Co można zyskać w promocji?Do 140 zł
Do kiedy trwa promocja?Do 30 czerwca 2021 roku

Kto może skorzystać na okazji mBanku dla młodych?

W zależności od grupy wiekowej klienci instytucji finansowych liczyć mogą na różne warunki podstawowych usług. O ile młodym trudniej wziąć pożyczkę albo kredyt, tak pod względem ofert na konta bankowe nie mają co narzekać. Większość z nich jest bezwarunkowo zwolniona z opłat, zatem wybór konkretnego rachunku podyktowany jest dodatkowymi korzyściami. Kto skorzysta na tych proponowanych przez mBank?

Do IV edycji promocji „I możesz więcej” kwalifikują się pełnoletni, którzy mogą otworzyć eKonto możliwości, czyli nie mający więcej niż 24 lata. Ponadto muszą być dla banku “nowymi” klientami. Według regulaminu spełniają to kryterium osoby, które po 1 stycznia 2017 roku nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego ani rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Czy trudno jest zasłużyć na 120 zł za założenie eKonta Możliwości?

Podobnie jak wiele innych okazji bankowych związanych z otwieraniem nowego rachunku, także nowa promocja mBanku wymaga przede wszystkim aktywnego korzystania ze świeżo założonego konta. Co dokładnie należy zrobić, aby zasłużyć na premię?

  1. Do 30 czerwca 2021 roku założą konto z kartą debetową przez promocyjny wniosek dostępny na stronie https://www.mbank.pl/indywidualny/m/i-mozesz-wiecej/
  2. W miesiącu otwarcia konta lub następującym po nim dokonać co najmniej 3 płatności Google Pay lub Apple Pay na miejscu lub w internecie. To uprawnia do odebrania 20 zł.
  3. W tym samym czasie wykonać minimum trzy przelewy na numer telefonu za pomocą BLIKA, za co dostaje się kolejne 20 zł.
  4. Do końca analogicznego okresu otworzyć powiązany z eKontem Możliwości rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, którego saldo będzie wynosiło więcej niż 30 zł. Dzięki temu otrzyma się dodatkowo 20 zł.

Nagrody składają się łącznie na 60 zł, ale suma ta zostanie uzupełniona o kolejne 80 zł w przypadku zrealizowania wszystkich trzech zadań równocześnie. Jak wiele nie wyniosłaby ostateczna premia, jej przyjścia należy spodziewać się do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostało otwarte konto.

A może lepiej pokusić się o promocję mBanku na standardowe konto?

Warunki uzyskania premii za założenie eKonta Możliwości nie należą do najtrudniejszych, ale sam bonus też nie powala wysokością. Sporą zaletą jest jednak wypłacanie nagrody w gotówce, co ostatnimi czasy należy w bankowych promocjach do rzadkości. Młode osoby mogące sobie pozwolić na wpływ 1000 zł miesięcznie na konto powinny zastanowić się również nad promocją na „dorosłe” konto, które staje się darmowe po spełnieniu właśnie takiego warunku. Premia za otworzenie podstawowego konta w mBanku wynosi do końca maja 150 zł.

Innym sposobem na wyciągnięcie większych pieniędzy z akcji promocyjnych tej instytucji jest przystąpienie do programu poleceń mBanku, gdzie za każde konto rekomendowane członkowi rodziny lub znajomemu można otrzymać od 75 do 300 zł. Wykorzystać można w tym celu zachętę w postaci tej samej promocji, na której samemu skorzystało się przy otwieraniu konta.