Załóż cel oszczędnościowy z oprocentowaniem do 2,5% w mBank!

Jeżeli posiadasz już konto oszczędnościowe lub lokatę w mBanku, zastanów się nad założeniem celu oszczędnościowego z korzystnym oprocentowaniem do 2,5%! Jak skorzystać z tej promocji i zacząć odkładać środki? Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszym tekście, zapoznaj się!
Na czym polega cel oszczędnościowy w mBanku?
eKonto standard w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Jak skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,5%?

Właściciele konta w mBanku, którzy w dniu 30.04.2020 r. posiadali na swoich rachunkach oszczędnościowych oraz lokatach mniej niż 1000 zł mogą założyć cel z promocyjnym oprocentowaniem 2,5%. To znakomita propozycja dla wszystkich, którzy chcą zacząć zbierać środki i dzięki nim realizować swoje plany i marzenia.

Jeżeli spełniamy wyżej wymienione warunki, wtedy będziemy mogli skorzystać z tej promocji. Cel oszczędnościowy można założyć zarówno za pośrednictwem strony internetowej mBanku, jak i wizyty w wybranej placówce. Cała procedura jest naprawdę prosta i nie zajmie wiele czasu.

Na czym polega cel oszczędnościowy w mBanku?

Po założeniu celu oszczędnościowego mBank będzie regularnie odkładał środki na jego zrealizowanie. Na czym to polega? Przykładowo, jeżeli wykonamy przelew, wypłatę z bankomatu lub płatność kartą na kwotę np. 176,20 zł, wtedy mBank ją zaokrągli do 180 zł, i my zaoszczędzimy 3,80 zł, które automatycznie zasilą nasz cel.

Obecnie mBank proponuje dwa cele oszczędnościowe do wyboru

  1. Przyszłość dziecka – 20 000 zł w 10 lat.
  2. Remont – 6000 zł w 6 miesięcy.

Więcej szczegółów dotyczących tych celów można znaleźć na stronie internetowej mBanku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Janusz

To jest promocja „widmo”. Jak warunkiem skorzystania z promocji może być stan konta czy tam lokat na 30.04.20? Przecież to jakis absurd.
a 20.000 pln za 10 lat będzie warte tyle co nic!

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×