Co można zyskać w promocji?100 zł za OC

50 zł za AC

Do kiedy trwa promocja?Do 31 marca 2021 roku

Kto dostanie od PKO BP premię za ubezpieczenie samochodu?

Przy wyborze konta bankowego rzadko jednym z kryteriów jest możliwość bezproblemowego opłacenia polisy samochodowej za pośrednictwem banku. W wielu przypadkach zmienić mogą to promocje, które nagradzają kierowców za wykupowanie OC i AC. Do końca I kwartału jedna z nich trwa w PKO BP, choć niestety oferuje wyłącznie kod

Kto może przystąpić do promocji „Jedziemy z tym”? Podlegają jej wszyscy klienci banku, którzy nie zawierali jeszcze umowy ubezpieczenia komunikacyjnego danego pojazdu w PKO BP. Ważne jest oczywiście także posiadanie samochodu oraz chęć wykupienia polisy w jednym z pięciu towarzystw ubezpieczeniowych: AXA, Compensa, Generali, InterRisk i Link4.

W jaki sposób uzyskać 150 zł do wydania na Allegro?

Spełnienie warunków nie jest trudne, ale pewne wątpliwości budzić może minimalna kwota OC i AC. W obu przypadkach należy podpisać umowę na co najmniej 600 zł, zatem roczna opłata za polisę ubezpieczeniową wynosić musi 1200 zł. Oszczędniejsi kierowcy ze sporymi zniżkami mogą zyskać więcej na pozostaniu przy dotychczasowej formie wykupowania polisy.

Co zrobić muszą natomiast ci, którzy chcą zyskać 150 zł do wydania na Allegro od PKO BP? Powinni:

  1. Do 31.03.2021 r. zawrzeć umowę ubezpieczenia OC z NNW na minimum 600 zł w placówce banku, na infolinii, przez bankowość elektroniczną iPKO lub aplikację mobilną IKO. Za to bank oferuje 100 zł.
  2. Jeżeli umowę rozszerzy się o autocasco, również kosztujące co najmniej 600 zł, kwota premii wzrasta do 150 zł.
  3. Opłacić pełną składkę określoną w umowie gotówką lub przelewem wewnętrznym.

Nagroda w formie kodu SMS przesłana zostanie klientowi najpóźniej dzień po dopełnieniu wszystkich formalności. Czas na wykorzystanie bonu na Allegro mija 31 grudnia 2021 roku.

Gdzie jeszcze można dostać pieniądze za ubezpieczenie samochodu przez bank?

W chwili powstawania tego tekstu PKO BP nie oferuje żadnej innej opłacalnej okazji. Oczywiście może się to zmienić z dnia na dzień, dlatego warto śledzić aktualne informacje o promocjach bankowych. Wykupienie polisy może być jednak pilne, zważywszy na fakt, że kara za brak OC wzrosła w 2021 roku do 5600 zł! Czy gdzieś jeszcze można się spotkać z podobnymi ofertami?

Bon na 100 zł na Allegro za pakiet OC i AC oferuje także Millennium. Tam jednak na premii za samo ubezpieczenie się nie kończy, ponieważ zgarnąć można w sumie 700 zł. Odpowiadają za to trzy dodatkowe okazje:

Jeśli ktoś miałby zakładać konto w celu obniżenia rocznej składki OC i AC, raczej powinien wybrać właśnie tę propozycję!