Co można zyskać w promocji?Pakiet CANAL+ o wartości 300 zł za PKO Konto Za Zero
Do kiedy trwa promocja?Do 30.11.2020 r.
Z którą promocją warto ją połączyć?100 zł w Smyku lub Empiku za PKO Konto Dziecka i PKO Konto Pierwsze

W promocji „Kibicuj z PKO Kontem za Zero” największy polski bank nie oferuje wprawdzie gotówki, ale zapaleni kibice piłkarscy mogą oszczędzić dzięki niej nawet 300 zł. Taką bowiem wartość ma półroczny pakiet Canal+, który przysługuje założycielom nowego konta osobistego. Sprawdzamy, kto i w jaki sposób otrzymać może nagrodę.

Do kogo kierowana jest promocja PKO BP z Ekstraklasą w tle?

Trwająca do końca listopada promocja największego polskiego banku dotyczy PKO Konta za Zero. Stanowi ona efekt współpracy sponsorskiej PKO BP z Ekstraklasą, czyli najwyższą klasą rozgrywkową w polskim futbolu. Uprawnia do otrzymania karty debetowej z wizerunkiem jednego z szesnastu najlepszych klubów w Polsce (dostępna jest również wersja uniwersalna dla całej ligi).

Na całe szczęście w promocji „Kibicuj z PKO Kontem za Zero” wezmą udział nie tylko kibice. Kierowana jest do wszystkich dorosłych, którzy od 1 stycznia 2019 r. do dnia złożenia wniosku nie posiadali konta osobistego w PKO BP. Liczba nagród jest jednak ograniczona. Trafią one do pierwszego tysiąca uczestników, więc pod koniec listopada możemy już obejść się smakiem.

Jeszcze większy pośpiech zalecany jest osobom, które mają dzieci. Do 18 października będą mogły otrzymać także bonus przysługujący za założenie jednego z kont dla małoletnich. Dzięki załapaniu się na promocję PKO BP z wartymi 100 zł bonami do Smyka lub Empiku łączna wartość nagród sięgnie 400 zł. Kusząca propozycja, nawet jeżeli nie jest to gotówka!

Co musimy zrobić, aby otrzymać nagrodę za PKO Konto Za Zero?

„Kibicuj z PKO Kontem za Zero” to jedna z najprostszych i najbardziej klarownych promocji bankowych na rynku. Aby spełnić wymagania uprawniające nas do odebrania nagrody, nie musimy obracać dużymi sumami pieniężnymi czy korzystać z dodatkowych aplikacji. Jak zasłużyć sobie na nagrodę w październikowej promocji PKO BP?

  1. Wchodzimy na stronę internetową dowolnego klubu Ekstraklasy, po czym klikamy na przycisk przekierowujący na stronę promocji „Kibicuj z PKO Kontem za Zero”.
  2. Wypełniamy wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową (WAŻNE: wypełnienie wniosku bez przekierowania ze strony klubowej wyklucza nas z promocji).
  3. Wyrażamy wszelkie potrzebne zgody na kontakt marketingowy ze strony pracowników banku.
  4. W ciągu 30 dni od zawarcia umowy o otwarciu i prowadzeniu rachunku wykonujemy trzy transakcje bezgotówkowe za pomocą wydanej do konta karty.

Co ciekawe, po spełnieniu warunków promocji na bonus liczyć możemy nie tylko my, ale również nasz klub. Założenie konta osobistego i wybranie odpowiedniego wizerunku karty debetowej równało będzie się ze wsparciem finansowym dla danego klubu. W ciągu trzech lat poprzez Program Partnerski i umowy sponsorskie bank przekaże dla klubów Ekstraklasy nawet do 100 mln zł. W ubiegłym roku przystąpiły do niego Arka Gdynia, Jagiellonia Białystok, KGHM Zagłębie Lubin, Korona Kielce, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, ŁKS Łódź, Pogoń Szczecin, Raków Częstochowa, Wisła Kraków oraz Wisła Płock.

Co z oferty PKO BP wyciągnie kibic?

Podstawową nagrodą w promocji PKO BP jest voucher w postaci elektronicznego kodu, który wpisujemy na stronie CANAL+ telewizja przez internet. Uprawnia on do sześciomiesięcznego dostępu do kanałów sportowych dostępnych w serwisie. Oprócz Ekstraklasy obejrzymy tam mecze Bundesligi, Premier League, La Liga oraz Serie A. Jeżeli mamy do nich dostęp z innych źródeł lub wystarczają nam pojedyncze spotkania polskiej ligi puszczane za darmo w TVP Sport, w ostateczności wybrać możemy pakiet filmowy dla kinomanów.

Na otrzymanie nagrody poczekamy maksymalnie 30 dni od spełnienia wszystkich warunków promocji. Przekazanie kodu nastąpi za pośrednictwem wiadomości SMS lub e-mail, więc nie będzie potrzebny dostęp do bankowości elektronicznej iPKO ani aplikacji mobilnej IKO. Nagrodę zrealizujemy do 30 czerwca 2021 r. Na spokojnie możemy zatem poczekać do przerwy zimowej i zapewnić sobie możliwość oglądania Ekstraklasy na finiszu, gdy piłkarskie emocje sięgają zenitu.

Możliwość zyskania dodatkowych nagród za udział w promocji PKO BP oferować mogą poszczególne kluby Ekstraklasy. Zdarza się, że premie przyznają także za korzystanie z innych produktów finansowych banku, od podstawowych rachunków płatniczych po pożyczki gotówkowe czy kredyty hipoteczne. Przechodząc do wypełnienia wniosku „Kibicuj z PKO Kontem za Zero” ze strony internetowej naszego faworyta, koniecznie dowiedzmy się, czy nie mamy czasami szansy na otrzymanie bonusu w formie vouchera na zakupy w sklepiku dla fanów.