Nawet 400 zł za konta osobiste w PKO

Załóż nowe Konto za Zero oraz konta dla swoich dzieci i zarób nawet 400 zł! Skorzystaj z oferty PKO Banku Polskiego i zyskaj bony na Allegro. Sprawdź jakie to proste! Wystarczy otworzyć nowe konta osobiste dla siebie oraz swoich pociech i aktywnie z nich korzystać! Sprawdź i zyskaj już teraz!
Jak zarobić aż 400 zł w promocji PKO?
Konto za Zero w PKO BP - zobacz ofertę
Konto za Zero w PKO BP

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji?
  • 200 zł za nowe konto osobiste
  • 2 x 100 zł za konto dla dziecka
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 czerwca 2022 roku

Sprawdza się w działaniu – na czym polega promocja od PKO BP?

PKO Bank Polski wystartował z ciekawą promocją dla nowych klientów! Jest to szczególnie atrakcyjna oferta dla rodzin z dziećmi. Promocja została bowiem podzielona na 2 części: 200 zł można otrzymać za otwarcie konta osobistego dla siebie oraz 200 zł za otwarcie kont dla młodych, dla dwójki dzieci. Nagroda jest przyznawana w formie bonów do wykorzystania na Allegro.

Promocja „Sprawdza się w działaniu” trwa do 30 czerwca 2022 r. i dotyczy PKO Konta za Zero, PKO Konta Dziecka i PKO Konta Pierwszego. Pula nagród w promocji jest ograniczona limitem uczestników, a bank zastrzega możliwość zwiększenia limitu lub wcześniejszego zakończenia promocji. Udziału w promocji nie mogą wziąć osoby, które od 1 stycznia 2021 r. do 8 maja 2022 r. posiadały aktywną umowę o konto w PKO Banku Polskim.

Jak zarobić aż 400 zł w promocji PKO?

Najpierw należy spełnić warunki udziału w promocji. W tym celu należy:

  1. Do 30 czerwca 2022 roku otworzyć PKO Konto za Zero z kartą do konta oraz konto dla dwójki dzieci: PKO Konto Pierwsze z kartą lub PKO Konto Dziecka i kartę PKO Junior.
  2. Wyrazić zgodę na marketing elektroniczny.
  3. Zarejestrować swój udział w promocji, przez wypełnienie formularza na stronie internetowej lub bankowości elektronicznej.

Aby otrzymać całą nagrodę, czyli 400 zł w bonach na Allegro, w każdym z 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych, liczonych po miesiącu otwarcia konta musisz:

  • dokonać min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM,
  • dopilnować aby Twoje dzieci min. 2 razy zapłaciły kartą lub BLIKIEM.

Nagrodę za Konto za Zero otrzymasz w dwóch transzach po 100 zł do Allegro, po zakończeniu każdego miesiąca, w którym spełnisz warunki promocji – po 100 zł za każdy miesiąc. Nagroda za jedno lub dwa konta dla dzieci – 100 lub 200 zł – zostanie wydana po spełnieniu wszystkich warunków.

Jak inaczej można zarobić na banku PKO?

Po założeniu Konta za Zero w PKO Banku Polskim zyskasz możliwość udziału w programie poleceń. Polecając konto w ramach programu można zarobić nawet 1000 zł. Każdy, pojedynczy klient to szansa na otrzymanie od 50 do 150 zł, zależnie od rodzaju otwartego konta.

Jak wziąć udział i które konto najlepiej polecać? Sprawdź szczegóły w opisie V edycji Polecam PKO Bank Polski!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść