Otwórz Konto Dziecka w PKO i zgarnij 100 zł na Allegro

Konto osobiste to podstawa funkcjonowania we współczesnym świecie! Bank PKO dobrze to rozumie i zachęcą rodziców do otworzenia rachunku dla swoich pociech! Naucz swoje dziecko zarządzania finansami, a przy okazji zgarnij 100 zł na Allegro! Sprawdź warunki promocji i złóż wniosek już teraz!
Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać nagrody od PKO?
Konto za Zero w PKO BP - zobacz ofertę
Konto za Zero w PKO BP

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 września 2022 roku

Szkoła samodzielności – nowa promocja od PKO BP

Nowa promocja “Szkoła samodzielności” to oferta specjalna PKO Konta Dziecka, do 13 roku życia. Załóż konto dla swojego dziecka i rozpocznij naukę samodzielnego zarządzania finansami, a przy okazji zgarnij bon 100 zł do Allegro.

Oferta jest ograniczona do 700 nowych klientów. Z promocji można skorzystać do 30 września 2022 roku. Ty, jako rodzic, musisz posiadać konto osobiste w PKO oraz aktywny dostęp do bankowości iPKO.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać nagrody?

Promocja opiera się na bardzo prostych zasadach. Co trzeba zrobić aby wziąć udział w promocji PKO “Szkoła samodzielności” i wygrać wszystkie nagrody?

  1. Otwórz PKO Konto Dziecka dla swojego dziecka i zamów kartą PKO Junior i wyraź wymagane zgody.
  2. Zgłoś chęć udziału w promocji, rejestrując się na stronie promocji Szkoła samodzielności.
  3. Do 14 października 2022 roku Twoje dziecko musi co najmniej 2 razy zapłacić kartą PKO Junior.
  4. Nagroda zostanie przekazana na Twoje IKO w sekcji „Powiadomienia” oraz iPKO na Twoją skrzynkę pocztową.

Konto dla dziecka – promocje w innych bankach

Praktycznie każdy bank proponuje ofertę specjalną, która ma zachęcić do założenia konta dla dziecka. Najczęściej pojawiającą się promocją jest tzw. kieszonkowe od banku. Jest to propozycja łatwej gotówki, za zrealizowanie prostych warunków.

Dokładnie taką propozycję składa Credit Agriocle w ramach promocji “100 zł KieszonkoweGO!” a także Kieszonkowe na start od BNP Paribas.

Sprawdź co proponuje Twój bank i wybierz ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich oczekiwań i skorzystaj już teraz. Wszystkie wymienione oferty są ograniczone czasowo!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść