5 razy więcej punktów Bezcenne Chwile z kartami Pekao

Bank Pekao postanowił pomóc swoim klientom w zbieraniu punktów programu Mastercard Bezcenne Chwile. Od tej pory wszystkie płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz aplikacją PeoPay wiążą się z dodatkowymi punktami programu lojalnościowego. To ile zyskamy zależy od tego, jaką kartą się posługujemy. Zarejestruj się w Bezcennych Chwilach już dzisiaj, zbieraj punkty i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody i vouchery.
Jak wziąć udział w promocji i co można zyskać?
Konto Przekorzystne w Pekao - zobacz ofertę
Konto Przekorzystne w Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
 • Nawet 5 razy więcej punktów programu Bezcenne Chwile Mastercard
Do kiedy trwa promocja?
 • Bezterminowo

Dla kogo jest ta promocja?

Więcej punktów programu Bezcenne Chwile otrzymać mogą wszyscy pełnoletni klienci Banku Pekao z pełną zdolnością do czynności prawnych. Wystarczy, że są posiadaczami jednej z kart płatniczych Mastercard wydanych przez Pekao i zarejestrują swoją kartę w programie Bezcenne Chwile.

Jak wziąć udział w promocji i co można zyskać?

Zasady udziału w promocji są niezwykle proste i nie będą wymagały od klientów żadnych dodatkowych czynności. To, ile można zyskać, zależeć będzie od karty jaką się posługujemy. Co należy zrobić?

 1. Przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę wydaną przez Bank Pekao.
 2. Jak najczęściej dokonuj płatności kartą debetową, aplikacją PeoPay lub kartą kredytową. Za każdą z nich otrzymasz dodatkowe punkty na swoje konto programu Bezcenne Chwile.
 3. Za każde wydane 50 zł otrzymasz:
  2 dodatkowe punkty, jeśli zapłacisz debetówką lub w aplikacji PeoPay,
  4 dodatkowe punkty, jeśli zapłacisz kartą kredytową,
  5 dodatkowych punktów, jeżeli zapłacisz Kartą Kredytową z Żubrem.
 4. Dodatkowe punkty trafią na Twoje konto w ciągu 14 dni od daty transakcji.

Punkty programu będziesz mógł wykorzystać przez kolejne 3 lata od ich przyznania.

Transakcje wyłączone z promocji

Zyskać można naprawdę sporo, nawet jeżeli weźmiemy pod uwagę dość długą listę wyłączeń z promocji. Pełny spis znajdziemy na stronie internetowej promocji. Widnieją na niej między innymi:

 • apteki,
 • drogerie,
 • sklepy z napojami alkoholowymi,
 • dyskoteki,
 • kluby nocne,
 • gry hazardowe,
 • przekazy pieniężne.

Niedozwolone jest także doładowywanie portfeli wirtualnych.

Dodatkowy zysk za codzienne zakupy

Gromadzenie punktów programu Mastercard Bezcenne Chwile bywa dość żmudnym procesem, więc każda okazja by go przyspieszyć jest dobra. W najnowszej promocji Pekao możemy zyskać nawet 5 razy więcej punktów, co znacząco przełoży się na czas, w jakim będziemy mogli wybrać wymarzone nagrody z katalogu.

Cieszymy się też z faktu, że po tym jak skończyła się większość promocji Banku Pekao dla konta indywidualnego, mamy kolejną okazję by o nim napisać. Wciąż obowiązują za to promocje z premią 100 zł za konto dla dziecka w Pekao oraz aż 2000 zł za otworzenie konta firmowego w Pekao.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść