100 zł kieszonkowego od BNP Paribas

Do 17 października 2022 konto dla dziecka w BNP Paribas otworzysz w promocji! Sprawdź jak łatwo możesz zarobić 100 zł! Zapoznaj się z warunkami oferty i złóż wniosek już teraz!
Otwórz konto dla dziecka w BNP Paribas i zapewnij mu 100 zł kieszonkowego
Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - weź pożyczkę
Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 17 października 2022 roku

Otwórz konto dla dziecka w BNP Paribas i zapewnij mu 100 zł kieszonkowego

Bank BNP Paribas zorganizował prostą promocję dla klientów wieku od 7 do 18 lat – “Kieszonkowe na start”. Jeśli masz dzieci i otwarte konto osobiste w BNP możesz przystąpić do promocji. Wystarczy, że założysz swojemu dziecku:

  • Konto Karty Samodzielniaka z Kartą Samodzielniaka lub Mikrokartą Samodzielniaka,

lub

  • Konto Samodzielniaka z Kartą do Dorosłości.

Następnie wystarczy dopilnować, aby Twoje dziecko regularnie płaciło kartą do konta, a otrzyma kieszonkowe o łącznej wartości 100 zł. Sprawdź co trzeba zrobić!

Co trzeba zrobić aby zgarnąć nagrodę od BNP Paribas?

  1. Załóż konto swojemu dziecku w wieku od 7 do 18 lat w okresie trwania sprzedaży premiowej „Kieszonkowe na start” – masz czas do 17 października 2022 roku.
  2. Dopilnuj, by w każdym miesiącu kalendarzowym, przez 5 miesiące od otwarcia konta, dziecko wykonało swoją kartą co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.
  3. Zapewnij dostęp do systemu bankowości internetowej GOonline przez 5 kolejne miesiące od otwarcia konta.
  4. Za każdy z pięciu miesięcy, w których Twoje dziecko wykona min 5 transakcji, otrzyma 20 zł premii.

Promocje dla najmłodszych klientów w innych bankach

Banki coraz bardziej rozszerzają swoją ofertę, jeszcze mocniej otwierając się na najmłodszych klientów. Każdy bank posiada w swojej ofercie konto dla młodych, jednak nie każdy gwarantuje możliwość dodatkowego zarobku!

Bank Millennium, podobnie jak BNP, również proponuje kieszonkowe w ramach promocji dla młodych. Bank daje szansę na uzyskanie 100 zł na eKarcie goodie za Konto 360° Junior Millennium.

Kieszonkowe od BNP i Millennium to dobre oferty, jednak nie jedyne na rynku! ING Bank Śląski proponuje znacznie więcej, bo aż 200 zł. Niestety, promocja ,,Do 200 zł za otwarcie konta Mobi” w banku ING jest zarezerwowana dla klientów w wieku od 13 do 18 roku życia.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść