Za nowe konto firmowe mBank przyznaje 300 zł!

Typowi przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą w II połowie 2021 roku powinni rozglądać się za premiami za nowe konto rozpoczynającymi się od 300 zł. Właśnie tyle otrzymają w promocji mBanku, jeżeli zdecydują się prowadzić rachunek firmowy właśnie w tej instytucji. Wśród okazji bankowych dla JDG ta wyróżnia się przede wszystkim prostotą.
Za założenie firmy i konta mBank daje 350 zł
eKonto standard w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
  • 300 zł za nowe konto firmowe
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 sierpnia 2021 roku

Do kogo skierowana jest promocja mBanku na nowe konto firmowe?

Osoba prowadząca działalność gospodarczą może otworzyć konto bankowe dla zwyczajnych klientów lub korzystać z dotychczasowego rachunku osobistego. Za sprawą atrakcyjnych premii gotówkowych i zwolnień z opłat nie ma jednak sensu łączyć wydatków prywatnych z tymi związanymi z przedsiębiorstwem. Od niedawna do banków kuszących właścicieli JDG promocjami dołączył mBank.

Nowa oferta jednej z największych instytucji finansowych na polskim rynku skierowana jest do obecnych lub świeżo upieczonych przedsiębiorców. Mogą oni liczyć na 12 miesięcy bez opłat za prowadzenie konta oraz 300 zł w formie przelewu na konto. Co trzeba dokładnie zrobić, aby okazja „Komfortowe konto firmowe z premią 300 zł” przysłużyła się naszemu biznesowi?

Najprostsza promocja bankowa dla przedsiębiorców

Żaden przedsiębiorca nie powinien mieć problemu z uzyskaniem premii za nowe konto firmowe od mBanku. Aby otrzymać nagrodę w wysokości 300 zł, należy tylko:

  1. Do 31 sierpnia 2021 roku złożyć wniosek promocyjny o otwarcie mBiznes konta Standard z kartą debetową MasterCard Debit Business w placówce banku, na stronie www.mbank.pl albo u wymienionych tam partnerów instytucji.
  2. Przez 30 dni od ostatecznego podpisania umowy wykonać transakcje bezgotówkowe wydaną kartą debetową na łączną kwotę sięgającą minimum 1000 zł.

To jedyne warunki, które trzeba spełnić, żeby uzyskać roczne zwolnienie z opłat oraz nagrodę 300 zł. Osoby korzystające zazwyczaj z promocji na konta osobiste nie powinny zapomnieć, że okazje firmowe rządzą się innymi prawami w kwestii odprowadzania podatków. Premia traktowana jest jako przychód firmy. Spłynie na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania zadania z transakcjami bezgotówkowymi, więc warto pamiętać, aby dopisać ją do zeznań podatkowych.

Czy właściciele firm mają do dyspozycji lepsze promocje bankowe?

Wśród promocji kierowanych do osób planujących rozkręcenie własnej firmy propozycja mBanku nie ma sobie równych pod względem prostoty. Kwota jak na obecnie panujące standardy również jest wysoka, przynajmniej jeżeli chodzi o premie podstawowe. Biznesy korzystające z terminali płatniczych czy mające kontrahentów za granicą liczyć mogą jednak na większe kumulacje nagród w innych bankach.

Gdzie opłaca się obecnie założyć konto firmowe pod kątem premii gotówkowej? Wiele zależało będzie od rodzaju działalności. Propozycje są następujące:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Marek

350 zł to kupa szmalu, a mBank to bank, w którym i bez tego bonusa opłaca się mieć konto.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×