Konto firmowe Santander z bonusem do 1500 zł

Banki prześcigają się w ofertach dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Kolejną promocję na konto dla firm organizuje Santander. Zwroty za płatności i bonusy za korzystanie z konkretnych usług banku trafią zarówno do świeżo upieczonych, jak i doświadczonych przedsiębiorców. Kto może liczyć na zgarnięcie pełnej puli?
Santander Bank Polska ruszył z trzecią edycją “Promocji Godnej Polecenia”
Konto Jakie Chcę w Santander - zobacz ofertę
Konto Jakie Chcę w Santander

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
  • 900 zł zwrotów za płatności
  • 600 zł za produkty kredytowe
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 lipca 2023 roku

Promocja Santandera na konto dla firm

Santander Bank Polska ruszył z czwartą edycją “Promocji Godnej Polecenia”. Pierwsza edycja cieszyła się dużą popularnością. W nowej promocji warunki pozostały praktycznie takie same. Zmianom uległa kwota nagrody – w tej edycji łączna suma bonusów wynosi 1500 zł.

“Promocja Godna Polecenia – IV edycja” wyklucza wyłącznie osoby, które w ramach swojej jednoosobowej działalności gospodarczej prowadziły już konto firmowe w Santander Bank po 1 stycznia 2022 r. Przeszkody nie stanowi natomiast posiadanie rachunku osobistego czy karty kredytowej w Santander.

Konto Firmowe Godne Polecenia bez opłat i ze zwrotami do 900 zł

Okazje bankowe związane z rachunkami dla jednoosobowych działalności gospodarczych podzielone są zazwyczaj na niższe bonusy, które uzyskać naprawdę łatwo, a także kilkaset złotych większe, ale znacznie trudniejsze do zdobycia. Niestety, Santander nie proponuje tym razem żadnej kwoty “podstawowej”. Główną nagrodą za nowe Konto Firmowe Godne Polecenia jest moneyback.

W celu otrzymania 900 zł za założenie konta firmowego i korzystanie z niego należy:

  1. Do 31 lipca 2023 roku założyć nowe konto firmowe przez infolinię, aplikację mobilną lub formularz na stronie banku
  2. Do 20 dnia każdego z sześciu kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy wysłać przelew w kwocie co najmniej 200 zł do ZUS.
  3. W ciągu tych samych sześciu miesięcy płacić kartą debetową, odzyskując w formie zwrotu 3% płatności (maksymalnie 150 zł miesięcznie).

Zwroty trafią na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji. W przeciwieństwie do promocji bankowych dla klientów indywidualnych, w tym przypadku instytucja finansowa nie ma prawa zwolnić przedsiębiorcy z konieczności opłacenia podatku. Wszystkie bonusy należy więc zgłosić do Urzędu Skarbowego.

Aby otrzymać drugą część premii w “Promocja Godna Polecenia” należy skorzystać z leasingu, pożyczki leasingowej. Podpisując umowę leasingu z Santander Leasing S.A. w ciągu 6 miesięcy od otworzenia konta dla firm można otrzymać aż 300 zł!

Dodatkowo, podpisując umowę kredytu z Santander Bank Polska S.A. można otrzymać kolejne 300 zł. Ważne jest, aby utrzymać umowę kredytu oraz leasingu, a także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do dnia wypłaty premii.

Wypełniając wszystkie warunki można więc uzyskać aż 1500 zł!

Santander oferuje też dodatkowe premie za konto dla firm

Jako że moneyback wynosi w tym przypadku 3%, do uzyskania maksymalnej kwoty 900 zł za Konto Firmowe Godne Polecenia musielibyśmy wydawać 5000 zł miesięcznie. To sporo, a jeżeli dana jednoosobowa działalność gospodarcza nie wymusza ponoszenia regularnych kosztów np. za paliwo, problemem może być uzyskanie nawet 1/3 tej kwoty.

W celu uzyskania całego bonusu w Santander, konieczne jest powtarzanie tylko dwóch czynności: przelewy do ZUS i regularne płatności kartą. W Alior Banku trzeba spełnić nieco więcej warunków – realizować więcej czynności, jednak bonus jest troszeczkę wyższy. Alior Bank proponuje bowiem aż 1500 zł w rocznych zwrotach!

Warto dokładnie przeanalizować, które konto będzie dla nas lepsze i wybrać je przede wszystkim ze względów praktycznych. Promocja może być dodatkową zachętą, jednak zawsze trzeba mieć na uwadzę kwestię funkcjonalności.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść