Po założeniu konta w Pekao odzyskasz do 100 zł za płatności!

Klienci polskich banków przyzwyczaili się już, że otwarcie nowego konta jest zazwyczaj równoznaczne z otrzymaniem premii. Bonusy przyjmują różne formy, a do najpopularniejszych należą proste przelewy gotówkowe oraz karty podarunkowe do największych sklepów w Polsce. Pekao w nowej promocji stawia jednak na zwroty za płatności kartą, sięgające maksymalnie 100 zł.
Kto może zostać "nowym" klientem Pekao w tej promocji?
Bank Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji? Do 100 zł
Do kiedy trwa promocja? Do 31 marca 2021 roku

Kto może zostać „nowym” klientem Pekao w tej promocji?

Okazje pozwalające uzyskać bonus pieniężny zaraz po otwarciu rachunku sprawiają, że klienci patrzą przychylniej na dość podobne do siebie oferty kont bankowych. Często promocje przyciągają wysokością kwoty, ale niekiedy bywają tylko miłym dodatkiem. Ta druga sytuacja ma miejsce w przypadku nowej propozycji Pekao na I kwartał 2021 roku. Kto dokładnie ma szansę z niej skorzystać?

Jak mówi regulamin I edycji promocji „Zyskaj do 10% zwrotu za płatności kartą z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium”, Pekao uznaje za nowych tych klientów, którzy po 4 stycznia 2019 roku ani nie posiadali, ani nie współposiadali rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych lub lokat terminowych w banku. Poza tym muszą oczywiście spełniać wymagania potrzebne do założenia jednego z objętych promocją kont.

Co trzeba zrobić, aby uzyskać maksymalny zwrot za płatności kartą?

Wymagania stawiane przez Pekao są stosunkowo trudne do spełnienia. Po trzech miesiącach od przystąpienia do promocji dostaje się 10% zwrotu za płatności kartą. Maksymalnie dostać można 100 zł, zatem uczestnicy akcji mają do wydania przeszło 1000 zł kartą. Dla porównania, w styczniowej promocji BNP Paribas otrzymuje się za nowe konto 250 zł bez konieczności wiązania gotówki.

Co dokładnie trzeba zrobić tutaj?

  1. Do 31.03.2021 r. na stronie banku lub w aplikacji mobilnej PeoPay podpisać umowę o jedno z dwóch kont objętych promocją, a także kartę debetową i dostęp do aplikacji mobilnej PeoPay.
  2. W ciągu trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po dniu przystąpienia do promocji otrzymać po jednym wpływie na minimum 500 zł, który nie będzie pochodził z konta danego klienta w Pekao, pożyczki lub wpłaty gotówkowej.
  3. W tym samym okresie dokonać każdego miesiąca co najmniej 1 transakcję bezgotówkową.
  4. Przez cały ten okres wydać 1000 zł, sprawdzając czy regulamin promocji nie wyklucza konkretnych transakcji (należy do nich m.in. płacenie w barach czy aptekach).

Jeśli klient spełni wszystkie warunki, zwrot 10% płatności kartą spłynie na jego konto do końca miesiąca, który nastąpi po trzymiesięcznym okresie wyznaczonym przez otwarcie rachunku. Cała kwota zwolniona jest z podatku.

Czy kiepska promocja Pekao może stać się lepsza?

Jeżeli w Pekao wystartowałaby z początkiem roku wyłącznie ta promocja, oferta banku związana z kontami osobistymi nie stanowiłaby pod kątem okazji zbyt łakomego kąska. Na całe szczęście osoby otwierające konta w Pekao od stycznia do marca będą miały szansę na wzięcie udziału w promocji ze zwrotem maksymalnie 200 zł za płatności kartą kredytową. Nieco mniejsza kwota oferowana jest za dodatkowe Konto Przekorzystne dla Młodych. Za założenie konta dla dziecka Pekao oferuje 50 zł.

Nie wolno zapominać również o bardzo atrakcyjnym programie poleceń Pekao. Najskuteczniejszym w rekomendowaniu banku może przynieść nawet 1500 zł, bowiem pozwala uzyskać do 15 premii opiewających na 100 zł za każdego nowego klienta.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Domi
Ocena :
     

Bardzo sobie cenie, że nikt nie ukrywa tego, że promocja nie zwala z nóg!

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×