Bonus 50 zł za konto lub kartę dla dziecka w ING

ING wystartowało z nową promocją dla klientów, którzy otworzą konto dla swojego dziecka! Możesz zarobić 50 zł na konto lub na kartę przedpłaconą. Warunki są bardzo proste do spełnienia! Sprawdź co trzeba zrobić i jak zwiększyć swój zarobek!
Na czym polega promocja do konta dla dzieci ING?
Konto w ING Banku Śląskim - zobacz ofertę
Konto w ING Banku Śląskim

Konto Direct w ING Banku Śląskiego to jedno z wiodących kont osobistych na polskim rynku bankowym. Za założenie go można w łatwy sposób otrzymać 160 zł. W naszym artykule znajdziesz m.in. szczegóły dotyczące opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy kartę płatniczą.

Złóż wniosek Opinie o Konto w ING Banku Śląskim

Co można zyskać w promocji?
  • 50 zł na konto lub kartę płatniczą dla dziecka
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 8 czerwca 2022 r.

Na czym polega promocja do konta dla dzieci ING?

ING Bank Śląski zorganizował dwie promocje „50 zł na start” – dla dzieci w wieku 13-17 lat i „50 zł na kartę” – dla dzieci poniżej 13 roku życia. Dzięki temu w promocji mogą wziąć udział klienci ING oraz osoby, które chcą otworzyć konto osobiste, mający dzieci poniżej 18 roku życia i otworzą konto dla dziecka lub zamówią kartę przedpłaconą do istniejącego już konta.

Wniosek o uruchomienie karty przedpłaconej lub konta osobistego dla dziecka należy złożyć do 8 czerwca. Kolejne kroki należy spełnić zgodnie z terminami, które przedstawimy poniżej.

Jak otrzymać bonus 50 zł do konta lub karty ING?

Droga do otrzymania bonusu jest bardzo prosta. Postępuj według wskazanych kroków i przestrzegaj terminów, aby otrzymać premię:

  1. Do 28 czerwca 2022 r. załóż konto osobiste w ING dla siebie.
  2. Do 8 lipca 2022 r. wykonaj jeden przelew ze swojego konta na konto lub kartę dziecka na kwotę min. 50 zł.
  3. Nie rozwiązuj umowy przynajmniej do 22 lipca 2022 roku. W innym wypadku nagroda 50 zł nie zostanie wypłacona!

Nagroda zostanie wypłacona do 22 lipca 2022 r. na konto lub kartę przedpłaconą dziecka.

Jak dodatkowo zarobić na ING Banku Śląskim?

Aby móc skorzystać z promocji ING dla dzieci: „50 zł na start” lub „50 zł na kartę”, konieczne jest posiadanie konta osobistego. Te można otworzyć w ramach promocji „Do 200 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”!

Tym sposobem można zwiększyć nagrodę do 250 zł! Zapoznaj się z warunkami promocji do nowego konta osobistego w ING i sprawdź czy możesz z niej skorzystać. Również młodsi klienci, w wieku 18-26 lat, mają możliwość otwarcia konta w promocji i zarobienia 200 zł! Dowiedz się więcej o promocyjnej ofercie ING dla młodych, korzystaj i polecaj znajomym!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść