e-konto z premią do 140 zł w mBank!

mBank proponuje założenie eKonta i uzyskanie promocyjnych 140 zł, które można przeznaczyć na dowolny cel. To znakomita oferta, która daje wiele możliwości i niesie za sobą mnóstwo korzyści. Przeczytaj, co daje eKonto oraz jak je założyć i odebrać nagrodę finansową!
Jakie możliwości daje eKonto od mBanku?
eKonto standard w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Jakie możliwości daje eKonto od mBanku?

Każdy, kto chciałby prowadzić swój rachunek osobisty w innym banku powinien zainteresować się ofertą od mBanku, który za założenie eKonta proponuje bonus pieniężny w wysokości 140 zł. Ponadto, jeżeli otworzymy promocyjne konto na selfie otrzymamy dodatkowe 50 zł! Jakie możliwości daje eKonto? Poniżej wskazaliśmy wszystkie korzyści, jakie za sobą niesie, zapoznaj się!

Zakładając eKonto możemy liczyć na:

  • wypłaty dowolnej kwoty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
  • dokonywanie przelewów internetowych,
  • korzystanie z funkcjonalnej aplikacji mobilnej,
  • weryfikacja stanu konta w aplikacji i bankomacie,
  • dokonywanie transakcji BLIK, np.: przelewy na numer telefonu.

W tym miejscu należy podkreślić, że wymienione z wymienionych możliwości można korzystać zupełnie za darmo! Płatne są tylko usługi tj. przelewy ekspresowe, przelewy walutowe i wpłatomaty sieci Euronet.

Jak założyć eKonto i odebrać nagrodę w wysokości 140 zł?

To naprawdę proste! eKonto można założyć zarówno za pośrednictwem strony internetowej banku, jak i w wybranym oddziale, decyzja należy do nas. Cały proces otwarcia rachunku jest łatwy i nie wiąże się z przedstawieniem dużej liczby dokumentów, poza tym nie zajmie nam wiele czasu!

W sytuacji, gdy eKonto będzie już aktywne, wtedy do odebrania nagrody pieniężnej będzie potrzebne spełnienie kilku prostych warunków tj.:

  • zapłacenie minimum 3 razy telefonem,
  • wykonanie minimum 3 przelewów na numer telefonu,
  • posiadanie aktywnego cel oszczędnościowego.

Na ich wykonanie mamy czas od dnia otwarcia rachunku do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku.

Promocja na założenie eKonta z bonusem do 140 zł trwa do 30.11.2020 r.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Rejo
Ocena :
     

to co wyróżnia mBank to zdecydowanie fakt, że się starają i na okrągło wprowadzają jakieś promocje, bonusy, premie, udogodnienia. Jednym z takich premii jest 140 złotych przy założeniu e-konta. Co chyba ważne e-konto to żaden bubel! To super extra rozwiązanie, które daje nam bardzo wiele korzyści. Z poziomu telefonu mamy dostęp do naszego konta, co mocno ułatwia dostępność oraz mamy BLIKa! A chyba każdy się ze mna zgodzi, że BLIK to najlepsza forma płatności jaką wymyślono;)

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×