjną ofertą pożyczek. Udziela pierwszej pożyczki ratalnej za darmo, pod warunkiem jej spłaty w ciągu 2 miesięcy. Kwota nie jest wysoka, bo wynosi 500 zł, ale już taki zastrzyk gotówki może wspomóc nasz budżet. Przy kolejnej umowie można starać się o większą pożyczkę, w wysokości od 100 do 10 000 zł. Na spłatę długu mamy od 2 do 24 miesięcy. 2 lata to wystarczająco długi okres czasu, aby uregulować dług. Tym bardziej, że raty można rozłożyć na wygodne dla naszych finansów płatności.

Ogromnym atutem współpracy z Mozipo jest możliwość zarządzania umową. Jeśli chcemy, możemy wydłużyć okres kredytowania, zmienić liczbę rat albo otrzymać dodatkową kwotę pożyczki online, jeśli ta, którą otrzymaliśmy, nam nie wystarczyła. Ponadto Mozipo daje ewentualność wcześniejszej spłaty kredytu oraz dokonywania innych zmian, które ułatwią nam uregulowanie długu. Ty też możesz korzystać z tych udogodnień i dołączyć do grona ponad 240 000 zadowolonych klientów (dane na 2017 rok).

Mozipo - weź pożyczkę

Mozipo – jakie wymogi stawia pożyczkobiorcom?

Oferta pożyczek ratalnych w Mozipo pozwala pożyczyć pieniądze w kilka minut. Na stronie internetowej znajdziemy szczegółowe warunki współpracy.
Jeśli chcemy starać się o pożyczkę w Mozipo, musimy:

 • mieć od 18 do 65 lat,
 • mieszkać na stałe w Polsce,
 • posiadać ważny dokument tożsamości,
 • otrzymywać stały dochód, który umożliwia nam spłatę pożyczki,
 • nie figurować w rejestrach dłużników,
 • mieć aktywny numer telefonu komórkowego,
 • mieć aktywny adres e-mail,
 • posiadać konto bankowe i korzystać z bankowości elektronicznej.

Jeśli mamy zbyt wiele aktywnych zobowiązań finansowych, Mozipo może nam odmówić pożyczki. Chce mieć pewność, że w terminie uregulujemy raty.

Weź darmowe 500 zł!

Mozipo – proces starania się o pożyczkę ratalną

Proces wnioskowania o pożyczkę w Mozipo jest prosty i bezproblemowy. Możemy już w 15 minut otrzymać przelew gotówki, jeśli tylko spełnimy wszystkie postawione nam wymogi.

Proces aplikowania o pożyczkę w Mozipo składa się z trzech kroków:

 1. Rejestracja w systemie Mozipo.
 2. Logowanie do systemu samoobsługowego i wybór kwoty kredytu.
 3. Potwierdzenie swojego wyboru.

Pierwszym krokiem jest założenie konta w systemie Mozipo. To umożliwi nam wnioskowanie o pożyczkę w sieci i uzyskanie pieniędzy. Można to zrobić za pomocą urządzenia z dostępem do internetu, zarówno na komputerze, jak i na smartfonie.
Następnie logujemy się do systemu samoobsługowego i wybieramy kwotę kredytu, jaką chcemy otrzymać. Decydujmy rozsądnie. Wysokość pożyczki na raty nie może być większa, niż nasze możliwości spłaty.

Ostatnim etapem jest potwierdzenie swojego wyboru. Pieniądze mogą trafić na nasze konto w 15 minut, o ile posiadamy rachunek w jednym z niniejszych banków: BNP Paribas, Bank Millenium oraz PKO Bank Polski.

Pamiętajmy o spłacaniu pożyczki. Płatności dokonujemy na rachunek bankowy za pomocą bankowości internetowej albo w oddziale banku. Informacje o wysokości raty zawsze możemy sprawdzić na swoim koncie w serwisie Mozipo. Ratę może uregulować inna osoba, pod warunkiem wpisania w informacjach na temat przelewu naszego numer PESEL. Jeśli nie uda nam się dokonać zwrotu długu, powinniśmy odroczyć dzień płatności i wydłużyć okres kredytowania. Dzięki temu unikniemy konsekwencji nieterminowych spłat i spirali zadłużenia.

Możemy też skontaktować się z pożyczkodawcą, wysyłając e-mail na adres info@mozipo.pl i wspólnie znaleźć dogodne rozwiązanie.
Mamy też możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki. Dzięki temu płacimy odsetki narosłe tylko do dnia uregulowania długu.

Weź pożyczkę!

Mozipo – podsumowanie

Mozipo - zalety

 • Darmowa pożyczka do 500 zł na 2 miesiące dla nowych klientów,
 • Minimum formalności,
 • Możliwość otrzymania pieniędzy w 15 minut,
 • Możliwość zarządzania umowami kredytowymi,
 • Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki,
 • Możliwość zmiany i odroczenia terminu spłaty,
 • pożyczka dla młodych od 18 roku życia.

Mozipo - wady

 • Konieczność posiadania stałego dochodu,
 • Sprawdzanie klientów w rejestrach dłużników,
 • Maksymalny wiek pożyczkobiorcy jedynie 65 lat,
 • Brak możliwości kontaktu z Mozipo w weekendy.

Informacje o Mozipo

Nazwa firmy

Mozipo sp. z o.o.

Adres Aleje Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
Telefon 735 440 707
Adres e-mail info@mozipo.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 9:00 - 18:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek