200 zł na Allegro za przelew wynagrodzenia na konto w PKO BP

Bank PKO BP startuje z kolejną promocją dla posiadaczy kont. Tym razem do zdobycia są bony na Allegro o wartości nawet 200 zł. Jednak promocja przeznaczona jest tylko dla wybranych klientów banku. Dowiedz się jak sprawdzić czy zostałeś wybrany i jakie warunki musisz spełnić by odebrać dodatkową premię od PKO BP.
Jak zdobyć bony na Allegro od PKO BP?
Konto za Zero w PKO BP - zobacz ofertę
Konto za Zero w PKO BP

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji?
  • Bony na Allegro o wartości 200 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 sierpnia 2022 roku

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja przeznaczona dla wybranych, aktualnych klientów banku PKO BP. By dowiedzieć się czy możesz wziąć udział w akcji sprawdź wiadomości w bankowości elektronicznej PKO, a także e-maile i sms-y od banku.

Jak zdobyć bony na Allegro od PKO BP?

Warunki, które należy spełnić w najnowszej promocji banku PKO BP nie są skomplikowane. Najważniejszy jest fakt zaproszenia Cię do udziału w promocji przez bank. Instrukcja jak wziąć udział w najnowszej akcji PKO BP i Allegro krok po kroku:

  1. Sprawdź w bankowości internetowej, wiadomościach e-mail i sms czy zostałeś wybrany do promocji.
  2. Jeżeli tak, to do 31 sierpnia zarejestruj się na stronie internetowej promocji. Link znajdziesz w wiadomości od banku.
  3. We wrześniu i październiku zapewnij wpływ wynagrodzenia (pensja, stypendium, emerytura lub renta) na Twoje konto. Minimalna łączna kwota, która powinna wpłynąć na Twój rachunek to 900 zł.
  4. W tych miesiącach wykonaj też transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł.
  5. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz te warunki otrzymasz bon o wartości 100 zł do wydania na portalu aukcyjnym Allegro. Łącznie możesz więc zdobyć nawet 200 zł!

Bony znajdziesz w swojej skrzynce odbiorczej w bankowości internetowej PKO BP.

Konto i karta w PKO BP kluczem do wielu promocji

Musimy przyznać, że ostatnie działania PKO BP w zakresie promocji bardzo nam się podobają. Bank walczy o klientów i kusi ich kolejnymi akcjami pozwalającymi zdobyć atrakcyjne bonusy. Z kartą Visa PKO BP wygrać możemy bilety na Mundial zaś z kartą PKO Mastercard Platinum zdobyć można aż 300 zł w punktach Bezcenne Chwile. Teraz możemy dodać do tego promocję związaną bezpośrednio z kontem osobistym, co sprawia że połączenie tych dwóch produktów daje nam naprawdę sporo korzyści.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść