Otwórz Konto dla Młodych w PKO i zgarnij nagrody dla gracza!

PKO BP po raz kolejny proponuje promocję związaną z Xbox Ultimate Game Pass. Tym razem można wygrać aż 3 miesięczną subskrypcję oraz słuchawki Logitech G435 z Kontem dla Młodych PKO! W tej promocji bardzo ważne jest skrupulatne wypełnianie warunków z miesiąca na miesiąc. Pominięcie jednego z warunków zmarnuje szansę na uzyskanie głównej nagrody! Poznaj warunki i skorzystaj z promocji PKO już teraz!
PKO BP
Konto za Zero w PKO BP - zobacz ofertę
Konto za Zero w PKO BP

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji?
  • 3 x kod dostępu do Xbox Ultimate Game Pass
  • Słuchawki Logitech G435
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 6 marca 2022 roku

Skille w finansach – nowa promocja PKO

Nowa promocja “Skille w finansach” zorganizowana przez PKO Bank Polski jest skierowana do młodych klientów w wieku 18-26 lat. Zakładając Konto dla Młodych z kartą Mastercard w ramach promocji trwającej od 26 stycznia do 6 marca 2022 roku, można wygrać 3 x miesięczny dostęp do Xbox Ultimate Game Pass zapewniający darmowy dostęp do popularnych gier na PC oraz Xbox. Dodatkowo, w ramach II nagrody, można otrzymać słuchawki dla gracza Logitech G435.

Liczba nagród w promocji jest ograniczona: 1 500 kodów Xbox Game Pass Ulitimate i 500 słuchawek. Co ważne, aby otrzymać nagrodę główną konieczne jest wypełnienie wszystkich warunków promocji! W promocji mogą brać udział osoby, które od 1 stycznia 2020 r. do 25 stycznia 2022 r. włącznie nie posiadały konta w banku PKO.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać nagrody?

Promocja opiera się na bardzo prostych zasadach. Otrzymanie kodów wymaga wyłącznie regularnego i aktywnego korzystania z Konta dla Młodych. Natomiast możliwość otrzymania głównej nagrody wymaga otrzymania wszystkich trzech kodów Xbox Game Pass.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w promocji PKO Skille w finansach i wygrać wszystkie nagrody?

  1. Otwórz PKO Konto dla Młodych z kartą i wyraź wymagane zgody.
  2. Zgłoś chęć udziału w promocji, rejestrując się na stronie promocji Skille w finansach.
  3. W każdym z trzech kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś/aś rachunek osobisty: wpłać na konto minimum 200 zł oraz wykonaj minimum 8 transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 10 zł.
  4. Za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz powyższe warunki otrzymasz kod do Xbox Game Ultimate Pass. Zrealizowanie wszystkich warunków zapewni II nagrodę, czyli słuchawki Logitech G435.

Pamiętaj!

I nagrodę otrzymasz tylko za te miesiące kalendarzowe, w których spełnisz warunki promocji. Jeśli w którymś z 3 miesięcy po otwarciu konta nie spełnisz warunków promocji zostaniesz wykluczony z otrzymania II nagrody!

Promocje dla młodych klientów w innych bankach

PKO przedstawia ciekawą propozycję dla młodych dorosłych. W gruncie rzeczy jest to promocja skierowana do graczy. Inne banki działające w Polsce przedstawiają nieco inne oferty, umożliwiające zgarnięcie dodatkowej gotówki.

ING Bank Śląski zorganizował promocję dla młodych klientów, którzy otworzą konto Mobi. W ramach oferty Do 200 zł za otwarcie konta Mobi, można otrzymać nawet 200 zł. Wystarczy wypełnić proste warunki, zbliżone do tych stawianych przez PKO w ramach “Skille w finansach”.

Z kolei bank Pekao, stawia jeszcze łatwiejsze do spełnienia warunki niż ING czy PKO! W III edycji promocji Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 200 zł zasady są banalnie proste. Wystarczy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu – przez trzy miesiące po zawarciu umowy. Już samo założenie konta zapewnia wpływ 50 zł!

Wybierz ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich oczekiwań i skorzystaj już teraz. Wszystkie wymienione oferty są ograniczone czasowo!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść