Bonus 50 zł na start z kontem dla dziecka w ING

ING Bank wystartował z nową promocją dla klientów, którzy otworzą konto dla swojego dziecka! Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia! Sprawdź co trzeba zrobić i jak zapewnić darmowe kieszonkowe swoim pociechom!
Na czym polega promocja do konta dla dzieci ING?
Konto w ING Banku Śląskim - zobacz ofertę
Konto w ING Banku Śląskim

Konto Direct w ING Banku Śląskiego to jedno z wiodących kont osobistych na polskim rynku bankowym. Za założenie go można w łatwy sposób otrzymać 160 zł. W naszym artykule znajdziesz m.in. szczegóły dotyczące opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy kartę płatniczą.

Złóż wniosek Opinie o Konto w ING Banku Śląskim

Co można zyskać w promocji?
  • 50 zł na konto dla dziecka
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 21 września 2022 r.

Na czym polega promocja do konta dla dzieci ING?

ING Bank Śląski kontynuuje promocję do konta dla dzieci „50 zł na start” – dla dzieci w wieku 13-17 lat. Wystarczy otworzyć konto dla dziecka do 21 września 2022 roku i zrealizować proste warunki, a nagroda trafi na nowy rachunek. Co ważne, jako rodzic sam musisz posiadać konto osobiste w ING Banku Śląskim.

Możesz założyć konta dla kilku dzieci i każde z nich otrzyma nagrodę (oczywiście po spełnieniu warunków promocji). Załóż konta dla wszystkich swoich dzieci i zarejestruj udział w promocji!

Jak otrzymać bonus 50 zł do konta dla dziecka ING?

Jednym z warunków skorzystania z oferty promocyjnej jest posiadanie konta osobistego w ING. Jeśli nie posiadasz konta w ING, załóż je jeszcze przed przystąpieniem do promocji lub do 11 października 2022 r. Droga do otrzymania bonusu jest bardzo prosta. Postępuj według wskazanych kroków i przestrzegaj terminów, aby otrzymać premię:

  1. Do 21 września 2022 r. za pomocą Moje ING: przystąp do promocji, zaakceptuj regulamin i załóż konto dla dziecka.
  2. Aby otrzymać nagrodę nie możesz zrezygnować z konta do dnia wypłaty nagrody tj. 4 listopada 2022 r.
  3. Do 21 października 2022 r. wykonaj jeden przelew ze swojego konta na konto dziecka kwotę min. 50 zł.
  4. Nagroda zostanie wypłacona do 4 listopada 2022 r. – jeśli spełnisz wszystkie warunki nagroda zostanie wypłacona na konto dla dziecka.

Jak dodatkowo zarobić na ING Banku Śląskim?

Aby móc skorzystać z promocji ING dla dzieci: „50 zł na start”, konieczne jest posiadanie konta osobistego. Te można otworzyć w ramach promocji „Do 200 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”!

Tym sposobem można zwiększyć nagrodę do 250 zł! Zapoznaj się z warunkami promocji do nowego konta osobistego w ING i sprawdź czy możesz z niej skorzystać. Również młodsi klienci, w wieku 18-26 lat, mają możliwość otwarcia konta w promocji i zarobienia 200 zł! Dowiedz się więcej o promocyjnej ofercie ING dla młodych za założenia konta Mobi, korzystaj i polecaj znajomym!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść