BOSS Pożyczka to najlepsza oferta dla mikroprzedsiębiorców i profesjonalistów. Jeśli próby otrzymania kredytu w banku zakończyły się fiaskiem, skorzystaj z pewniejszego sposobu na zasilenie budżetu swojej firmy.

BOSS Pożyczka wspiera przedsiębiorców już od pierwszego dnia ich działalności. Zapewnia minimum formalności i przejrzyste procedury pożyczania. Firma należy do Business Online Sales Systems.

Kredyt gotówkowy online dla firm - BOSS pożyczka

BOSS Pożyczka – do 10 000 zł od pierwszego dnia działalności

BOSS Pożyczka udziela pożyczek online zarówno firmom działającym na rynku od dłuższego czasu, jak i tym, które dopiero wystartowały. Dodatkowe środki są dostępne dla małych i średnich przedsiębiorców, działalności startup’owych oraz osób, które pracują w oparciu o samozatrudnienie. Każdy z tych podmiotów może aplikować o pożyczkę w kwocie od 1000 do 10 000 zł.

Należność należy spłacić w terminie od 1 do 24 miesięcy od dnia podpisania umowy. Otrzymane pieniądze trzeba przeznaczyć na cele związane z prowadzeniem firmy, w tym na spłatę zobowiązań publiczno-prawnych czy na zobowiązania wobec kontrahentów.

Sprawdź szczegóły

BOSS Pożyczka – warunki otrzymania pożyczki dla przedsiębiorców

Przedsiębiorcy, którzy chcą starać się o pożyczkę, muszą spełniać określone przez pożyczkodawcę wymogi.

Warunki otrzymania zastrzyku gotówki stawiane przedsiębiorcy:

 1. zarejestrowana w Polsce działalność gospodarcza,
 2. wiek od 20 do 80 lat,
 3. stały adres zameldowania w Polsce,
 4. ważny dowód osobisty,
 5. aktywny numer telefonu komórkowego,
 6. brak wpisu do rejestru dłużników. BOSS Pożyczka sprawdza bazy BIK, BIK oraz ZBP
 7. prawidłowo wypełniony wniosek.

Pożyczkodawca nie wymaga dodatkowych dokumentów. Zbędne są dokumenty rejestrowe, księgowe, bankowe, poręczenia oraz zabezpieczenia. To jeden z powodów, dla których procedura aplikowania o pożyczkę dla firm jest prosta i szybka. Minimum formalności to ważna zaleta oferty firmy!

BOSS Pożyczka – proces aplikowania o pożyczkę

BOSS Pożyczka na pierwszym miejscu stawia potrzeby klientów, dlatego proces pożyczania jest zupełnie bezproblemowy.

Trzy kroki dzielą nas od gotówki:

 • Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki na stronie pożyczkodawcy,
 • Wypełnij udostępniony na stronie formularz. Uważaj na błędy, które mogą spowolnić proces weryfikacji,
 • Poczekaj na decyzję, która przyjdzie maksymalnie w ciągu godziny. BOSS Pożyczka przekazuje ją mailowo lub telefonicznie, a umowę dostarczy kurier. Już wkrótce możesz zasilić budżet swojej firmy!

O pożyczkę można się starać także u doradcy finansowego, który współpracuje z firmą AASA dla biznesu. Pożyczka nie powinna przekraczać naszych możliwości finansowych. Aby uniknąć problemów ze spłatą zobowiązania, powinniśmy skorzystać z zamieszczonego na stronie kalkulatora. Podając wysokość kwoty, o jaką zamierzamy się starać i decydując o okresie kredytowania, szybko przekonamy się, ile będzie wynosić miesięczna rata. Jest zbyt wysoka? Należy wydłużyć termin płatności albo zmniejszyć wysokość pożyczki.

Środki, które udostępni nam BOSS Pożyczka, powinny trafić na nasze konto w ciągu 24 godzin. Maksymalnie termin ten może się wydłużyć do 7 dni. Klient może także skorzystać z możliwości odbioru pieniędzy na poczcie.

weź pożyczkę
Kiedy weźmiemy pożyczkę, możemy sprawdzać stan spłaty. Jak to zrobić? Logujemy się na swoje konto za pomocą numeru PESEL i numeru telefonu. Na koncie nie tylko sprawdzimy terminy płatności. Możemy też złożyć wniosek o zawieszenie spłaty zobowiązania, obniżając kwotę spłaty pożyczki w danym miesiącu.

BOSS Pożyczka daje możliwość aplikacji o kolejną pożyczkę przed spłatą poprzedniego zobowiązania. Warunkiem jest spłata co najmniej 4 rat aktualnej pożyczki.

BOSS Pożyczka – wpis do rejestru dłużników przekreśla szanse na pożyczkę!

Rzetelna spłata zobowiązań to podstawowy obowiązek każdego płatnika. Jeśli dopuścimy do opóźnień albo w ogóle nie uregulujemy należności, szybko trafimy do rejestru dłużników. BOSS Pożyczka przekreśla klientów, którzy mają negatywny wpis w bazie BIK, BIG oraz ZBP. Dlatego – nigdy nie pożyczaj ponad miarę! Spłacaj zobowiązania regularnie i dbaj o pozytywną historię kredytową.

Co istotne, przy aktualnym zadłużeniu można ubiegać się o zobowiązanie. BOSS Pożyczka nie ma powodu, żeby odrzucić naszą aplikację, dopóki spłacamy je na czas. Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie.

BOSS Pożyczka – spłata zobowiązania

Pożyczkobiorca ma obowiązek spłaty pożyczki w miesięcznych ratach na rachunek pożyczkodawcy. Klient, który podpisze umowę, otrzymuje harmonogram płatności. W razie niedotrzymania terminów, BOSS Pożyczka ma prawo podjąć działania upominawczo-windykacyjne, których koszty ponosi pożyczkobiorca.

W sytuacji, kiedy termin płatności raty wypada w dzień ustawowo wolny od pracy, należność należy uiścić w następnym dniu roboczym.

BOSS Pożyczka pozwala na wcześniejszą spłatę pożyczki bez dodatkowych kosztów. Można spłacić całość lub część zobowiązania, przed upływem wyznaczonych terminów.

BOSS Pożyczka – co zrobić, kiedy mamy problemy ze spłatą?

Jeżeli nie jesteśmy w stanie w terminie spłacić pożyczki, powinniśmy jak najszybciej skontaktować się z pożyczkodawcą. Unikając rozmowy z BOSS Pożyczką, negatywnie wpłyniemy na swoją sytuację. Tylko wspólnie można znaleźć rozwiązanie, które będzie dobre dla obu stron.

Jeśli problemy z regulowaniem zobowiązania wynikają z niedogodnego ustaleniu terminu spłaty rat miesięcznych, również skontaktujmy się z Biurem Obsługi Klienta.

Kredyt gotówkowy online dla firm - BOSS pożyczka

BOSS Pożyczka – podsumowanie

Boss Pożyczka - zalety

 • Pożyczka w całości internetowa,
 • Wsparcie finansowe dostępne dla firm od pierwszego dnia ich działalności,
 • Brak konieczności dostarczania dodatkowych dokumentów,
 • Możliwość otrzymania pożyczki przy innym zobowiązaniu,
 • Wysoka górna granica wieku pożyczkobiorcy – nawet 80 lat,
 • Pieniądze mogą trafić na konto pożyczkobiorcy już w ciągu 24 godzin.

Boss Pożyczka - wady

 • Sprawdzanie klientów w bazach dłużników,
 • Konieczność rejestracji firmy w Polsce,
 • Możliwość przedłużenia wypłaty pożyczki do 7 dni.

Informacje o Boss Pożyczka

Nazwa firmy

Affiliate Partners Sp z o.o.

Adres Aleje Jerozolimskie 99/9
02-001 Warszawa
Telefon 801 40 40 40 lub 22 4 600 300
Adres e-mail info@bosspozyczka.pl
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek