Pożyczka zimowa w T-Mobile Bank

Alior Synk, jedna z przodujących marek bankowości online w maju 2014r. połączyła się ze znanym i cenionym operatorem komórkowym T-Mobile – dawną Erą. Z tego połączenia powstała nowa marka bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe, inaczej zwanym T-Mobile Bankiem.
Pożyczka zimowa w T-Mobile Bank
Alior Bank - Kredyt gotówkowy

Alior Bank to instytucja, która na rynku pożyczkowym działa już bardzo długo. Warto zaznaczyć, że firma w 2014 roku jako pierwszy polski bank wygrała konkurs Retail Bankier International na Najlepszy Europejski Bank Detaliczny roku 2014. Alior Bank cieszy się uznaniem, a jego wyjątkowa oferta pożyczkowa przyciąga wielu klientów. Departamenty Centrali Alior Banku mieszczą się obecnie w Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

Weź pożyczkę Opinie o Alior Bank

Internetowa pożyczka bankowa

Wiele osób zastanawia się czym różni się pożyczka bankowa od kredytu. Czy różnica wynika z samej procedury ubiegania się o dodatkowe środki?

Pożyczka bankowa od kredytu gotówkowego różni się przede wszystkim przeznaczeniem. Banki, podlegają bowiem Prawu Bankowemu, które jasno określa, iż kredyt gotówkowy udzielny może być wyłącznie na konkretny cel jak np. kredyt samochodowy, hipoteczny czy konsolidacyjny, co więcej po udzieleniu kredytu gotówkowego bank może wymagać od nas udowodnienia, iż środki zostały wykorzystane zgodnie z umową. Jeśli nie uda się nam tego dowieść, wówczas bank może wymagać od nas natychmiastowego zwrotu pożyczonej kwoty. Pożyczka natomiast udzielana jest na dowolny cel, dzięki czemu środki możemy dowolnie zagospodarować.

Kwota pożyczki bankowej

T-Mobile Bank umożliwia nam wnioskowanie o pożyczkę bankową do 150 000 zł z maksymalnym rozłożeniem zobowiązania na 10 lat. Aby uzyskać pożyczkę należy w pierwszej kolejności wypełnić internetowy wniosek, w którym wymagane jest podanie danych osobowych, informacji o zatrudnieniu, warto zaznaczyć, że bank akceptuje różne jego formy również umowy zlecenie i umowy o dzieło. We wniosku zaznaczamy kwotę pożyczki oraz okres spłaty, którym potencjalnie jesteśmy zainteresowani. W ciągu maksymalnie dwóch dni nasz wniosek zostanie rozpatrzony, a przedstawiciel departamentu analityki skontaktuje się z nami w celu udzielenia informacji na temat naszej zdolności kredytowej.

Promocja zwrotu odsetek

Do końca lutego obowiązywać będzie promocyjna wersja oferty, która umożliwia zaoszczędzenie kwoty równej kwocie rocznych odsetek. Aby móc skorzystać z promocji należy uzyskać pożyczkę, a następnie spłacać ją terminowo. Jeśli dotrzymamy warunków, wówczas w ostatnim roku spłaty naszej pożyczki raty zostaną obniżone o kwotę oprocentowania wynoszącego 4,99%. Wysokość prowizji jest ustalana indywidualnie, w zależności od kwoty pożyczki, oceny naszej zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego i wacha się ono od 0% do ponad 20%.

Wybierając ofertę pożyczki w T-Mobile Banku sami decydujemy, czy interesuje nas opcja z ubezpieczeniem, czy też bez. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż większość instytucji bankowych, w tym również T-Mobile Bank, oferuje atrakcyjniejsze oferty przy ubezpieczonych pożyczkach. Biorąc pożyczkę w T-Mobile Banku nie musimy posiadać innych aktywnych usług, ani konta bankowego w tym banku, dzięki czemu spłata zobowiązania może być dokonywana w dwojaki sposób – jeśli posiadamy konto w T-Mobile Banku, wówczas możemy wybrać automatycznego pobierania raty. Wystarczy więc pamiętać jedynie, aby kwota raty kredytu była dostępna na naszym koncie w dniu wyznaczonej spłaty, opcja ta daje gwarancję terminowej spłaty pożyczki, a co za tym idzie, nie będziemy mieli problemu ze skorzystaniem z promocji zwrotu odsetek. Jeśli jednak mamy konto w innym banku i interesuje nas wyłącznie pożyczenie środków możemy zdecydować się na samodzielną spłatę rat.

Jak każda oferta tak i ta zaproponowana przez T-Mobile Bank ma swoje plusy i minusy. Z jednej strony musimy liczyć się z tym, że na odpowiedź od banku możemy czekać nawet do dwóch dni, jednakże w zamian za cierpliwość mamy możliwość otrzymania pożyczki na atrakcyjnych warunkach oraz możliwość uniknięcia kosztów rocznych odsetek.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Bartek

Bardzo dobry artykuł- bo taki „szczery i uczciwy”, który mówi zarówno o plusach jak i minusach!

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×