W promocji PKO BP do 150 zł za ubezpieczenie OC i AC

Kierowcy pragnący ubezpieczyć samochód mogą to robić za pośrednictwem swoich banków. Wiele instytucji aktywnie promuje taką opcję, przyznając atrakcyjne premie pieniężne. Wykupienie polisy przez PKO BP to okazja na odzyskanie w formie bonu 150 zł na Allegro z opłaconego OC i NNW oraz AC. Wśród dostępnych towarzystw ubezpieczeniowych są UNIQA, Compensa, Generali, InterRisk oraz Link4.
Kto dostanie od PKO BP premię za ubezpieczenie samochodu?
PKP Bank Polski

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji?
  • Bon 50 zł za OC i NNW
  • Bon 100 zł za AC
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 października 2021 roku

Kto dostanie od PKO BP premię za ubezpieczenie samochodu?

Przy wyborze konta bankowego rzadko jednym z kryteriów jest możliwość bezproblemowego opłacenia polisy samochodowej za pośrednictwem banku. W wielu przypadkach zmienić mogą to regularne promocje, które nagradzają kierowców za ubezpieczenie OC i AC wykupione w danej instytucji. Od początku 2021 roku nieprzerwanie organizuje je PKO BP.

Kto może przystąpić do promocji trzeciej edycji „Jedziemy z tym”? Podlegają jej wszyscy klienci banku, którzy nie zawierali jeszcze umowy ubezpieczenia komunikacyjnego danego pojazdu w PKO BP. Ważne jest oczywiście także posiadanie samochodu oraz chęć wykupienia polisy w jednym z pięciu towarzystw ubezpieczeniowych: UNIQA, Compensa, Generali, InterRisk lub Link4.

Bon 150 zł na Allegro za polisę OC, NNW i AC za pośrednictwem PKO BP

Spełnienie warunków nie jest trudne, ale pewne wątpliwości budzić może minimalna kwota OC i AC. W obu przypadkach należy podpisać umowę na co najmniej 600 zł, zatem roczna opłata za polisę ubezpieczeniową wynosić musi minimum 1200 zł. Oszczędniejsi kierowcy ze sporymi zniżkami mogą zyskać więcej na pozostaniu przy dotychczasowej formie wykupowania polisy.

Co zrobić muszą natomiast ci, którzy chcą zyskać 150 zł do wydania na Allegro od PKO BP?

  1. Do 31 października 2021 roku zawrzeć umowę ubezpieczenia OC z NNW na minimum 600 zł w placówce banku, na infolinii, przez bankowość elektroniczną iPKO lub aplikację mobilną IKO. Za to bank oferuje 50 zł.
  2. Jeżeli umowę rozszerzy się o autocasco, również kosztujące co najmniej 600 zł, kwota premii wzrasta do 150 zł.
  3. Opłacić pełną składkę określoną w umowie gotówką lub przelewem wewnętrznym.

Nagroda w formie kodu SMS przesłana zostanie klientowi najpóźniej dzień po dopełnieniu wszystkich formalności. Czas na wykorzystanie bonu na Allegro mija 31 grudnia 2022 roku. Nagrody przyznawane konsumentom podlegają zwolnieniu z podatku, zatem nie trzeba zgłaszać ich do fiskusa.

Czy konto w PKO BP warte jest premii za ubezpieczenie OC i AC?

We wrześniu 2021 roku ubezpieczenie OC i AC wykupione za pośrednictwem banku nagradzane jest wyłącznie w PKO BP. Na wysyp podobnych promocji liczyć można zazwyczaj na początku roku. Do końca tego miesiąca polisy premiuje także Getin Bank, tyle że tam chodzi o ubezpieczenia mieszkaniowe oraz turystyczne. Czy bon 150 zł jest jednak wart zakładania w PKO BP konta?

Jedynym bonusem na start przyznawanym przez tę instytucję jest 100 zł otrzymywane za otwarcie konta z rekomendacji w programie poleceń PKO BP. Poza tym perspektywy na dodatkowy zarobek z promocji są w tym banku mizerne. Jeżeli klient nie jest zainteresowany biletem do kina za doładowanie telefonu i podobnymi drobnymi upominkami, powinien raczej poszukać innych rachunków osobistych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Bronisław

Jak wydasz minimum 1200 zł na OC i AC to dostaniesz zwrot 150 zł. Wiadomo, 150 zl na ulicy nie lezy i lepiej miec niz nie miec… ale ciagle procentowo to nie jest jakas dzika kasa-poza tym słabe jest to, ze te 150 zł dostajemy w formie bonow do wydania na allegro! i wiem, ze na allegro to mozna kupic niemal wszystko, ale nic nie zastapi gotowki.

Michal

Ale biorąc pod uwage, że i tak jesli masz samochod to ubezpieczenie jest obowiazkowe i możesz zgarnac chyba 100 zł znichy jest całkiem ok.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×