Promocja do 250 zł w Pekao za konto dla ciebie, dziecka i znajomego!

Promocja Pekao chce pokazać, że finanse mogą być dziecinnie proste. W rzeczywistości na 250 zł z banerów banku składają się jednak trzy programy. Czy oznacza to, że mamy do czynienia ze skomplikowaną ofertą? Zdecydowanie nie określilibyśmy jej w ten właśnie sposób. Jedyna nieścisłość wiąże się z faktem, że zarobić możemy znacznie więcej!
Dla kogo przeznaczona jest jesienna promocja Pekao?
PKP Bank Polski

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji? 100 zł za Konto Przekorzystne

50 zł za Pakiet PeoPay KIDS

1500 zł w programie Polecam Przekorzystnie

Do kiedy trwa promocja? Do 31 października 2020 r. (Konto Przekorzystne)

Do 31 października 2020 r. (Pakiet PeoPay KIDS)

Do 31 grudnia 2020 r. (Polecam Przekorzystnie)

Kilka aktywnych promocji Pekao, które możemy ze sobą z łatwością połączyć, to niesamowita szansa na łatwy zarobek. Niestety, ich mnogość wprowadza sporo zamieszania w komunikacji marketingowej. Dlatego też tłumaczymy krok po kroku w jaki sposób wyciągnąć maksimum korzyści z bonusów przyznawanych przez bank.

Ile możemy otrzymać od Pekao? Bank oferuje 100 zł za założenie konta osobistego i 50 zł za konto dla dziecka. Do 1500 zł przyniesie nam ponadto udział w programie poleceń. A mowa tu tylko o klientach indywidualnych! Sprawdźmy, jak załapać się na każdą z promocji i jak je ze sobą połączyć.

Dla kogo przeznaczona jest jesienna promocja Pekao?

Jak to zazwyczaj bywa w przypadku promocji bankowych, większość bonusów Pekao trafi do nowych klientów, którzy nie posiadali w tej instytucji lokaty ani konta bankowego od 1 stycznia 2019 roku. Na całe szczęście klienci wierni instytucji również liczyć mogą na premię. Do kogo kierowana jest promocja Pekao?

Trzy elementy październikowej oferty rodzinnej podzieliliśmy na trzy grupy potencjalnie zainteresowanych:

 • rodzice dzieci w wieku 6-12 lat posiadający konto w Pekao – promocja „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS”,
 • dorośli zakładający nowe konto – promocja “Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł”,
 • obecni klienci – program „Polecam PRZEKORZYSTNIE”.

Choć za hasłem „Finanse dziecinnie proste!” idzie obietnica „250 zł na start”, najbardziej obrotni klienci wyciągną z niej znacznie więcej. Do 100 zł za założenie konta oraz 50 zł w ramach kieszonkowego dla dziecka dochodzi tu 100 zł za polecenie usług banku znajomemu. Takich nagród możemy odebrać jednak aż piętnaście, zatem w szczególnych przypadkach kwota urośnie nawet do 1500 zł. Możliwość ich otrzymania scharakteryzujemy dokładniej w dalszej części artykułu, a teraz zajmijmy się podstawowymi promocjami Pekao na październik.

Jak uzyskać 100 zł za Konto Przekorzystne?

Promocją Pekao, którą powinniśmy zainteresować się jak najszybciej, jest 100 zł za Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z kartą i aplikacją mobilną PeoPay. Potrwa ona tylko do 31 października. Co zrobić, aby otrzymać ten bonus?

 1. Zawieramy umowę o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z kartą debetową i aplikacją mobilną PeoPay poprzez podstronę internetową banku lub aplikację mobilną PeoPay.
 2. Podpisujemy wymagane zgody na kontakt marketingowy ze strony banku.
 3. W ciągu 4 miesięcy (licząc od miesiąca następującego po założeniu konta) regularnie otrzymujemy wpływ na konto w wysokości 500 zł, nie licząc wpłat gotówkowych, przelewów wewnętrznych lub zaciąganych kredytów.
 4. W tym samym okresie co najmniej raz w miesiącu logujemy się do aplikacji mobilnej PeoPay.
 5. W każdym z tych 4 miesięcy dokonujemy co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub za pomocą aplikacji.

Jeśli od listopada do lutego trzymali będziemy się warunków promocji, Pekao przeleje nam na konto 100 zł do do 31 marca 2021 r.

Dodatkowe 50 zł promocja Pekao pozwoli zdobyć naszemu dziecku

Jeśli mamy już założone konto w Pekao, powinniśmy zainteresować się dodatkowym bonusem w wysokości 50 zł. Otrzymać tę kwotę pozwoli nam „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS”. Kolejne fundusze przynieść może ponadto konto oszczędnościowe Mój Skarb, oferujące w ramach promocji 2% w skali roku na kwotę maksymalnie 3 000 zł.

Co musimy zrobić dokładnie, aby wyciągnąć maksimum korzyści z ?

 1. Do 31.10.2020 r. zawieramy w imieniu swojego dziecka w wieku 6-12 lat umowy o wszystkie produkty wchodzące w skład Pakietu PeoPay KIDS (konto Przekorzystne dla Młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikacja mobilna PeoPay KIDS).
 2. Wyrażamy zgodę na kontakt marketingowy ze strony pracowników banku.
 3. Do 24 dnia miesiąca w miesiącu następującym po spełnieniu tych warunków odbieramy na koncie Przekorzystnym dla Młodych bonusowe 50 zł.
 4. Do 31.10.2020 r. wpłacamy na konto oszczędnościowe Mój Skarb do 3000 zł, które przez 120 dni podlegały będą oprocentowaniu 2% w skali roku.

Szczególnym wyróżnikiem promocji Pekao skierowanej do dzieci jest fakt, że bank przyznaje kieszonkowe w formie gotówki. Jeśli dodamy do tego odsetki z konta oszczędnościowego Mój Skarb, kombinacja bonusów pod hasłem “Finanse dziecinnie proste” okaże się najlepszym narzędziem do praktycznej nauki finansów, jakie tej jesieni znajdziemy na rynku.

Razem z dziećmi przyjrzyjmy się ofercie Pekao. Jakie są opłaty za “darmowe” konto?

Promocje bankowe, które zachęcają do oszczędzania nasze dzieci, są nieocenioną okazją do wspólnej nauki oszczędzania. Jednym z najważniejszych elementów edukacji w tym zakresie jest budowanie krytycznego myślenia względem sloganów o “darmowych” produktach finansowych. Co musimy wiedzieć o Koncie Przekorzystnym my sami, aby przekazać te informacje dzieciom?

Jeśli nie spełnimy konkretnych warunków, każdego miesiąca przyjdzie nam zapłacić 3 zł za kartę debetową oraz 6 zł za prowadzenie rachunku. Aby konto faktycznie było bezpłatne, musimy:

 • zapewnić co najmniej 1 wpływ w wysokości minimum 500 zł miesięcznie,
 • wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową przy pomocy karty, Apple Pay lub PeoPay.

Ukryte koszty znajdą się także w przypadku pakietu PeoPay KIDS. Wchodzące w jego skład produkty będą wprawdzie bezpłatne bezwarunkowo aż do 26. roku życia, ale za każdy SMS z kodem autoryzującym przelew internetowy dziecko będzie musiało zapłacić 20 gr. Nie jest to wielka kwota i z łatwością unikniemy jej poprzez autoryzację w aplikacji mobilnej, ale doskonale zobrazuje naszej latorośli haczyki umieszczane w tabelach opłat przez banki.

Te same argumenty wykorzystajmy w programie Polecam PRZEKORZYSTNIE

Co z jeszcze jedną stówką, którą Pekao umieściło w haśle „250 zł na start”? W drugim półroczu 2020 roku bank kontynuuje świetny program poleceń nowych klientów „Polecam PRZEKORZYSTNIE”. O tym, jak wielką estymą wśród użytkowników banku cieszy się ta promocja, świadczy fakt, że w praktycznie niezmienionej formie jest to jej trzecia edycja! Warunki do spełnienia są dość skomplikowane po obu stronach, ale 100 zł odebrać możemy nawet 15 razy. Oznacza to, że promocja banku jest prawdopodobnie najbardziej dochodową ofertą dla klientów indywidualnych.

Aby polecić konto w Pekao znajomemu, musimy zapisać się do programu poleceń na stronie internetowej promocji, gdzie dostępne są też szczegółowe warunki uzyskiwania bonusów. Rejestracja pozwoli na aktywację kodu polecającego, którym będzie nasz numer telefonu. Pieniądze otrzymać możemy, jeśli korzystający z niego nowy klient zdecyduje się na jeden z czterech produktów banku:

 • Konto Przekorzystne
 • Konto Przekorzystne dla młodych
 • Konto Świat Premium
 • Konto Przekorzystne Biznes

Jeżeli nasz znajomy zdecyduje się na założenie tego ostatniego konta, sam będzie miał szansę na zdobycie nawet 2500 zł. Oprócz 1500 zł za polecanie usług Pekao kolejnym klientom, do 1000 zł premii otrzymać można w promocji na założenie konta firmowego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Patrycja
Ocena :
     

Promocje w banku Pekao są całkiem spoko i łatwo o dodatkową kasę. Fajnie jak kasa wpada na konto sama, bez większego wysiłku!
Ciesze się, że od lat jestem ich klientem i od lat jestem zadowolonym klientem.
Promocje są dość częste, a prowadzenie konta jest tanie. Generalnie dobry, dostępny bank!

Grażka

Każdy kij ma dwa końce. Jeden koniec to olbrzymi plus- bo promocja jest skierowana do stałych klientów banku, a nie tak jak tp zazwyczaj bywa- dla nowych klientów banku. Kolejny duży plus to kwoty, ktore można zyskać- bank dość hojnie postanowił obdarowywać „polecaczy”, więc KWOTY są plusem, ale mamy też drugi kij końca, czyli minusy promocji. W mojej opinii grą nie wartą świeczki jest opcja konta KIDS, nie dość, że dostaniemy „tylko” 50pln za założenie dziecku konta, to uważam, że w przypadku tak małych dzieci konta powinny być zabronione. Dodam, że posiadanie takiego konta jest drogie! Bo żeby było darmowe… Czytaj więcej »

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×