W promocji dla stałych klientów Santander 100 zł za aktywność

Nie tylko nowi klienci liczyć mogą na atrakcyjne promocje bankowe. Oprócz programów poleceń regularnie informujemy ostatnio o premiach za aktywność na koncie. Tym razem 100 zł proponuje stałym klientom Santander. Wymagane działania nie są trudne do wykoniania, zatem warto sprawdzać SMS-y od banku oraz skrzynkę odbiorczą w bankowości elektronicznej.
100 zł za aktywność dla stałych klientów Santander Bank
Santander Bank Polska

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
  • Do 100 zł za podstawową aktywność na koncie
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 października 2021 roku

Informację o promocji Santander Bank dostaniesz SMS-em

Wybór konta bankowego ze względu na wysokość premii na start oraz łatwe zwolnienie z opłat to popularny tok myślenia. Chcąc korzystać z rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego przez lata, warto brać jednak pod uwagę także promocje dla stałych klientów. Santander Bank organizuje je regularnie, a obecnie rozsyła SMS-y oraz wiadomości w bankowości elektronicznej z zaproszeniem na “Jesienną premię do 100 zł”.

W regulaminie akcji nie zostało sprecyzowane, kto dokładnie liczyć może na otrzymanie zaproszenia. Wiadomo jedynie, że propozycja wzięcia udziału w promocji trafi do nieokreślonej liczby osób posiadających w Santander Bank konto osobiste w złotych. Dlatego też warto sprawdzić, czy ma się podpisaną zgodę na przesyłanie przez bank wiadomości o charakterze marketingowym oraz regularnie otwierać skrzynkę odbiorczą w systemie transakcyjnym.

100 zł za aktywność dla stałych klientów Santander Bank

Po otrzymaniu SMS-em lub wiadomością elektroniczną zaproszenia nie pozostanie nic innego, niż spełnienie kilku prostych warunków. Łącznie otrzyma się za to 100 zł, co z jednej strony nie stanowi kwoty wysokiej, a z drugiej jest bardzo miłym i łatwym do uzyskania bonusem. Informację o zakwalifikowaniu się do grona uczestników promocji Santander wyśle do 31 października.

Czego wymaga bank od stałych klientów? Muszą oni:

  1. Do 31 października zalogować się do bankowości elektronicznej Santander internet lub aplikacji mobilnej Santander mobile. Za to bank przyznaje premię 10 zł.
  2. Do 30 listopada zapewnić wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy w wysokości co najmniej 1000 zł. Spełnienie tego warunku zapewnia bonus 70 zł.
  3. W tym samym terminie wysłać minimum jeden przelew w Santander internet lub aplikacji Santander mobile (może być to przelew BLIK). Tutaj nagroda sięga 20 zł.

Pierwsza premia spłynie na konto do końca listopada, a dwie pozostałe trafią do zaproszonych uczestników promocji maksymalnie do 15 stycznia 2022 roku. Nagrody zwolnione są z podatku dochodowego, zatem nie trzeba zgłaszać ich do fiskusa.

I bez stałych promocji nowe konto Santander byłoby atrakcyjne

Założenie rachunku osobistego w tym banku jest dobrym pomysłem niezależnie od okresowych promocji dla zaproszonych klientów. Każdy zarobić może bowiem do 500 zł za rekomendowanie usług instytucji za sprawąi programu poleceń Santander. Jest to o tyle atrakcyjna propozycja, że polecony znajomy może skorzystać z promocji na nowe konto Santander i także nieźle zarobić.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×