Konto firmowe Santander z bonusem do 2200 zł

Banki prześcigają się w ofertach dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Kolejną promocję na konto dla firm organizuje Santander. Zwroty za płatności i bonusy za korzystanie z konkretnych usług banku trafią zarówno do świeżo upieczonych, jak i doświadczonych przedsiębiorców. Kto może liczyć na zgarnięcie pełnej puli?
Santander Bank Polska ruszył z trzecią edycją “Promocji Godnej Polecenia”
Konto Jakie Chcę w Santander - zobacz ofertę
Konto Jakie Chcę w Santander

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
 • 900 zł zwrotów za płatności
 • 600 zł za produkty kredytowe
 • 700 zł na Allegro
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 31 lipca 2023 roku

Promocja Santandera na nowe konto dla firm

Santander Bank Polska ruszył z czwartą edycją “Promocji Godnej Polecenia”. Pierwsza edycja cieszyła się dużą popularnością. W nowej promocji warunki pozostały praktycznie takie same. Zmianom uległa kwota nagrody – w tej edycji łączna suma bonusów wynosi 2200 zł. Premia do nowego konta firmowego została podzielona na trzy części:

 • 900 zł można uzyskać w ramach zwrotów za płatności,
 • 600 zł za korzystanie z finasowania działalności w formie kredytu i leasingu,
 • 700 zł dla firm, które rozpoczną sprzedaż na Allegro.

“Promocja Godna Polecenia – IV edycja” wyklucza wyłącznie osoby, które w ramach swojej jednoosobowej działalności gospodarczej prowadziły już konto firmowe w Santander Bank po 1 stycznia 2022 r. Przeszkody nie stanowi natomiast posiadanie rachunku osobistego czy karty kredytowej w Santander.

Konto Firmowe Godne Polecenia bez opłat i ze zwrotami do 900 zł

Okazje bankowe związane z rachunkami dla jednoosobowych działalności gospodarczych podzielone są zazwyczaj na niższe bonusy, które uzyskać naprawdę łatwo, a także kilkaset złotych większe, ale znacznie trudniejsze do zdobycia. Niestety, Santander nie proponuje tym razem żadnej kwoty “podstawowej”. Główną nagrodą za nowe Konto Firmowe Godne Polecenia jest moneyback.

W celu otrzymania 900 zł za założenie konta firmowego i korzystanie z niego należy:

 1. Do 31 lipca 2023 roku założyć nowe konto firmowe przez infolinię, aplikację mobilną lub formularz na stronie banku
 2. Do 20 dnia każdego z sześciu kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy wysłać przelew w kwocie co najmniej 200 zł do ZUS.
 3. W ciągu tych samych sześciu miesięcy płacić kartą debetową, odzyskując w formie zwrotu 3% płatności (maksymalnie 150 zł miesięcznie).

Zwroty trafią na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji. W przeciwieństwie do promocji bankowych dla klientów indywidualnych, w tym przypadku instytucja finansowa nie ma prawa zwolnić przedsiębiorcy z konieczności opłacenia podatku. Wszystkie bonusy należy więc zgłosić do Urzędu Skarbowego.

600 zł do nowego konta firmowego za korzystanie z produktów kredytowych Santander

Aby otrzymać drugą część premii w “Promocja Godna Polecenia” należy skorzystać z leasingu, pożyczki leasingowej. Podpisując umowę leasingu z Santander Leasing S.A. w ciągu 6 miesięcy od otworzenia konta dla firm można otrzymać aż 300 zł!

Drugie 300 zł otrzymasz jeśli skorzystasz z dowolnego produktu oferty kredytowej  Santander Banku Polska S.A. Ważne jest, aby utrzymać umowę kredytu, a także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do dnia wypłaty premii i wypełnić warunki dotyczące pierwszej części promocji.

700 zł na Allegro dla nowego sprzedającego z Kontem Godnym Polecenia

„Promocja Godna Polecenia” łączy się z dodatkową promocją „700 zł na Kartę Podarunkową Allegro z kontem firmowym w Santander Bank Polska”! Warunki otrzymania nagrody są bardzo proste!

 1. Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska
 2. Zarejestruj nowe Konto Allegro Firma wypełniając formularz promocyjny na stronie internetowej Allegro.
 3. W ustawieniach Konta Allegro wskaż swój firmowy w banku Santander jako rachunek do wypłat.
 4. W czasie trwania promocji wystaw na Koncie Allegro Firma minimum jedną ofertę na sprzedaż.
 5. W ciągu 30 dni od wystawienia pierwszej oferty sprzedaży otrzymasz kod z kartą podarunkową do Allegro o wartości 700 PLN.

Spiesz się! Promocja Allegro i Santander jest mocno ograniczona limitem nowych klientów!

Santander oferuje też dodatkowe premie za konto dla firm

Jako że moneyback wynosi w tym przypadku 3%, do uzyskania maksymalnej kwoty 900 zł za Konto Firmowe Godne Polecenia musielibyśmy wydawać 5000 zł miesięcznie. To sporo, a jeżeli dana jednoosobowa działalność gospodarcza nie wymusza ponoszenia regularnych kosztów np. za paliwo, problemem może być uzyskanie nawet 1/3 tej kwoty.

W celu uzyskania całego bonusu w Santander, konieczne jest powtarzanie tylko dwóch czynności: przelewy do ZUS i regularne płatności kartą. W Alior Banku trzeba spełnić nieco więcej warunków – realizować więcej czynności, jednak bonus jest troszeczkę wyższy. Alior Bank proponuje bowiem aż 1500 zł w rocznych zwrotach!

Warto dokładnie przeanalizować, które konto będzie dla nas lepsze i wybrać je przede wszystkim ze względów praktycznych. Promocja może być dodatkową zachętą, jednak zawsze trzeba mieć na uwadzę kwestię funkcjonalności.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść