Weź pożyczkę Kredyty Gotówkowe- porównywarka Alior Bank – Opinie

Atrakcyjna oferta także dla nowych klientów

Alior Bank zachęca potencjalnych klientów formalnościami ograniczonymi do minimum. Aby wziąć pożyczkę, nie są wymagane zaświadczenia o dochodach – do otrzymania pieniędzy potrzebny jest wyłącznie dowód. Ponadto, jak deklaruje Alior Bank, cały proces odbywa się w trakcie jednej wizyty w placówce, co jest kolejnym udogodnieniem dla potencjalnego pożyczkobiorcy. Procedura odbywa się na drodze konsultacji z ekspertem firmy. Weryfikuje on dane i dba o zaplecze formalne. Następnie pomaga wybrać ofertę dopasowaną do potrzeb klienta. Rozmowa prowadzi do rozpatrzenia wniosku. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pieniądze zostaną przelane na wskazane wcześniej konto, nawet tego samego dnia.
Inną korzyścią, jaką oferuje Alior Bank, jest wysoka kwota pożyczki. Może ona wynosić nawet 200 tys. zł. Z kolei jeśli klient aplikuje o kwotę do 15 tys., oprocentowanie wynosi 4,9 proc. Korzystne warunki niewątpliwie są w stanie przyciągnąć uwagę wielu osób szukających pożyczki.

Złóż wniosek o kredyt gotówkowy w Alior Bank

Zarówno banki, jak i firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Możliwe, że właśnie sukcesy odnoszone przez firmy udzielające chwilówek przez internet zainspirowały banki do wprowadzenia podobnych rozwiązań. Minimalne formalności i niskie oprocentowanie to atrakcyjna propozycja, szczególnie dla osób, które jeszcze nie korzystały z oferty Alior Banku.

„Jeśli chodzi o branżę pożyczkową, banki mają na uwadze to, że muszą konkurować z firmami pozabankowymi. Posiadają one interesujące oferty krótkoterminowych chwilówek, jak również pożyczek na raty. Mnogość ciekawych propozycji niewątpliwie odpowiada potrzebom wielu klientów. Liczne udogodnienia, w tym mobilne rozwiązania, były dotychczas właściwe firmom pożyczkowym, jednak coraz częściej wdrażają je również banki”- komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.