Tymon Zastrzeżyński Personel zapytał 4 lata temu
4 odpowiedzi
Monika (3 lata ago)

najprościej mówiąc kredyt możesz wiząc w banku a pożyczkę online w firmie pożyczkowej. Jak wypełnisz wniosek o pożyczkę to zwykle odpowiedź dostaniesz w ciągu paru minut a na decyzje w banku musisz czekać nawet kilka dni. Ja z mężem wolimy pozyczki bo nie dość ze szybciej można je otrzymac to i mniej dokumentów wymagają a w sumie koszt jest taki sam co w banku 

antek (2 lata ago)

Też uważam, że pożyczki to lepsze rozwiązanie. Szybko dostajesz, szybko spłacasz i po sprawie, raty nie ciągną się za tobą ratami. I możesz zrealizować pragnienia, których byś pewnie nie zrealizował nie mając dodatkowej gotówki do dyspozycji.

antek (2 lata ago)

*latami (nie ratami)

eliser (2 dni ago)

Uzyskaj kredyt bez żadnych zmartwień cześć Będąc ofiarą oszustwa na osobiste pożyczki pieniężne kilka razy znalazłem osobę o dobrym sercu, która dała mi pożyczkę pieniędzy, której chciałem od lat i dzięki niemu Mogłem zrealizować swoje marzenia i spłacić swoje długi.Po zapłaceniu kosztu uzyskania umowy ubezpieczenia kredytu, otrzymałem kredyt na moim koncie w ciągu 72 godzin. Niech będzie pochwalony Bóg, proponuję go również dla wszystkich twoich problemów finansowych. Zostawiam ci jego e-mail, skontaktuj się z nim, a on ci pomoże. mariecervantes@financier.com Przysięgam ci, że będziesz 100/100 zadowolony Dziękuję za zrozumienie.

Twoja odpowiedź

8 + 20 =