W Santander Bank Polska uczniowie mogą otrzymać 50 zł za średnią min. 4,0

Santander Bank Polska nagradza uczniów! Wystarczy, że Twoje dziecko ma średnię ocen wynoszącą od 4,0 i jest w wieku od 13 do 19 lat, a może dostać 50 za założenie konta. Na czym to właściwie polega? Zobacz warunki promocji na Konto Jakie Chcę dla Młodych!
Na czym polega promocja 50zł za dobre oceny dla Twojego dziecka?
Santander Bank Polska

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Na czym polega promocja 50 zł za dobre oceny dla Twojego dziecka?

To prawdziwie niecodzienna promocja Santandera, bo głównym wymaganiem do uzyskania bonusu jest posiadanie ocen o odpowiedniej wysokości. Wysokość bonusu wynosi stosunkowo niewielkie 50 zł, jest to jednak kwota przeznaczona dla nastolatka.

W ramach Konta Jakie Chcę dla młodych oprócz 50 zł uczeń zyskuje:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe i na telefon
 • darmowe wypłaty gotówki BLIKIEM
 • bezpłatna wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • brak prowizji banku za wypłatę gotówki za granicą

Kto może skorzystać z promocji na Konto Jakie Chcę dla młodych?

Warunki Santander Bank Polska wobec uczestników promocji nie są skomplikowane. Wystarczy, że osoba, która zakłada konto spełnia poniższe kryteria:

 • ukończyła od 13 do 19 lat,
 • nie była wcześniej klientem Santander Bank Polska
 • w roku 2019/2020 jest lub była uczniem szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej,

Jak dostać bonus w wysokości 50 zł na Konto Jakie Chcę dla Młodych?

Otrzymanie dodatkowych 50 zł na Konto Jakie Chcę nie powinno sprawiać trudności osobom, które spełniają warunki promocji. Wystarczy, że wykonamy kolejne kroki, które wyglądają w następujący sposób:

 1. Podpisz umowę na Konto Jakie Chcę (można podpisać ją zdalnie), umowę o dostęp do usług Santander Online i umowę o kartę debetową do konta.
 2. Twój opiekun prawny wyraża zgodę na udział w promocji.
 3. Wyraź zgodę na elektroniczny kanał kontaktu, otrzymywanie informacji handlowej drogą telefoniczną i elektroniczną oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
 4. Do końca miesiąca po założeniu konta zarejestruj się na stronie promocji, gdzie należy podać swoje dane osobowe, nazwę szkoły oraz numer świadectwa ze średnią ocen.
 5. Wykonaj min. jedną transakcję przez BLIK.
 6. To wszystko! Nagroda zostanie przekazana na konto utworzone podczas promocji.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Ala

50 zł to może nie jest majątek, ale dla takiego 13-14 letniego dzieciaka są to już jakieś pieniądze. i może jest jakiś promil szans, że dzieciak z wysoką średnia jest na tyle ogarnięty, że wie, że nie należy szaleć z kartą, kasą- bo jednak jak dzieciak ma większe środki na koncie niż 30zł to może się okazać, że co zrobimy mu przelew to kasa znika:P A co gorsza- karta jest żeby mieć takie poczucie bezpieczeństwa, że jak coś się stanie, dzieciak będzie miał przy sobie pieniądze, lub dostęp do nich…

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×